BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ćoso




Ajmo pucajte


Sent from my iPhone using Tapatalk

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: Ćoso  u Kolovoz 20, 2020, 23:10:37

Ajmo pucajte


Sent from my iPhone using Tapatalk

Lajkam obje slike :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Kolovoz 21, 2020, 06:42:29
Lajkam obje slike :thumbup:.
ovu zadnju pogotovo  :thumbup: ..to Ćoso kupuje kad ne uspije nagovoriti gogsa na kravetinu.  :thumbup:
Stari moj de zamisli njih dvojicu kak s ovim idu na Korčulu do Pontija  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Kolovoz 21, 2020, 07:34:26
ovu zadnju pogotovo  :thumbup: ..to Ćoso kupuje kad ne uspije nagovoriti gogsa na kravetinu.  :thumbup:
Stari moj de zamisli njih dvojicu kak s ovim idu na Korčulu do Pontija  :smijeh:

Imao sam slične goste u ap, motor s prikolicom, samo nisu bili Gogs i Ćoso  :smijeh:
Muž, žena i kćerka ... došli s uralom i tom smiješnom prikolicom. Muž i žena na motoru, kćer u prikolici. Kaže da ime maksimalno 80kmh  :smijeh:

Suki

Citat: zorro  u Kolovoz 21, 2020, 07:34:26
ovu zadnju pogotovo  :thumbup: ..to Ćoso kupuje kad ne uspije nagovoriti gogsa na kravetinu.  :thumbup:
Stari moj de zamisli njih dvojicu kak s ovim idu na Korčulu do Pontija  :smijeh:

...evo ih, idu :buahaha:...

:moto2:

098 9232180

zubakis

Citat: zorro  u Kolovoz 21, 2020, 07:34:26
ovu zadnju pogotovo  [emoji106] ..to Ćoso kupuje kad ne uspije nagovoriti gogsa na kravetinu.  [emoji106]
Stari moj de zamisli njih dvojicu kak s ovim idu na Korčulu do Pontija  :smijeh:
Ja ih totalno vidim [emoji23][emoji23]
Bija bi crveni, napucan gadgetima, u prikolici Gogs sa friziderom, ispred njega veliki TFT ekran, tocionik na straznjem dijelu. Ona grunf kapica i laganoooo via Vela Luka [emoji23][emoji23]

zorro

Citat: zubakis  u Kolovoz 21, 2020, 08:28:26
Ja ih totalno vidim [emoji23][emoji23]
Bija bi crveni, napucan gadgetima, u prikolici Gogs sa friziderom, ispred njega veliki TFT ekran, tocionik na straznjem dijelu. Ona grunf kapica i laganoooo via Vela Luka [emoji23][emoji23]
..da da da  :buahaha: ..nije mi baš toliko bujna mašta kak tebi ..al definitivno sam gogsa zamislio s pivom u ruci..il viskićem  :vino:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

0% da bi Gogs uopće sjeo u to. A dozvoli da ga vozim jedino ako stvarno nema drugih opcija. Zaboravite.

A ona druga slika je druženje GSA-ša


Sent from my iPhone using Tapatalk

zorro

Citat: Ćoso  u Kolovoz 21, 2020, 08:58:47
0% da bi Gogs uopće sjeo u to. A dozvoli da ga vozim jedino ako stvarno nema drugih opcija. Zaboravite.

Ja sam 100% siguran da bi sjeo  :ooda: ..pogotovo nakon druženja npr. na Vrdovu  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zubakis

Citat: zorro  u Kolovoz 21, 2020, 09:00:52
Ja sam 100% siguran da bi sjeo  :ooda: ..pogotovo nakon druženja npr. na Vrdovu  :smijeh:
Ma pusti Ćosu, nece da zakaci prikolicu na ono svoje drlo, pa sad kao nebi Gogs sija 100%
Aj stavi prikolicu pa da vidimo bi li sija ili ne bi...[emoji23]

Ćoso

Citat: zubakis  u Kolovoz 21, 2020, 10:06:35
Ma pusti Ćosu, nece da zakaci prikolicu na ono svoje drlo, pa sad kao nebi Gogs sija 100%
Aj stavi prikolicu pa da vidimo bi li sija ili ne bi...[emoji23]
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

gianni

Citat: zorro  u Kolovoz 21, 2020, 09:00:52
Ja sam 100% siguran da bi sjeo  :ooda: ..pogotovo nakon druženja npr. na Vrdovu  :smijeh:
A kae s tim Vrdovima, nista vise ha, kovidi haraju :huh:

gogs

 :ebudale:  ...e jeste blesavi  :smijeh: :smijeh:

A sa točionikom i TFT ekranom  :misli: .......dalo bi se o tome razgovarati  :smijeh:

Nego, vozio me Ćoso nedavno do Noveme po moj motor. Skoro sam proplakao od muke.....jebem ti Prodinamic mode i quick shifter, kad mi nije kičmu slomio  :samaranje:

Nečeš više razbojniče  :samaranje:

zorro

Citat: gianni  u Kolovoz 21, 2020, 10:32:20
A kae s tim Vrdovima, nista vise ha

:kokice:
Ne izjašnjavaju se..Brestovac-Vrovci su vazda na kvačilu  ;)
(BTW danas mi dolaze Payser i Marot (PG)  :) )
Volim ja kad mi dođu i pojedinačno al opet..volio bih da se opet mal podružimo ..cajta je još malo..ev jesenskih kiša dok si reko popkatepetl  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: