BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Bagy

Kako ga je samo osigurao da ne padne!😱 
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: Bagy  u Kolovoz 26, 2020, 09:58:32
Kako ga je samo osigurao da ne padne!😱

Možda ima i desnu bočnu  :buahaha:

zorro

Citat: Ponti  u Kolovoz 26, 2020, 10:00:27
Možda ima i desnu bočnu  :buahaha:
mislim da ne..al iza zadnjeg kotača..kroz ramu se nazire letva kojom je upro negdje na fuzić i tamo u pumpu  :thumbup:
Ćoso..stari improvizator za sve  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Borko

Ma oćelmi ko objasnit fenomen... Gledam po Splitu, benveja ko u priči i veliki postotak je obložen svim kuferima. Gradska vožnja. Koji kiki? Modni krik? Teško se skidaju? Šta? :misli:

VUCIBATINA

Advenčr vonabići
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zander

Ja licno vozim sa koferima po gradu....Nikad ih ne skidam....zbog pada ne daj boze...a i nosim u njima kisnjak, odem u prodavnicu i koristim motor isto kao i auto....najludje je bilo kada sam vozio motornu testeru u levom koferu virio mac 30cm i svi bezali ko blesavi  :smijeh:....ili stap za pecanje isto.... :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

beli

Citat: Borko  u Kolovoz 26, 2020, 10:15:40
Ma oćelmi ko objasnit fenomen... Gledam po Splitu, benveja ko u priči i veliki postotak je obložen svim kuferima. Gradska vožnja. Koji kiki? Modni krik? Teško se skidaju? Šta? :misli:
gle, jednostavnije je nego što misliš, zapravo oriđiđi bočni vario koferi (plastični) se bočno daju rastegnut, a kada su stisnuti zanemarivo su široki, pače prilično uži od volana i nema ih potrebe skidati. Aluminijski su fakat 'nespretni' za po gradu, dakle onaj ko ih voza hoće vjerojatno ispast frajer/ica jel motor zaista djeluje još moćnije i izaziva respekt u očima promatrača ...  !?
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Borko

Nisam još vidia benveja sa plastičnim kuferićima, dakle...  :smijeh: Al ajde de, svi mi imamo svoja radovanja.  :-X

jures

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 25, 2020, 18:24:12
Maloprije na ovakvom GS 1250 montiro Pirelli Scorpion Rally i divo se zlatnoj boji na felgama...... a ono, jedna fega pukla na žbici i sa samo 17t km!  :thumbdown:
Čekaj čekaj - BMW 1250? Desilo se Eriku!
Bio lud, i prodao Stroma

beli

Citat: Borko  u Kolovoz 26, 2020, 13:57:33
Nisam još vidia benveja sa plastičnim kuferićima, dakle...  :smijeh: Al ajde de, svi mi imamo svoja radovanja.  :-X
pa Vario oriđiđi su plastični, dobro, mooožda zero pleha na poklopcu iako je i to plastika ... dakle ipak svi ovi likovi koje si vidio su pravi 'mange' ....   :ooda:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Evo jedan video s BMW druženja od prošlog vikenda...Lijep laganini vikend/đir

http://youtu.be/F71ywjGiRIk

Suki

:moto2:

098 9232180

bansi


Ćoso