BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zorro

Pravi zorro nikad nebi vozio to propelersko drlo  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso


Bagy

Mora da je neki digić u pitanju!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

Danijel 23

 :) zna se ko ima oko za dizajn  :vino:

Saxi

Pa i nije bas za pohvalu, meni izgleda jeftino i šareno, Kinezi bi to napravili modernije na Aliju [emoji16]
A na drugoj slici rez mu ide gore dole, ovdašnji tapetari su prevazišli taj nivo odavno [emoji6]

agolac

Citat: Saxi  u Rujan 09, 2020, 16:51:20
Pa i nije bas za pohvalu, meni izgleda jeftino i šareno, Kinezi bi to napravili modernije na Aliju [emoji16]
A na drugoj slici rez mu ide gore dole, ovdašnji tapetari su prevazišli taj nivo odavno [emoji6]

...i da ne govorimo da će šavovi popucat za koji dan. Talijanska kvaliteta na njemačkoj kvaliteti. Ijaooo,  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23


Ćoso


Danijel 23

Onda BMW nevalja...radi/koči i sa emulzijom :-X Ulje je vjerovatno još tvorničko.  :smijeh:

Danijel 23

A ovako bi trebalo biti.

VUCIBATINA

majke ti koja kuga je unutra!

kako ide sistem kod abs-a novije generacije, normalno ispumpapm staru tekućinu ko na stromu i onda samo pokrenem abs bleed preko dijagnostike pa ponovim postupak?

i kako imam bocu bmw-ove tekućine one plave za kvačilo, jel to pametno zamjeniti isto? s obzirom da vidim cicu ispod tak oda vjerovatno se mjenja isto ko u kočnicama?
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Danijel 23

Citat: VUCIBATINA  u Rujan 10, 2020, 14:59:53
majke ti koja kuga je unutra!

kako ide sistem kod abs-a novije generacije, normalno ispumpapm staru tekućinu ko na stromu i onda samo pokrenem abs bleed preko dijagnostike pa ponovim postupak?

i kako imam bocu bmw-ove tekućine one plave za kvačilo, jel to pametno zamjeniti isto? s obzirom da vidim cicu ispod tak oda vjerovatno se mjenja isto ko u kočnicama?
Sve mjenja i sve koristi BMW proizvode! Škrtac 2 X plaća.  :smijeh:

VUCIBATINA

Divota,vijak zadnjih skara,pise da se steze na 28nm.nisam nego poceja stezati pukla je.
Sva srica sve dobro ocistim prije montaze pa je navoj bija cist i izasla je vanka rukom bez muke.
Jel ko zna ima li di kupiti torx vijaka boljih 8.8 ili tako nesto.ovi originalni koda su aluminijski
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Danijel 23

Citat: VUCIBATINA  u Rujan 10, 2020, 18:19:59
Divota,vijak zadnjih skara,pise da se steze na 28nm.nisam nego poceja stezati pukla je.
Sva srica sve dobro ocistim prije montaze pa je navoj bija cist i izasla je vanka rukom bez muke.
Jel ko zna ima li di kupiti torx vijaka boljih 8.8 ili tako nesto.ovi originalni koda su aluminijski
:misli: zadnje škare? Daj sliku!

VUCIBATINA

Sad san montira zeljezne 8.8 sto sam ima.
Uopce ne kuzim kako je pukla.navoj je cist i dobar i nisan je ne napola zavida a kamoli poceja stezati.buce imala neku gresku u sebi
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948