BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: RoadRunner  u Studeni 03, 2020, 22:49:08
Pa lijep je crveni, nema što!
Nego, onaj dan kad smo se vidjeli, jel to bilo sa ili bez dB killera?
Nema sa ili bez na Euro lV...Nema skidanja (ok, Titan grane daju još "malo" više sreće)

Suki

Citat: Ćoso  u Studeni 03, 2020, 22:50:53
Nema sa ili bez na Euro lV...Nema skidanja (ok, Titan grane daju još "malo" više sreće)
Samo kod Akrapa :tongue:.
:moto2:

098 9232180

Ćoso

Citat: Suki  u Studeni 03, 2020, 22:54:42
Samo kod Akrapa :tongue:.
Uz dužno poštovanje...A što drugo

RoadRunner

Citat: Ćoso  u Studeni 03, 2020, 22:50:53
Nema sa ili bez na Euro lV...Nema skidanja (ok, Titan grane daju još "malo" više sreće)

Ima skidanja, ali zahtjeva malu doradu :) Pogledaj youtube...

E sad, ima li to smisla raskopavat da bi dB killer išao van, to je drugo pitanje... a moje je osobno mišljenje da baš i nema, pogotovo za ozbiljan touring.

RoadRunner

Citat: Suki  u Studeni 03, 2020, 22:54:42
Samo kod Akrapa :tongue:.

Na "talijanu metnutom japanki" se skida? Ima li problema sa policijom?

Ćoso

Citat: RoadRunner  u Studeni 03, 2020, 22:57:22
Ima skidanja, ali zahtjeva malu doradu :) Pogledaj youtube...

E sad, ima li to smisla raskopavat da bi dB killer išao van, to je drugo pitanje... a moje je osobno mišljenje da baš i nema, pogotovo za ozbiljan touring.
Ma nema šanse.
Imam kombinaciju koja se lijepo čuje (ne pretjerano). Imam ja i suvozačicu koja nije gluha kao ja i koja je bliža auspuhu.

Suki

Citat: RoadRunner  u Studeni 03, 2020, 22:58:43
Na "talijanu metnutom japanki" se skida? Ima li problema sa policijom?
Za Africu znam.
Akrapovič ima homologirani top na kojem se kileri ne mogu izvaditi (osim ako bušiš top i stavljaš šarafe u svom režimu jer su kileri zavareni iznutra).
Imaju i isti takav top na kojemu se kileri jednostavno skidaju na šaraf, ali taj top nije street legal.

Drugi proizvođači (Termignoni, Remus, Mivv, Arrow...) imaju homologirane topove za Euro IV normu na kojima se kiler skida klasično na šaraf :thumbup:.

Top se atestira i atest upisuje u prometnu.

I tu je stvar što imaš izbor :ooda: :thumbup:.

Ako ti se hoće, i ako ideš na duže ture ostaviš ga nutri, a ako ti se neće i želiš buku i kurčenje po šumi među srnama vadiš ga van :).

Svatko treba znati da, zakonski, vožnja bez kilera, koliko god top bio homologiran, je prekršaj i ako te takvog zaustavi policija možeš imati problema u smislu slanja na izvanredni tehnički pregled :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

bansi

Citat: Ćoso  u Studeni 03, 2020, 22:56:39
Uz dužno poštovanje...A što drugo

Ja razmišljam o Remusu 8, ali bum vidio. I ovak s tvorničkim mi se nakon Triumpha čist dosta čuje :)

Paf

Citat: bansi  u Studeni 04, 2020, 07:34:46
Ja razmišljam o Remusu 8, ali bum vidio. I ovak s tvorničkim mi se nakon Triumpha čist dosta čuje :)
O auspuhu ne razmisljam,ovaj novi mu je OK.,a i ponegdje su poceli miriti decibele...  :)

zorro

Citat: Suki  u Studeni 04, 2020, 07:05:16

... i želiš buku i kurčenje po šumi među srnama vadiš ga van :).


Zbog takvih stvari smo zadnje vrijeme mi enduraši na meti lovaca, planinara i sličnih.
Ne treba takve stvari radit, pogotovo vi koji 2 x godišnje zađete u šumu, a onda se koplja lome na nama koji smo skoro svakodnevno u šumi  :huh:

:blato:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso


Suki

Citat: zorro  u Studeni 04, 2020, 09:47:12
Zbog takvih stvari smo zadnje vrijeme mi enduraši na meti lovaca, planinara i sličnih.
Ne treba takve stvari radit, pogotovo vi koji 2 x godišnje zađete u šumu, a onda se koplja lome na nama koji smo skoro svakodnevno u šumi  :huh:

:blato:
:bzvz:
Od kada imam Termignoni, kiler je dva puta bio nutra. Prvi put na atestu, drugi put kad sam išao na Lošinj. Inače je pod sicem :).
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Studeni 04, 2020, 10:31:39
:bzvz:
Od kada imam Termignoni, kiler je dva puta bio nutra. Prvi put na atestu, drugi put kad sam išao na Lošinj. Inače je pod sicem :).
sve 5 .. bitno je samo kad se naiđe na pješake..planinare..lovce..da se uspori..pozdravi ..
zbog kojekakvih klinaca koji prave sranja po Medvednici i Sljemenu ..planinarski savezi smatraju sve enduraše divljacima i uništivačima prirode  :thumbdown:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Studeni 04, 2020, 11:19:58
sve 5 .. bitno je samo kad se naiđe na pješake..planinare..lovce..da se uspori..pozdravi ..
zbog kojekakvih klinaca koji prave sranja po Medvednici i Sljemenu ..planinarski savezi smatraju sve enduraše divljacima i uništivačima prirode  :thumbdown:
To stoji :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Ćoso


Stižu nove "šlap'ce" nakon 11111 km