BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

tibertov

Samo da ja nadodam...ako vozis gsa onda obleka mora biti ovakva...hlace dainese, jakna IXS montevideo, kaciga Shoei ( po mogucnosti siva) i rukavice dainese ili vanucci...tako treba izgledat gs-ovac :smijeh:

keko

Citat: tibertov  u Veljača 04, 2018, 14:42:46
Samo da ja nadodam...ako vozis gsa onda obleka mora biti ovakva...hlace dainese, jakna IXS montevideo, kaciga Shoei ( po mogucnosti siva) i rukavice dainese ili vanucci...tako treba izgledat gs-ovac :smijeh:
Kuriš Tibi, kuriš a?  :buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

agolac

Pravi GSovac nosi samo BMW opremu, čizme itd. Kao štapravi KTMovac ima svu KTM branded opremu  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Ajd moram i ja onda dodat...imam dvije godine staro odjelo marke Büse, znači i hlače i jaknu. Čizme također Büse...nije top topova i za GSA, ali je bar njemačko :ooda: :smijeh:

Ćoso


zorro

Citat: Osy  u Veljača 04, 2018, 14:50:00
...imam dvije godine staro odjelo marke Büse
..ček malo  :huh: ..el oni rade i one zvučnike .. jebo ih pas..probili mi zvučnici nakon godinu dana..popucale membrane ..ak su takvi i u opremi..bacaj to  :thumbdown:

:smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gianni

 Ode i ovaj forum ukujac...

tibertov

Kaj se ti bezmotorni javljas [emoji14]

keko

Citat: gianni  u Veljača 04, 2018, 14:55:06
Ode i ovaj forum ukujac...
Zakaj misliš to sused, pa sve to zezancija i niko se ne srdi ;)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

Citat: gianni  u Veljača 04, 2018, 14:55:06
Ode i ovaj forum ukujac...
Baš naprotiv  :P ..dok je ovakvih spika i rasprava bilo i na onom srednjaku  :finger: ..živio je punim plućima  :thumbup: ..ok..nekima nikad nije to odgovaralo  :butt:
..eto im sad..nadam se da su sad sretni na groblju wikpedije  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gianni

Citat: tibertov  u Veljača 04, 2018, 14:56:24
Kaj se ti bezmotorni javljas [emoji14]
He he, od kada znam za sebe motora ima u mojoj garazi, tako je i sada, tako ce i ostati ;)
Ali za sada nema kako kazete snobovski model.

Osy

Citat: zorro  u Veljača 04, 2018, 14:53:57
..ček malo  :huh: ..el oni rade i one zvučnike .. jebo ih pas..probili mi zvučnici nakon godinu dana..popucale membrane ..ak su takvi i u opremi..bacaj to  :thumbdown:

:smijeh:
:-\ :smijeh:

tibertov

Citat: gianni  u Veljača 04, 2018, 15:04:51
He he, od kada znam za sebe motora ima u mojoj garazi, tako je i sada, tako ce i ostati ;)
Ali za sada nema kako kazete snobovski model.
Apn nije motor [emoji23]

agolac

Ja bi osobno ostao na KLVu i potrošio 5000 EUR na putovanja po svijetu. Ali to sam samo ja
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Lavandić

Da rezimiramo :

100 žena 200 sisa

Nego hoće tko kupiti ono sranje od Wunderlicha?!?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk