BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

cisco

Citat: fatboy  u Veljača 08, 2018, 12:35:34
Pa zar nije da netko leži na onim fotografijama??  :misli:


je leži...suputnica...al ništa strašno  :thumbup:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

iviccaa

Znam da je lako sad bit pametan i reci trebao je ovo, trebao je ono, ali bilo bi bolje da je isao desno, a ne lijevo.
Uvijek u suprotnom smjeru kretanja automobila.
Nije prirodna reakcija i treba je vjezbati, bar kad ti netko malo izleti (bez rizika), daj se u desnu stranu, cisto da mozak upamti reakciju.

Ponti

Imao sam gotovo identičan sudar, samo je meni auto iz svoje trake skrenuo lijevo (na moju traku) i ja ga pogodio u zadnji dio auta. Brzina je bila ista, preletio sam auto kao da me netko iz praćke ispalio, tresnuo o tlo i klizao 20takm po asfaltu.
Kaliper prednje kočnice mi je probio hladnjak... eto takav je udarac motora bio u auto.

keko

grdo za gledati, al ajd bar su vozač i suvozačica prošli dobro  :thumbup: a ovo kaj ivicca veli je teško izvedivo u ovoj situaciji, tip izlazi iz zavoja sa cca 100tkom i na nekih 40tak metara mu tip izlazi na cestu, dobro da je uopće imalo smanjio brzinu
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Bagy

Citat: iviccaa  u Veljača 08, 2018, 13:21:59
Znam da je lako sad bit pametan i reci trebao je ovo, trebao je ono, ali bilo bi bolje da je isao desno, a ne lijevo.
Uvijek u suprotnom smjeru kretanja automobila.
Nije prirodna reakcija i treba je vjezbati, bar kad ti netko malo izleti (bez rizika), daj se u desnu stranu, cisto da mozak upamti reakciju.

Nema šanse, brzina je bila ravno 100 km/h...
mob: 095/573-6874

iviccaa

Citat: Bagy  u Veljača 08, 2018, 13:36:00
Nema šanse, brzina je bila ravno 100 km/h...

ma tesko da bi promasio auto, ali svakako bi imao bolje sanse nego da je isao lijevo.
lijevo udaras sigurno u auto, desno bi MOZDA u nekoj drugoj situaciji bolje prosao.

Bagy

Citat: iviccaa  u Veljača 08, 2018, 13:39:48
ma tesko da bi promasio auto, ali svakako bi imao bolje sanse nego da je isao lijevo.
lijevo udaras sigurno u auto, desno bi MOZDA u nekoj drugoj situaciji bolje prosao.


U nekoj drugoj situaciji, i na nekom preglednijem raskršću DA... ali ne ovdje. Pogledao sam snimak i trenutak prije sudara 30-tak puta. Da je istog trena kad je uočio auto stisnuo obje kočnice, onako luđački i da je ovaj s autom stisnuo gas... al jeb'ga nisu!
mob: 095/573-6874

iviccaa

pa to je to sto govorim, u ovakvim situacijama uvijek ides desno, vece su ti sanse.
ali treba taj pokret usvojiti, nije prirodan.  :vino:

Danijel 23

Lava, šta ti je još ostalo od GS? Da ne baciš tu opremu ajmo tržit! ;)

zubakis

Ovi s GSom je triba skrenit skroz livo. Ima sporedna cesta s live strane. Doveja bi se taman coviku isprid kuće. Opsuje ovoga u autu, popije kavu i oplete dalje po gasu... :bzvz:

Lavandić

Citat: Danijel 23  u Veljača 08, 2018, 19:08:24
Lava, šta ti je još ostalo od GS? Da ne baciš tu opremu ajmo tržit! ;)
Nemam više ništa, imao sam još Touratech mrežu za svjetlo, prodao prije 15 dana u Istru.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


agolac

Citat: Lavandić  u Veljača 08, 2018, 20:41:19
Nemam više ništa, imao sam još Touratech mrežu za svjetlo, prodao prije 15 dana u Istru.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

:-\ a nisi prvo forumašima ponudio  :-\ :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Veljača 08, 2018, 22:49:36
:-\ a nisi prvo forumašima ponudio  :-\ :smijeh:

možda i je....  na onom forumu  :smijeh:

Lavandić

Citat: agolac  u Veljača 08, 2018, 22:49:36
:-\ a nisi prvo forumašima ponudio  :-\ :smijeh:
Jednom sam htio pokloniti mrežu od Touratecha ali mu je bila previše macho pa mi je vratio.

Ostala mi je još knjiga na njemačkom o GS 1200 2008-2009.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


fatboy

Citat: Lavandić  u Veljača 08, 2018, 23:17:46
Jednom sam htio pokloniti mrežu od Touratecha ali mu je bila previše macho pa mi je vratio.

Ostala mi je još knjiga na njemačkom o GS 1200 2008-2009.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Eto, taman za Osya...da je preda Bajkiju u radionu.... ;)