BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: fatboy  u Veljača 09, 2018, 06:36:37
Eto, taman za Osya...da je preda Bajkiju u radionu.... ;)
Ne treba, upravo vratio Tibiju knjigu od Haynesa o održavanju GSA. Iskopirali smo je tako da smo sad pametniji :thumbup: Tiby  :gimme5:

Black Betty

....hm pogledao snimku,i tip vrlo lijepo i linearno vozi,vidi se da ima iskustva i znanja,nije išao brže od Stotke (možda malo al niš strašno),iznan 4 brzine nije dizao ,drži ga tamo di je naiživlji,a to što mu se desilo ,može se desit svakom,sad se može reč mogo je ovo ,mogo je ono,ja ču reč da je bio brži il sporiji nebi došlo do sudara...
Prepostavka je majka zajeba

tibertov

Citat: Osy  u Veljača 09, 2018, 06:46:56
Ne treba, upravo vratio Tibiju knjigu od Haynesa o održavanju GSA. Iskopirali smo je tako da smo sad pametniji [emoji106] Tiby  :gimme5:


Javno priznaješ da si prekršio Zakon o autorskom i drugim srodnim pravima, imas sreće da ne postoji ZAMP za knjige [emoji23]

Suki

Citat: Black Betty  u Veljača 09, 2018, 07:18:20
....hm pogledao snimku,i tip vrlo lijepo i linearno vozi,vidi se da ima iskustva i znanja,nije išao brže od Stotke (možda malo al niš strašno),iznan 4 brzine nije dizao ,drži ga tamo di je naiživlji,a to što mu se desilo ,može se desit svakom,sad se može reč mogo je ovo ,mogo je ono,ja ču reč da je bio brži il sporiji nebi došlo do sudara...
...bila je ta snimka i na srednjaku. Ima već dosta vremena. Sjećam se da je nazi komentirao da je taj tip što vozi, da je pravi iskusni vozač, kad je vidio, a morao je vidjet, ono ogledalo na križanju, a njega se vidi prije auta, usporiti i prije, jer čim je ogledalo u pitanju radi se o nečemu nepreglednom.

Sličnu situaciju sam imao na dionici Bektež-Kutjevo (gayevi će znat). Nepregledan zavoj u desno i sa lenije izlazi traktor s prikolicom na glavnu cestu kojom se vozim. Srećom, izlazio je skretajući njemu desno, dakle u mom pravcu vožnje. Kad sam ga spazio nije bilo šanse da stanem. Traktor i pola prikolice su već bili na cesti. Srećom iz suprotnog smjera nitko nije nailazio, pa sam ga zaobišo. Nikakvog ogledala tamo nema.   
Stao par km kasnije u Kutjevu da se resetiram i dođem sebi.

Isti slučaj postoji (nje mi se desio) i na Levanjskoj. Tko ne zna gdje, pokažem mu.
:moto2:

098 9232180

fatboy

Budem ja sa najmanje kilometara na motoru rekao: djeco, to je čista lutrija! Svi mi možemo filozofirati šta je trebao ili napravio, ali molit se samo treba da se ne nađemo u sličnoj. Jebote odem na posao 50ak km pa imam nekoliko puta situacije gdje sam kriv i gdje nisam...ako smo prebrzi, te situacije dođu puno češće. 100 km7h na sat je brzina svjetlosti za promet i reakcije, ne zaboravite! Na dva kotača još lakše...
Čovjek vozi motor puno fluidnije nego što ću ja ikad, ali milisekunda da je pažnaj negdje drugdje (kašalj, kihanje, češanje jaja, žena trka sa zadnjeg sjedal, udari te kukac u kacigu jako, ... ) i banana si.  :-X :-X
Momku svaka čast, sve je prošlo sa minimalnim posljedicama!  :thumbup:

gogs

Citat: Suki  u Veljača 09, 2018, 08:48:48
...bila je ta snimka i na srednjaku. Ima već dosta vremena

Je...sjećam se i ja.

To je čisti bed luck i tu nema pomoći. Auto je 100% kriv...grubo oduzimanje prednosti.

fatboy

Citat: gogs  u Veljača 09, 2018, 09:29:23
Je...sjećam se i ja.

To je čisti bed luck i tu nema pomoći. Auto je 100% kriv...grubo oduzimanje prednosti.

Po zakonu je auto kriv za nesreću, ali ti dobiješ kaznu za prekoračenje brzine, ako ti ga ustanove... :samaranje:

zorro

Svaki pravi iskusni vozac ima HARAGEI i onda mu se to nemre ni desit[emoji41] vi koji neznate staj to..necte nikad ni saznat [emoji14]

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Citat: zorro  u Veljača 09, 2018, 09:43:47
Svaki pravi iskusni vozac ima HARAGEI i onda mu se to nemre ni desit[emoji41] vi koji neznate staj to..necte nikad ni saznat [emoji14]

Poslano prekoku*ca
Pravi si nindža [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


bajki

Citat: Osy  u Veljača 09, 2018, 06:46:56
Ne treba, upravo vratio Tibiju knjigu od Haynesa o održavanju GSA. Iskopirali smo je tako da smo sad pametniji :thumbup: Tiby  :gimme5:

Citat: tibertov  u Veljača 09, 2018, 07:37:03
Javno priznaješ da si prekršio Zakon o autorskom i drugim srodnim pravima, imas sreće da ne postoji ZAMP za knjige [emoji23]


Ništa nije kopirano! A sve ostalo je dopušteno! ;)

fatboy

Citat: zorro  u Veljača 09, 2018, 09:43:47
Svaki pravi iskusni vozac ima HARAGEI i onda mu se to nemre ni desit[emoji41] vi koji neznate staj to..necte nikad ni saznat [emoji14]

Poslano prekoku*ca

Nisi izdržo, a?  :samaranje:

zorro

Citat: fatboy  u Veljača 09, 2018, 09:52:05
Nisi izdržo, a?  :samaranje:
Al ja sam ozbiljan glede harageia [emoji6]

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy


branimir

Citat: gogs  u Veljača 09, 2018, 09:29:23
Je...sjećam se i ja.

To je čisti bed luck i tu nema pomoći. Auto je 100% kriv...grubo oduzimanje prednosti.
Ne slažem se.
Vozač auta je napravio katastrofalnu pogrešku s ozbiljnim posljedicama i bogu hvala ne nepopravljivim, ali...
Svako od nas ima roditelja ili klinca koji bi zbog nedovoljno iskustva ili starosti, s lošijom sposobnosti procjene i reakcija mogao istu takvu grešku mogao ponoviti.
Nemojte slučajno pomisliti da se bez grijeha pokušavam obrušiti na prebrze, jer malo vas je luđih/glupljih od mene, ali zbog takvih situacija upravo postoje ograničenja brzine da bi oni koji nisu krivi mogli spasiti ili umanjiti posljedice greške krivaca. U normalnom, pravičnom i pravednom sustavu bi vozač automobila bez problema dokazao podijeljenu odgovornost.
I sve to meni na štetu jednako kao i većini koji ovo čitaju.
Nemojte me zamrzit prije nego što promislite o pročitanom, a pravno potkovani su dobrodošli da daju pravičan, ne subjektivan osvrt...
Subjektivno bi mu se i ja naje.. majke...

Mrki

Neću komentirati šta se moglo i nije, nisam toliko iskusan.
Ali jedna stvar mi jako čudna, skoro nevjerojatna, to je jako nepregledno raskrižje (toliko nepregledno da treba ogledalo), u samo raskrižje se spušta prilazna cesta od nekog imanja (s lijeve strane), odmah nakon raskrižja je autobusna stanica (s desne strane, vidi se znak na snimci) ako nije već brzina smanjenja sa prometnim znakom zašto nije bar raskrižje označeno par sto metara prije..
Jasno je da nećeš ograničavati na otvorenoj cesti svako raskrižje, ali po meni ovo je trebalo biti i smanjenje brzine i oznaka raskrižja..