BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

tibertov

Jel ovo potrebno (čitaj dobro imat) ako vozim samo po cesti?

Jedanput sam s prednjom gumom zakačio neki kamen, dobrano mi je prednji kraj protreslo.

https://www.njuskalo.hr/dodatna-moto-oprema/amortizer-volana-steering-dumper-hyperpro-oglas-24425277


Ponti

Citat: tibertov  u Svibanj 04, 2018, 08:54:29
Jel ovo potrebno (čitaj dobro imat) ako vozim samo po cesti?

Jedanput sam s prednjom gumom zakačio neki kamen, dobrano mi je prednji kraj protreslo.

https://www.njuskalo.hr/dodatna-moto-oprema/amortizer-volana-steering-dumper-hyperpro-oglas-24425277

To je dobro imati ako ti je komanda stezanja i otpuštanja gore negdje kod volana. Naime, za vožnju treba ga stegnuti, ali onda ti je koma okretati volan u mjestu. Ako ga otpustiš za neke male relacije tipa kava u gradu i za okretanje u mjestu, onda nema svrhe. Ovaj ga i prodaje zato što je nezgodan, ako ti je komanda stezanja gore, onda ga držiš otpuštenim i kada kreneš samo stegneš, kada staneš otpustiš.
No, nije baš da nama treba, više je to za R motore.

tibertov

Tipu vise ne treba jer je kupio novi gsa koji to ima tvornicki.

Citao sam recenzije i u njima pise da nema nikakvih problema s okretanjem volana na mjestu ili maloj brzini...da se nista ne osjeti.

Špoki

Kupuj onda ni ne razmišljaj :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Suki

Svaki put kad proletim pokraj neke "stelne krave" korman malo zaleluja :ooda:.
Mogao bi si to namontirat na Kraljicu :misli:.
:moto2:

098 9232180

tibertov

Dakle vasi savjeti su za kurac, to sam mogao i pretpostavit :smijeh:

Mrki

Citat: tibertov  u Svibanj 04, 2018, 10:06:27
Dakle vasi savjeti su za kurac, to sam mogao i pretpostavit :smijeh:
Kao inače i tvoji :)

zorro

Citat: tibertov  u Svibanj 04, 2018, 10:06:27
Dakle vasi savjeti su za kurac, to sam mogao i pretpostavit :smijeh:
..šta će tebi to  :huh: ..bolje si kupi heklani tabletić prek rezervoara i na njeg stavi pepeljaru..da moš pušit i uživat dok "peglaš" po cesti  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: tibertov  u Svibanj 04, 2018, 09:16:57
Tipu vise ne treba jer je kupio novi gsa koji to ima tvornicki.

Citao sam recenzije i u njima pise da nema nikakvih problema s okretanjem volana na mjestu ili maloj brzini...da se nista ne osjeti.

Nema nekih problema s okretanjem...... samo teško ide  :buahaha:

damjandugi

Citat: Osy  u Svibanj 03, 2018, 19:46:27
Idemo dalje...kako nisam bio zadovoljan svjetlima, pogotovo kad ga podignem, onda mi se ne sviđa jačina dugog svjetla, eto bubica se upravo ponovio :ooda:
Na slikama se ne vidi tolika razlika, ali za vikend ću se voziti po mraku pa ćemo vidjeti...







Te žarulje sam ja predložio več zimus,kad sam jih stavio sebi na motor i u auto.Par H7 me je koštao 14 eur.
Te OSRAMOVE intensive su najjače legalne žarulje.Sve ostalo je za off road.

Osy


cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Saxi

Prilog za povratiti, riba koja čita tekst o GS-u ne ume ni da izgovori kako treba, a kad je izjavila da je to macho motor za slabice uz slab signal za internet odustao sam od daljeg proseravanja. Inače senski rudnici su mesto avetinjsko danas, a tamo je nekada davno sniman film Petrijin venac, stariji ga se verujem sećaju, inace pored su Resavske pećine, vodopad Lisine, manastir Manasija, pasuljanske livade... štošta lepog u nizu za videti.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Bagy

Citat: Saxi  u Svibanj 04, 2018, 16:08:52
Prilog za povratiti, riba koja čita tekst o GS-u ne ume ni da izgovori kako treba, a kad je izjavila da je to macho motor za slabice uz slab signal za internet odustao sam od daljeg proseravanja. Inače senski rudnici su mesto avetinjsko danas, a tamo je nekada davno sniman film Petrijin venac, stariji ga se verujem sećaju, inace pored su Resavske pećine, vodopad Lisine, manastir Manasija, pasuljanske livade... štošta lepog u nizu za videti.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Gledao sam seriju, al ja sam iz nešto mlađe generacije ('68). Pod starijim smatram one od 7 banki na dalje...  :smijeh:
mob: 095/573-6874

damjandugi

Citat: Osy  u Svibanj 04, 2018, 14:24:10
Jesi zadovoljan :misli:
Sad su mi kratka svjetla tako jaka kao prije dugačka. :thumbup: :thumbup: