BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

tibertov

Citat: Ponti  u Svibanj 13, 2018, 21:23:00

Ne čujem ..... Glasnije!!     :buahaha: :buahaha:
Kaj, pa svi znaju da gs trosi ulje. To samo znaci da je ziv [emoji23]

Saxi

Ja bih rekao da od njegove živosti vlasnicima najviše stradaju živci [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Danijel 23

Citat: tibertov  u Svibanj 13, 2018, 21:27:10
Kaj, pa svi znaju da gs trosi ulje. To samo znaci da je ziv [emoji23]
Brate mili ali to je previše! Tolko nije cugo ni Rakelin koji je odvrtio 300 tkm, pa ti onda na servisnom  intervalu od 10 tkm nemoraš mjenjat ulje, uvijek imaš sviježe. Jesi ti ziher za kilometražu?  :misli:

Ćoso

Evo još jedan BMW image

Saxi

Ovo je za pomoć u nevolji, imaju sve za zamenu na licu mesta, od kardana do suvozačice ako se pokvari i počne da zvoca [emoji23]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zorro

Citat: tibertov  u Svibanj 13, 2018, 20:03:58
Nakon 3000km i danasnjeg dana, srknuo 400ml ulja.
..na 6-7000 km. Somara je trošila ..ovisno o ulju..od 7 dcl. do 1 L.  ..znači ispada da GS potroši 8 dcl. na 6000 ..nije to strašno
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

Moja uljara je bas tako trosla oko 7 8 dcl na 10000km....to je probleem isparavanja ulja koje je pregrejano ...barem tako su mi rekli neki strucnjaci , zbog tako resenog sistema hladjenja....mora tako i tacka....doliva se i teraj....i nije strasno zaista
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zorro  u Svibanj 14, 2018, 09:17:59
..na 6-7000 km. Somara je trošila ..ovisno o ulju..od 7 dcl. do 1 L.  ..znači ispada da GS potroši 8 dcl. na 6000 ..nije to strašno

Nisi to pričao dok si ga vozio  :buahaha:

Mom šogiju klv ne troši ništa ulja, provjereno više puta .... doduše on ga vozi kao baba.

Stjepko

Nego kako je završila priča s magnetom u šogija.

tibertov

Citat: Ponti  u Svibanj 14, 2018, 09:30:47
Nisi to pričao dok si ga vozio  :buahaha:

Mom šogiju klv ne troši ništa ulja, provjereno više puta .... doduše on ga vozi kao baba.

Motor koji se ne vozi ne troši ništa, pa ni benzin  :ebudale:

Ponti

Citat: Stjepko  u Svibanj 14, 2018, 09:33:18
Nego kako je završila priča s magnetom u šogija.

Sve 5!
Riješio je on to brzo, magneti su zalijepljeni tamo u Čakovcu(?), on je to vratio nazad i sve štima.

Bagy

Ovaj model GS-a treba kupiti, taj ne troši ulja niti malo!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

jeeves

Citat: Ponti  u Svibanj 14, 2018, 09:30:47
Nisi to pričao dok si ga vozio  :buahaha:

Mom šogiju klv ne troši ništa ulja, provjereno više puta .... doduše on ga vozi kao baba.
Pa ne može ni trošiti kad napravi 200km godišnje [emoji23]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


zorro

Citat: Ponti  u Svibanj 14, 2018, 09:30:47
Nisi to pričao dok si ga vozio  :buahaha:

Mom šogiju klv ne troši ništa ulja, provjereno više puta .... doduše on ga vozi kao baba.
jesam..kak nisam  :huh: .. Motula onog jeftinjaka i Repsola mi je trošio 8-9 dcl od izmjene do izmjene (ja sam mijenjao ulje na 7-8000 km) ..dok mi je npr.  Silkolene potrošio manje od pola litre
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Svibanj 14, 2018, 09:53:06
jesam..kak nisam  :huh: .. Motula onog jeftinjaka i Repsola mi je trošio 8-9 dcl od izmjene do izmjene (ja sam mijenjao ulje na 7-8000 km) ..dok mi je npr.  Silkolene potrošio manje od pola litre

Silkolene mi je bio odličan. U malog sam stavljao silkolene sintetiku, nije ni kapi trošio na 6Tkm, a vrtio sam ga dobro.