BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

tibertov

Jaknica zato jer je bas jaknica...znaci nije za mene, nego za Ines.

Suki

:moto2:

098 9232180

sasaa

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

tibertov


iviccaa

Pa vidi se da je zenska jakna, vas dva hitno u okuliste. [emoji16]

Saxi

Citat: iviccaa  u Lipanj 12, 2018, 08:02:45
Pa vidi se da je zenska jakna, vas dva hitno u okuliste. [emoji16]
Ovi sa Gay Sovci su izgubili kompas odavno pa se više ne zna ko kosi, a ko otvara kapiju ili ti sta je muško a šta žensko, sve sami pizduni [emoji23]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Suki

Citat: Saxi  u Lipanj 12, 2018, 08:33:16
Ovi sa Gay Sovci su izgubili kompas odavno pa se više ne zna ko kosi, a ko otvara kapiju ili ti sta je muško a šta žensko, sve sami pizduni [emoji23]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
...e, e...to, to :thumbup: :smijeh:
:moto2:

098 9232180

glažar

Meni moja draga žena kaže de se ne kurčiš da imaš samo ti GS-a  :misli: :misli: imam ga i ja  :misli: dobro ji kažem kako i kdje , pa gledaj ovde piše GS (Gospodinski Stroji ) Gorenje  :want: :want
pa ji kažem odlično ti se služi sa ovim GS-om a ja ču se sa svojim GS-om  :P :smijeh: :smijeh:

Ćoso

Citat: glažar  u Lipanj 12, 2018, 09:03:49
Meni moja draga žena kaže de se ne kurčiš da imaš samo ti GS-a  :misli: :misli: imam ga i ja  :misli: dobro ji kažem kako i kdje , pa gledaj ovde piše GS (Gospodinski Stroji ) Gorenje  :want: :want
pa ji kažem odlično ti se služi sa ovim GS-om a ja ču se sa svojim GS-om  :P :smijeh: :smijeh:
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

zander

Citat: glažar  u Lipanj 12, 2018, 09:03:49
Meni moja draga žena kaže de se ne kurčiš da imaš samo ti GS-a  :misli: :misli: imam ga i ja  :misli: dobro ji kažem kako i kdje , pa gledaj ovde piše GS (Gospodinski Stroji ) Gorenje  :want: :want
pa ji kažem odlično ti se služi sa ovim GS-om a ja ču se sa svojim GS-om  :P :smijeh: :smijeh:

Cuvaj se ti  oklagije! Da ne pocene ubedjivanje sa njom..... :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy


agolac

Osy, upravo me tibi uputio da tvoj GS ima 95 KS?  :smijeh:

Pa ti s konja na magarca  :buahaha:

DL1000 ima 98 KS

jaooooo
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

 :misli: jedino ako mu je Tibi radio veliki servis.  :belj:

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Ima 105ks...a servis mu je radio Ivica motorkotaci.