BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

agolac

Nego (ali za ozbiljno). Čuo sam da vi koji kupti GS navigaciju imate unutra sve BMW servise po kartama. Je to istina? Čini se kao korisna funkcija? :buahaha: :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

iviccaa

Odakle ti snage vise? [emoji23][emoji23]

tibertov

Znas kad je netko gey da je taj javno najveci homofob...tako i agolac sere protiv bmwa, a sobu si obljepio posterima gsa :smijeh:

Danijel 23


agolac

Citat: iviccaa  u Lipanj 13, 2018, 22:47:44
Odakle ti snage vise? [emoji23][emoji23]

Nula prema Osyevoj snazi  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: tibertov  u Lipanj 13, 2018, 22:50:08
Znas kad je netko gey da je taj javno najveci homofob...
..ajajjjaaj  :buahaha:  :ebudale:
:gimme5:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: tibertov  u Lipanj 13, 2018, 22:50:08
Znas kad je netko gey da je taj javno najveci homofob...tako i agolac sere protiv bmwa, a sobu si obljepio posterima gsa :smijeh:

To nekako sumnjam. Pravi idu na gey pride da ih se vidi. Ovo što ti govoriš je neka filmska spika van pravog svijeta  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

GS nikad, ali nikad.  KTM 1290 bi već kupio  :want:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Ja sam od početka pisao da je GS anemičan u odnosu na Klajva...to nije tajna, sporije ubrzava, dok Klajv to obavi capa-capa... :thumbup: Kad ga se malo skonta i počne vrtiti u okretaje ide i GS, ali nikako kao Klajv...
Zato, u svemu drugom, udobnosti, sigurnosti, kočnicama itd. mu Klajv nije ni do koljena

Patak

Citat: tibertov  u Lipanj 13, 2018, 22:22:18
Ima 105ks...a servis mu je radio Ivica motorkotaci.

Koji sad Ivica, prvo home made, bayki, Tomić i sad Ivica...To neka sapunica :ebudale:

Ćoso

Citat: Osy  u Lipanj 13, 2018, 23:08:20
Ja sam od početka pisao da je GS anemičan u odnosu na Klajva...to nije tajna, sporije ubrzava, dok Klajv to obavi capa-capa... :thumbup: Kad ga se malo skonta i počne vrtiti u okretaje ide i GS, ali nikako kao Klajv...
Zato, u svemu drugom, udobnosti, sigurnosti, kočnicama itd. mu Klajv nije ni do koljena
Kako koji [emoji33]

Osy

Citat: Ćoso  u Lipanj 14, 2018, 01:32:26
Kako koji [emoji33]
Imaš od Pontija recenziju Juričinog, ako on ne zna zavrtat gas onda jbga... ;)

sasaa

Citat: Osy  u Lipanj 14, 2018, 07:14:13
Imaš od Pontija recenziju Juričinog, ako on ne zna zavrtat gas onda jbga... ;)

Treba ga vrtit u okretaje.. i obicna verzija (nonADV) je nesto i laksa.. pa ide i nesto bolje
A najbolje pitat koliko je trosio putem... pa se odma zna "jel isao ili nije".

Jer taj motor, ide zbilja dobro... i dosta cesto iznenadis neke "rejsere" kako uopce ih pratis.. a da ne kazem da znaju i smetat ako je duza dionica na kojoj nema bas brutalno dugih ravnica.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Osy

Citat: sasaa  u Lipanj 14, 2018, 07:20:43
Treba ga vrtit u okretaje.. i obicna verzija (nonADV) je nesto i laksa.. pa ide i nesto bolje
A najbolje pitat koliko je trosio putem... pa se odma zna "jel isao ili nije".

Jer taj motor, ide zbilja dobro... i dosta cesto iznenadis neke "rejsere" kako uopce ih pratis.. a da ne kazem da znaju i smetat ako je duza dionica na kojoj nema bas brutalno dugih ravnica.
Da, treba ga vrtiti u okretaje...to sam odmah pitao Juricu i Glažara. Bilo mi čudno, koji qrtz je ovo nakon Klajva... :-\
Onda sam to isprobao i funkcionira, pogotovo kod obilaženja. U nižu i obri :ooda: :smijeh:

sasaa

Citat: Osy  u Lipanj 14, 2018, 07:29:09
Da, treba ga vrtiti u okretaje...to sam odmah pitao Juricu i Glažara. Bilo mi čudno, koji qrtz je ovo nakon Klajva... :-\
Onda sam to isprobao i funkcionira, pogotovo kod obilaženja. U nižu i obri :ooda: :smijeh:

Ja zracnjaka probao nisam, govorim za LC generaciju... za koju ljudi kazu da ide osjetno bolje od zracnjaka.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "