BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zander

Da i ja kazem neku rec...vazdusara ide dobro . a bolje model sa 110KS od 105KS...vozio oba i siguran sam da je tacan moj navod
LC ide mnoooogo bolje od prethodnika, i ne trazi za preticanje saltovanje u nizi stepen, a to ovih 15KS vise igra ulogu....

Na svim dosadasnjim putovanjima koja sam odradio, ona telemetrija sa tockica i navigaora V mi je radila statistiku i kaze da je prosecan trottle opening 15%....zvuci ludo kad znam da sam imao prosecnu oko 90kmh na 650km ruti....cepao i 190kmh i to je to....

LC ide ko nevreme , trosi relativno malo 5,3 l, na otvorenom putu sa eto ovim prosecnim brzinama...


OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

LC je penzija, nema šusa, za magistralu je strom bolji. Za autocestu je gs super. Ide kao po šinama, ali meni je trosio 8 litara, cak i vise. Brzine 170 180 super, pliva kao krstarica, na 200 vec je previse . Zeni se gs vise svidja jer je udobniji.
Taj motor je kao stari dizeli, odvrnes i dok krene zapalis cigaretu [emoji23].
Da nema dynamic ne bio vrijedio nista.

sasaa

Citat: zander  u Lipanj 14, 2018, 07:51:03
Da i ja kazem neku rec...vazdusara ide dobro . a bolje model sa 110KS od 105KS...vozio oba i siguran sam da je tacan moj navod
LC ide mnoooogo bolje od prethodnika, i ne trazi za preticanje saltovanje u nizi stepen, a to ovih 15KS vise igra ulogu....

Na svim dosadasnjim putovanjima koja sam odradio, ona telemetrija sa tockica i navigaora V mi je radila statistiku i kaze da je prosecan trottle opening 15%....zvuci ludo kad znam da sam imao prosecnu oko 90kmh na 650km ruti....cepao i 190kmh i to je to....

LC ide ko nevreme , trosi relativno malo 5,3 l, na otvorenom putu sa eto ovim prosecnim brzinama...

Slazem se... meni je potrosnja slicna u dvoje. Istim (zivljim) rezimom voznje Agolac sam na DL1000, supruga i ja na GS s manjom potrosnjom, tankirali smo skupa.
Kad idem sam i ako se bas ganja magistrala ... i prosjek se drzi preko 100km/h  LC trosi oko 6.2L/100km
Ako se ganja autoput sa 160-220km/h .... trosi 8L/100km
Ako si bas penzija da ti nije dan... ide to i ispod 4.5L/100km

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

zander

Ma kakva penzija....ide ki raketla bre....od 0 do 100 malo ispod 4 sec

I sta je tu penzija nikako da skapiram.?
OPENMINDED PEOPLE WANTED

iviccaa

To je takav izraz, ako si penzija = ako ti se nista ne da.

A ide i kenjac 4,2 do 100 pa je opet....kenjac.  :ebudale:

fatboy

Citat: zander  u Lipanj 14, 2018, 08:37:56
Ma kakva penzija....ide ki raketla bre....od 0 do 100 malo ispod 4 sec

I sta je tu penzija nikako da skapiram.?

Šta se trudiš? Čitaj i šutiš...sve to ide ko rakete i svi ti osjećaji ovakvi i onakvi su subjektivni...doleze iz puno ili malo iskustva...koliko je tko probao različitih modela motora...koliko je šta sofisticirano od ovjesa do elektronike motora...šta tko naziva muškim zavrtanjem...bla, bla, bla...

Da se svi stanu u neku veliku liniju i opizde ravno 2 kilometra, pa se onda mijenjaju za motore, tako da svi budu na svima i ponove ista mjerenja - rasprava bi se završila kad bi vidjeli razlike međusobno... :bzvz:

zander

Citat: fatboy  u Lipanj 14, 2018, 08:42:19
Šta se trudiš? Čitaj i šutiš...sve to ide ko rakete i svi ti osjećaji ovakvi i onakvi su subjektivni...doleze iz puno ili malo iskustva...koliko je tko probao različitih modela motora...koliko je šta sofisticirano od ovjesa do elektronike motora...šta tko naziva muškim zavrtanjem...bla, bla, bla...

Da se svi stanu u neku veliku liniju i opizde ravno 2 kilometra, pa se onda mijenjaju za motore, tako da svi budu na svima i ponove ista mjerenja - rasprava bi se završila kad bi vidjeli razlike međusobno... :bzvz:

U pravu ste  momci....oprostite na emotivnom pristupu temi....ne znam sta mi bi... :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

tibertov


fatboy

To zbog dobrih kočnica se čeljust izdeformira?  :smijeh: :smijeh:

Ponti

Citat: zander  u Lipanj 14, 2018, 08:37:56
Ma kakva penzija....ide ki raketla bre....od 0 do 100 malo ispod 4 sec

I sta je tu penzija nikako da skapiram.?
Strom je na 3 sekunde [emoji23][emoji23]

Nego, sada sjednem na stroma.... majke ti, kao da sam na kamen sjeo... uzas!

zorro

Citat: Ponti  u Lipanj 14, 2018, 09:40:41
Strom je na 3 sekunde [emoji23][emoji23]

Nego, sada sjednem na stroma.... majke ti, kao da sam na kamen sjeo... uzas!
..šta..tvrd  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Lipanj 14, 2018, 09:45:09
..šta..tvrd  :huh:
...sic...trebaš se na Kraljici vozit pa da te onda čujem ;) :)
:moto2:

098 9232180

branimir

Pametnom dosta...[emoji14][emoji12]

branimir

Lava, čitaj između redova...

tibertov

Ja zaključujem između redaka da želiš kolindu reć da voliš mekanog  :-\ :smijeh: