BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ćoso


Danijel 23

:)

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Osy

 :puke: samo mi to još fali...možda Direktor kupi  :smijeh:

zander

Citat: Ćoso  u Lipanj 15, 2018, 15:48:25
I ja sam ga već kupio (a još ni motor nemam [emoji33])

Mozda da duvas u njega kao u trubu, pa da vidis kakav zvuk daje??? :misli:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Danijel 23

Citat: Ćoso  u Lipanj 15, 2018, 17:54:41
Uloži 1000+ € i igraj se
http://youtu.be/FpktRvDzfT4
Nema potrebe, moj je Akrap orginalan i tvornički se vadi i stavlja kiler. A ti donesi svoj kineski Akrap by PRC pa da se igram-doradim kiler!  :belj:

Ćoso

Citat: Danijel 23  u Lipanj 15, 2018, 18:52:05
Nema potrebe, moj je Akrap orginalan i tvornički se vadi i stavlja kiler. A ti donesi svoj kineski Akrap by PRC pa da se igram-doradim kiler!  :belj:
Pa što onda pitaš?

Ponti

Juricin ima Akrapoviča s kilerima i čuje se.... o daaaa, čuje se jako dobro  :thumbup:

tibertov

Njegova sva pitanja su ti retorička [emoji51]

Danijel 23

Citat: Ćoso  u Lipanj 15, 2018, 18:52:52
Pa što onda pitaš?
Pa zanimaju me ovi novi modeli.

Danijel 23

Citat: tibertov  u Lipanj 15, 2018, 18:54:20
Njegova sva pitanja su ti retorička [emoji51]
:bzvz:

tibertov

Citat: Ponti  u Lipanj 15, 2018, 18:54:17
Juricin ima Akrapoviča s kilerima i čuje se.... o daaaa, čuje se jako dobro  [emoji106]
Priznaj kad si dosao doma i prilegao, da si zamisljao kako bi dobro bilo imat juricin bike [emoji51]

Danijel 23

Citat: tibertov  u Lipanj 15, 2018, 19:10:28
Priznaj kad si dosao doma i prilegao, da si zamisljao kako bi dobro bilo imat juricin bike [emoji51]
Vjeroato DA, po tehnici i ak je ljubitelj dugmića LC, a ako je ljubitelj pravog zvuka iz Akrpa onda OC i po mogućnsti dupli Akrap što si ga ti imao!  :blato:

Ponti

Citat: tibertov  u Lipanj 15, 2018, 19:10:28
Priznaj kad si dosao doma i prilegao, da si zamisljao kako bi dobro bilo imat juricin bike [emoji51]

To je motor za moju ženu. Za mene nije. Ja sam kao komarac pokraj njega. U mjestu mi je teško manevrirati njime.
U vožnji nema problema. Ide on dolje do ruba gume kao i strom. Mjenjač mu je savršen, kočnica nije puno bolja od mog stroma, jedino manje ponire na kočenju od moga. Šusa nema ni u dynamic modu, kroz Sloveniju nas je uhvatila kiša i promjenim ja mod u road, ne ide. Tako sam vozio i po kiši u dynamic modu.... obična cesta, ne autoput. Ono kod pretjecanja šlepera i autobusa nema vjetra da te zaleluja, ali ni kod mog stroma nema tog udara, a na malom sam morao ugraditi fork brace da bi barem malo popravio tu stvar.

A i još mi je kako Zorro kaže mač u srcu i strom sa svojim šusom mi je sjeo kao šamar budali. Jedino moram poraditi na sicu, srediti da bude udobniji. Nije meni strom toliko neudoban, koliko je gs ustvari udoban.
Jednostavno mi je prevelik. Možda za 10 godina kada budem penzioner .... ali i tada običan gs, ne adventure. Naravno, ako poprave kvalitetu :)

zander

A jesi koristio shiftassyst
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zander  u Lipanj 15, 2018, 19:47:41
A jesi koristio shiftassyst

Nisam.... stisnem ja kvačilo i po starom kako sam naučio. Šta ja znam ima li to uopće juričin motor, nisam htio ništa čačkati da ne pokvarim nešto.
A tebi još jednom i ovako javno ....  hvala na dynamic modu  :)