BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Milanezi  u Lipanj 18, 2018, 18:48:48
HH je oznaka za duple sinter pločice, a one ne mogu nikako biti mekane i da ne trose disk. Slažem se da bolje koče od fabričkih.

A kako se onda 5x brže troše od prve ugradnje, mislim ako su tako tvrde?
Šta je prva ugradnja od dijamantne prašine? :smijeh:

Milanezi

Pa ko što rekoh, fabričke su ili polu sinter ili verovatnije full sinter. Proizvodjači stavljaju dosta ful sinter u orvu ugradnju da bi pokrili različite uslove korišćenja, a sinter su tu najbolje.
I ne znam kako ti se potrose 5x brže od fabričkih, ja nemam takvo iskustvo. Moje ebc su prešle oko 30 000 km i prodat motor, a bilo je na njima mesa za jos dosta km.

Dijamantska prašina je rezervisana samo za premium brendove kao sto je bmw. Nema tu socijalni strom šta da traži :-)

Bagy

Citat: Ponti  u Lipanj 18, 2018, 17:01:04
... mijenjam za KTM 1290 ili Ducati multistradu  :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Kažem ja da ne ide i nitko mi ne vjeruje :smijeh:


https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/bmw-r1200-gs-adventure-2018-pdv-ne-placa-se-prepis-oglas-25792991

Ne kužim?! Tolike novce istresti da bi shvatio da ti motor zbog nečega ne paše!? Iznajmi brate pilu za vikend i oderi soma km pa ćeš znati jel to-to! Ajme... :bzvz:
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: Milanezi  u Lipanj 18, 2018, 18:59:44
Pa ko što rekoh, fabričke su ili polu sinter ili verovatnije full sinter. Proizvodjači stavljaju dosta ful sinter u orvu ugradnju da bi pokrili različite uslove korišćenja, a sinter su tu najbolje.
I ne znam kako ti se potrose 5x brže od fabričkih, ja nemam takvo iskustvo. Moje ebc su prešle oko 30 000 km i prodat motor, a bilo je na njima mesa za jos dosta km.

Dijamantska prašina je rezervisana samo za premium brendove kao sto je bmw. Nema tu socijalni strom šta da traži :-)

Pa, ako znaš da nećeš sinter ostaje ti organic..... u čemu je problem :smijeh:

Milanezi

Ebc v pads, to je neka sredina, al čekam da vidim koje će Tibertov da odabere  :)

Ponti

Citat: Milanezi  u Lipanj 18, 2018, 19:35:16
Ebc v pads, to je neka sredina, al čekam da vidim koje će Tibertov da odabere  :)

Tako je, pohvaljujem taktiku..... Tibija nitko nikada nije prevario, lisac stari  :ooda:

zander

Brembo sinter na gsa. the end. :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Milanezi

Da ne budem skroz u offu u ovoj temi, evo jedan bmw. U stvari nije ni pravi bmw, nego njegov ruski klon, Dnjepar.
To znači da sam opet u offu  :smijeh:
Zanimljiv motor, a zanimljiv i vozač. Dugo se druže i putuju, više nego većina novijih  :P




Milanezi

Jel beše neko radio majice na forumu u fazonu v strom bmw rescue vehicle ?
Ako može fotka.

gogs

Citat: Milanezi  u Lipanj 18, 2018, 20:47:07
Jel beše neko radio majice na forumu u fazonu v strom bmw rescue vehicle ?
Ako može fotka.

Ja radio ali su kod Agolca....nemam fotku

Milanezi

Super, imam par drugara sa bmw-ima, pa da uradim neku majicu, da bude zanimljivije na vožnjama  :)
Agolac, jaaaaavi se  :)

Osy

Citat: Milanezi  u Lipanj 18, 2018, 21:10:14
Super, imam par drugara sa bmw-ima, pa da uradim neku majicu, da bude zanimljivije na vožnjama  :)
Agolac, jaaaaavi se  :)
Evo pronašao...

Milanezi

Bravo Osyce legendice  ;)
Daj neku da prostiš i s'prednje strane

Osy

Citat: Milanezi  u Lipanj 18, 2018, 21:29:58
Bravo Osyce legendice  ;)
Daj neku da prostiš i s'prednje strane
Nije slikao prednjicu zbog velikih sisa... ;) :) Šalim se, nema te slike, ne znam kako izgleda od naprijed

gogs

od napred je forumska