BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Joke  u Lipanj 19, 2018, 22:47:43
Necu ga uzet pa da je mujte  :P

Vlaju tvrdoglavi  :buahaha: :buahaha:

Danijel 23


Danijel 23


Osy

Citat: JZ  u Lipanj 19, 2018, 12:19:26
ovaj model sa sa zadnjom euro normom..mislim da je 5...
Prigušen je sa katalizatorom. .i grije se cijeli auspuh radi toga...još se jače osjeti sa orginal topom. .ja nisam osjetio ništa do sada..žena je...ali od kad imam akrapa puno je bolje...
Iskreno na kraju priče se ne bi čudio i da se cijeli raspadne...ali i kad se raspadne stavit će novi motor...nije problem ima garanciju. ..
Jedno vrijeme sam ga razmišljao prodati i kupiti nekog pouzdanog japanac. .ali jednostavno ne mogu...ni jedan motor mi nije kao GSA. .tako da ostaje do daljnjeg. .ovaj ili neki drugi...ali bit će GSA... :vino:
Eh, a kad sam ti nudio Klajva nisi htio... :bzvz: :tongue: ;)

Ponti

Citat: Osy  u Lipanj 20, 2018, 07:04:58
Eh, a kad sam ti nudio Klajva nisi htio... :bzvz: :tongue: ;)

Allooo ... pouzdanog kaže   

:buahaha:

Osy

Citat: Ponti  u Lipanj 20, 2018, 07:16:27
Allooo ... pouzdanog kaže   

:buahaha:
:smijeh: Neki dan ga vidio i srce zaigralo...još uvijek vozi bez problema  :thumbup:

JZ

Citat: Osy  u Lipanj 20, 2018, 07:42:28
  :smijeh: Neki dan ga vidio i srce zaigralo...još uvijek vozi bez problema  :thumbup:

To ti tako...na stroma zaigra srce...na gsa novcanik :)
Kupujem polovnu kacigu

Mrki


RoadRunner

Citat: Osy  u Lipanj 20, 2018, 07:42:28
  :smijeh: Neki dan ga vidio i srce zaigralo...još uvijek vozi bez problema  :thumbup:

Covjece, zvucis kao da si ga pred 10 godina prodao, a covjek napravio u meduvremenu 150 somova km.  :kava:
Recimo do ovako, da ne vozi bez problema, ja bi na to gledao kao da si ga uvalio prilikom prodaje  ;)

Osy

Citat: RoadRunner  u Lipanj 20, 2018, 08:02:12
Covjece, zvucis kao da si ga pred 10 godina prodao, a covjek napravio u meduvremenu 150 somova km.  :kava:
Recimo do ovako, da ne vozi bez problema, ja bi na to gledao kao da si ga uvalio prilikom prodaje  ;)
Sigurno ga ne bi uvalio prijatelju ili poznaniku, toliko jadan baš nisam

Osy

Citat: JZ  u Lipanj 20, 2018, 07:56:54
To ti tako...na stroma zaigra srce...na gsa novcanik :)
:smijeh:  I dalje je najbolji, čak ni ulje ne troši, cijelo vrijeme čekam da se onaj višak potroši, ali neće ni to

Ponti

Citat: Osy  u Lipanj 20, 2018, 08:53:32
:smijeh:  I dalje je najbolji, čak ni ulje ne troši, cijelo vrijeme čekam da se onaj višak potroši, ali neće ni to

Taj višak prelij u kardan, tada možda izdrži 50tkm  :buahaha:

Danijel 23

Citat: Osy  u Lipanj 20, 2018, 08:53:32
:smijeh:  I dalje je najbolji, čak ni ulje ne troši, cijelo vrijeme čekam da se onaj višak potroši, ali neće ni to
Koje si ploćice odabrao?

tibertov

Kupio ih je na aliexpresu, no name...bit će dobre  :)

zorro

Citat: Danijel 23  u Lipanj 20, 2018, 09:41:00
Koje si ploćice odabrao?
..nije on..žena je ..roza su čini mi se  :huh:
Znaju Doda i Špoki bolje
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: