BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: tibertov  u Lipanj 20, 2018, 09:52:18
Kupio ih je na aliexpresu, no name...bit će dobre  :)
Aha, no name, moš mislit!  :bzvz:

Bagy

mob: 095/573-6874

tibertov


keko

Citat: Bagy  u Lipanj 20, 2018, 12:37:26
Još jedan razočarani? Nije naveo jel kupuje Multistradu ili KTM...  ;)

https://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/bmw-gs1200-r-rallye-1200-cm3-oglas-25800721
Moram proznati da mi nisu jasni ti tipovi koji kupe novi motor i nakon par mjeseci prodaju. Pa valjda  prije iskrcavanja 150000 + kuna probaš jel ti paše ili ne to kaj kupuješ  :-\
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

tibertov

Takve ja hvatam  :vino:

Danijel 23

Citat: keko  u Lipanj 20, 2018, 13:28:49
Moram proznati da mi nisu jasni ti tipovi koji kupe novi motor i nakon par mjeseci prodaju. Pa valjda  prije iskrcavanja 150000 + kuna probaš jel ti paše ili ne to kaj kupuješ  :-\
Sused, jesl ti kad pušio cigarete?

keko

Citat: Danijel 23  u Lipanj 20, 2018, 13:32:37
Sused, jesl ti kad pušio cigarete?
???
Što je pjesnik htio reći
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

tibertov


Danijel 23

Citat: keko  u Lipanj 20, 2018, 13:35:56
???
Što je pjesnik htio reći
Hoću reći da je ta cifra love kao nekome kutija cigareta. Kupio čovjek stošu i nevalja, prelazi na ronhil.

Bagy

Citat: Danijel 23  u Lipanj 20, 2018, 13:32:37
Sused, jesl ti kad pušio cigarete?

To se zove kurčenje. Kao, dobar dan ja bi kupio najskuplji motor koji imate. Test vožnja? Hvala ne treba, za te pare mora biti dobar...   :bravo:

Btw, počeo s Ronhilom davne '86. Kao - da vidim u čem je fora? Ni dan danas ne kužim... Prošle godine u Mostaru kupim kao za suvenir pakiranje s rezanim duhanom. Nakon 3. skoro  :puke:. Jebga, ne ide!  :-\
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Bagy  u Lipanj 20, 2018, 15:53:54
.. Prošle godine u Mostaru kupim kao za suvenir pakiranje s rezanim duhanom. Nakon 3. skoro  :puke:. Jebga, ne ide!  :-\
Ne zovu ga bez veze ercegovačka krđa ..taj duhan nema veze s našim slavonskim..Virđinija
Sadi se kod nas i Berle..al on je negdje u rangu te gangarske škije..prejak je i taman..koristi se samo kao dodatak Virđiniji za stvaranje različitih okusa i jačine
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

RoadRunner

 :-\
Citat: Osy  u Lipanj 20, 2018, 08:44:28
Sigurno ga ne bi uvalio prijatelju ili poznaniku, toliko jadan baš nisam

Auuu, ti si krivo protumacio  :)
Nisam rekao da si ga uvalio ili da je motor los. Svi znamo da je to.dobar motor... Al sam više komentirao kak se ti čudiš da još vozi bez problema... Pa kako bi drugačije bilo nego bez problema???

Ne citat u vožnji, nego s razumijevanjem   :smijeh:

Danijel 23

Citat: Bagy  u Lipanj 20, 2018, 15:53:54
To se zove kurčenje. Kao, dobar dan ja bi kupio najskuplji motor koji imate. Test vožnja? Hvala ne treba, za te pare mora biti dobar...   :bravo:

Btw, počeo s Ronhilom davne '86. Kao - da vidim u čem je fora? Ni dan danas ne kužim... Prošle godine u Mostaru kupim kao za suvenir pakiranje s rezanim duhanom. Nakon 3. skoro  :puke:. Jebga, ne ide!  :-\
Je tak se to veli po domaći: kurčenje!

Ćoso

Citat: RoadRunner  u Lipanj 20, 2018, 20:54:37
Ne citat u vožnji, nego s razumijevanjem   :smijeh:
Zar se pročulo i u "inostranstvu" [emoji85]

Osy

Citat: RoadRunner  u Lipanj 20, 2018, 20:54:37
:-\
Auuu, ti si krivo protumacio  :)
Nisam rekao da si ga uvalio ili da je motor los. Svi znamo da je to.dobar motor... Al sam više komentirao kak se ti čudiš da još vozi bez problema... Pa kako bi drugačije bilo nego bez problema???

Ne citat u vožnji, nego s razumijevanjem   :smijeh:
Ma joj, sto obaveza danas u tikvi pa mi trebalo malo... :)  ;) :smijeh: