BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Treba kupit polovnu vulgaris granu na ebay il subitu i igrati se...nemreš niš pogrešit.

Ćoso

Citat: JZ  u Srpanj 07, 2018, 10:18:11
Malo njuškao kako su ljudi riješili to grijanje na desnoj strani (kod modela 2016. 10mj pa na dalje )koje prozrocuje katalizator radi te euro norme.

Problem riješen ovako:

https://m.ebay.de/itm/AKRAPOVIC-Krummer-Optional-Header-Titanium-BMW-R-1200-GS-Adventure-2013-2018/253674819245?epid=28011102643&hash=item3b10328ead:g:WyAAAOSwQz1bGRC9

[emoji4]
Ima i od Titana i Inoxa
https://www.akrapovic.com/#!/motorcycle/product/road/15667?brandId=44&modelId=369&yearId=4815

https://www.akrapovic.com/#!/motorcycle/product/road/13234?brandId=44&modelId=369&yearId=4815

Međutim "THIS PRODUCT DOES NOT MEET EMISSION COMPLIANCE REQUIREMENTS FOR STREET OR HIGHWAY USE."

Danijel 23

:)

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Black Betty

Il mu se jaje zaljepilo za nogu pa otresao nogu  :)
Prepostavka je majka zajeba

Bagy

Citat: Ćoso  u Srpanj 07, 2018, 12:44:22

Ovom je vruće na desnoj nozi [emoji33]

Čista promidžba. Naravno da se može i s takvim motorima letjeti - ali profići poput Bircha i ostale ekipe. Za ovako nešto ipak ima 100-tinjak kg viška...  ;)
mob: 095/573-6874

JZ

Citat: Ćoso  u Srpanj 07, 2018, 13:07:13


Međutim "THIS PRODUCT DOES NOT MEET EMISSION COMPLIANCE REQUIREMENTS FOR STREET OR HIGHWAY USE."

Ma tko jebe. .nisam nikad vidio da motorima mjere ispušne plinove. .
Inače to pregrijavanje je samo na GSA modelima. .GS ima veći protok zraka i to se ne dešava.
Ja iskreno nisam bas skuzio da mi grije nogu...osim ako sam u japankama kao sto sam bio jučer  :)
Par ljudi je napisalo također da ne osjećaju grijanje jer imaju daytona gore tex  čizme. ..čim se voze u drugim čizmama ili drugoj obući odmah osjete. ..

Kupujem polovnu kacigu

branimir

Citat: gianni  u Srpanj 07, 2018, 14:05:06
Koncentriraj se na boxer :)
Di je boxer[emoji33][emoji33][emoji33]

fatboy

Ja samo vidim flanđu i manžetu za kardan.... :-\

zorro

Citat: fatboy  u Srpanj 07, 2018, 14:55:54
Ja samo vidim flanđu i manžetu za kardan.... :-\
..a u PM 🤣

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

Fat [emoji23][emoji23]

Ćoso

Citat: JZ  u Srpanj 07, 2018, 13:46:50
Ma tko jebe. .nisam nikad vidio da motorima mjere ispušne plinove. .
Inače to pregrijavanje je samo na GSA modelima. .GS ima veći protok zraka i to se ne dešava.
Ja iskreno nisam bas skuzio da mi grije nogu...osim ako sam u japankama kao sto sam bio jučer  :)
Par ljudi je napisalo također da ne osjećaju grijanje jer imaju daytona gore tex  čizme. ..čim se voze u drugim čizmama ili drugoj obući odmah osjete. ..
Slažem se. Čujemo se [emoji6]

zander

Ljudi ja nemam pojma o cemu vi pricate za to grejanje...moj gsa je 2016 nemam pojma koji mesec , ali ne osecam nista ni u cizmama ni u patikama ....tek da znate da ima i neki primerak koji ne greje....ni pri velikoj brzini kako Ponti rece...ni pri maloj....ne znam zaista
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Danijel 23

Citat: zander  u Srpanj 07, 2018, 23:00:17
Ljudi ja nemam pojma o cemu vi pricate za to grejanje...moj gsa je 2016 nemam pojma koji mesec , ali ne osecam nista ni u cizmama ni u patikama ....tek da znate da ima i neki primerak koji ne greje....ni pri velikoj brzini kako Ponti rece...ni pri maloj....ne znam zaista
:bzvz: To su ti obični BMW POZDOJALCI !

Ponti

Citat: zander  u Srpanj 07, 2018, 23:00:17
Ljudi ja nemam pojma o cemu vi pricate za to grejanje...moj gsa je 2016 nemam pojma koji mesec , ali ne osecam nista ni u cizmama ni u patikama ....tek da znate da ima i neki primerak koji ne greje....ni pri velikoj brzini kako Ponti rece...ni pri maloj....ne znam zaista

Ajde probaj 150-170 kmh na 32-35C. To sam osjetio, ali suvozačica osjeti puno više. Pitala me da li se nešto pokvarilo :smijeh:

agolac

Ako se ne varam šta mi Jurica reče, stock spulja ne grije, već samo ovi "najbolji" auspusi od Akrapoviča
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain