BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: agolac  u Srpanj 07, 2018, 23:16:50
Ako se ne varam šta mi Jurica reče, stock spulja ne grije, već samo ovi "najbolji" auspusi od Akrapoviča
Da, samo ti "najbolji" spuhovi viši nisu ko nekad...zatvoreniji su nego orginal.....i nemaju db kilera. Kupuješ dizajn i naljepnicu!  :thumbdown:

Danijel 23

Evo, Akrap na 6tici zvuk je kikiriki i nema db kilera.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


JZ

Ja bi tu stavio DB killer :)
Kupujem polovnu kacigu

JZ

Citat: zander  u Srpanj 07, 2018, 23:00:17
Ljudi ja nemam pojma o cemu vi pricate za to grejanje...moj gsa je 2016 nemam pojma koji mesec , ali ne osecam nista ni u cizmama ni u patikama ....tek da znate da ima i neki primerak koji ne greje....ni pri velikoj brzini kako Ponti rece...ni pri maloj....ne znam zaista
Tvoj je stariji GSA..nema ovu zadnju ero normu...ovi od 2016 10mj pa na dalje ...premda se to pojavljuje i na nekim modelima od prije ...ima dosta toga po forumima vani...ali kao što rekoh,  kad stavim čizme grijanje ne osjetim. ..

Citat: agolac  u Srpanj 07, 2018, 23:16:50
Ako se ne varam šta mi Jurica reče, stock spulja ne grije, već samo ovi "najbolji" auspusi od Akrapoviča
Orginal auspuh je bolji za vozača jer ima više tih termalnih zaštita. ..ali za suvozač je isti drek

Kupujem polovnu kacigu

zander

I kad bih se odlucio za Akrapa koji onda da stavim? ima li neko serijski broj od Akrapovica za moj model....tu se pominje euro4 ili tako nesto....ili da nije za Euro 4....ima fora... :misli:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

JZ

Citat: zander  u Srpanj 08, 2018, 11:02:36
I kad bih se odlucio za Akrapa koji onda da stavim? ima li neko serijski broj od Akrapovica za moj model....tu se pominje euro4 ili tako nesto....ili da nije za Euro 4....ima fora... :misli:

Ovo je za motore od 10mj 2016
https://www.akrapovic.com/#!/motorcycle/product/road/17286?brandId=44&modelId=369&yearId=4815

https://www.akrapovic.com/#!/motorcycle/product/road/15289?brandId=44&modelId=369&yearId=4008

A ovo za starije modele...
Možeš ih i na oko prepoznati...stariji model ima ulaz u top sa dvije cijevi. .
Kupujem polovnu kacigu

Danijel 23

Citat: zander  u Srpanj 08, 2018, 11:02:36
I kad bih se odlucio za Akrapa koji onda da stavim? ima li neko serijski broj od Akrapovica za moj model....tu se pominje euro4 ili tako nesto....ili da nije za Euro 4....ima fora... :misli:
Ako te nebrine EKO norma i ako nitko kod vas ne kontrolira stavi vulgaris Akrapa sa db i GaSssss! Ali moraš napravit sinhronizaciju jer bu ti puco na apgasanju.

Ponti

Citat: Danijel 23  u Srpanj 08, 2018, 12:35:21
Ako te nebrine EKO norma i ako nitko kod vas ne kontrolira stavi vulgaris Akrapa sa db i GaSssss! Ali moraš napravit sinhronizaciju jer bu ti puco na apgasanju.

Pucketa i ovaj  :smijeh:

Danijel 23

Citat: Ponti  u Srpanj 08, 2018, 12:37:12
Pucketa i ovaj  :smijeh:
Moj Aktap više nepucketa. Samo su čuje diskretnja tutnjava kao iz F16.

zander

Citat: JZ  u Srpanj 08, 2018, 12:04:04
Ovo je za motore od 10mj 2016
https://www.akrapovic.com/#!/motorcycle/product/road/17286?brandId=44&modelId=369&yearId=4815

https://www.akrapovic.com/#!/motorcycle/product/road/15289?brandId=44&modelId=369&yearId=4008

A ovo za starije modele...
Možeš ih i na oko prepoznati...stariji model ima ulaz u top sa dvije cijevi. .

Hvala drugar  :) :thumbup:

P.S. pogledaj bolje model koji ima broj 10 je za starije a koji ima 16 za nove od X.2016.....

Sa brojem 10 je euro 3 norma, a 16 su Euro 4 norma.....samo si obrnuo redosled u svom postu.
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Citat: Danijel 23  u Srpanj 08, 2018, 12:38:55
Moj Aktap više nepucketa. Samo su čuje diskretnja tutnjava kao iz F16.
Nisi se ni pohvalio da ga imaš... :P

Danijel 23

Citat: Osy  u Srpanj 08, 2018, 16:32:16
Nisi se ni pohvalio da ga imaš... :P
I to orginal Akrap sa BMW logom i brojem!  :belj:

JZ

Citat: zander  u Srpanj 08, 2018, 15:59:37
Hvala drugar  :) :thumbup:

P.S. pogledaj bolje model koji ima broj 10 je za starije a koji ima 16 za nove od X.2016.....

Sa brojem 10 je euro 3 norma, a 16 su Euro 4 norma.....samo si obrnuo redosled u svom postu.

Dobro sam ja stavio. ..prvi link je novi model,  drugi link je stari model...

Citat: Danijel 23  u Srpanj 08, 2018, 12:35:21
Ako te nebrine EKO norma i ako nitko kod vas ne kontrolira stavi vulgaris Akrapa sa db i GaSssss! Ali moraš napravit sinhronizaciju jer bu ti puco na apgasanju.
Prvi put čujem da se treba raditi sinkronizacija...to pucketanje je neznatno. ..ali ako se ima protočniji zračni filter onda da...onda puca ..
Kad si već radio sinkronizaciju. .di si je radio?
Kupujem polovnu kacigu

Danijel 23

Citat: JZ  u Srpanj 08, 2018, 17:57:23
Dobro sam ja stavio. ..prvi link je novi model,  drugi link je stari model...
Prvi put čujem da se treba raditi sinkronizacija...to pucketanje je neznatno. ..ali ako se ima protočniji zračni filter onda da...onda puca ..
Kad si već radio sinkronizaciju. .di si je radio?
Kako god želiš....ja sam čuo razliku i za mene je bila dosta velika. Jer znam kako je radio motor sa orginalom...znam kako je radio sa Akrapom bez sinhronizaci i poslije sunhronizacije. A sva ta igra se dešavala unutar tjedan dana. Čak sam vračao orginala da se uvjerim....i fakat se čuje lagano puckanje u apgasu.
U Zgrebu, Igor Motorkorači.

Osy

Citat: Danijel 23  u Srpanj 08, 2018, 18:03:37
Kako god želiš....ja sam čuo razliku i za mene je bila dosta velika. Jer znam kako je radio motor sa orginalom...znam kako je radio sa Akrapom bez sinhronizaci i poslije sunhronizacije. A sva ta igra se dešavala unutar tjedan dana. Čak sam vračao orginala da se uvjerim....i fakat se čuje lagano puckanje u apgasu.
U Zgrebu, Igor Motorkorači.
Da, kad tamo imaš štelu, a kod Tomića imaju samo 2 uređaja na cijelu HR pa moraš čekati kada će jedan doći u Osijek...i još te pametni majstor pita, a kako vam radi motor... :thumbdown: