BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zizu

Cestitam!!!

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


gianni

Citat: beli  u Srpanj 17, 2018, 13:43:01
:birthday02:
A kaj ti Belissimo, jel si dogovorio kakva svjetla ce ti obasjavati put :misli: ;)

tonciv666

Bravo Krešimire.. Samo gas..

Dadi

Čestitam i sretno mladiću i šta prije da navratiš da se oproba zvijer
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Ćoso


beli

Citat: gianni  u Srpanj 17, 2018, 14:37:24
A kaj ti Belissimo, jel si dogovorio kakva svjetla ce ti obasjavati put :misli: ;)
btw. ošla i ona koja smo jedva nariktali, čini mi se opet sve ispočetka  ;)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

agolac

Citat: JZ  u Srpanj 29, 2017, 19:21:51
Vodenjak je bolji u svemu....bas u svemu....2013-2016 vodenjak je imao los gear box...tu je zracnjak bio bolji....

Ali sad ovaj novi od 2017 je super...sredili su taj gear box...

najvise u cemu je vodenjak bolji od zracnoga je ciklistika...tu je razlika velika...onda okretni moment...vodenjak cupa iz podruma...

ovijes...vodenjak ima tu dynamic esu...koja nije samo elektricno podesavanje ovijesa...nego se ovijes prilagodava cesti ..prednji kotac salje u mili desetinkama informacije zadnjem amortizeru kakva je cesta...a ovaj se iza namijesta....mos I ti u voznji namijestiti...bez stajanja..meko,tvrdo,normalno,..a sve to radi sa modovima voznje...ludo...sad kome to treba kome ne...JA osobno volim


izgled...kardan je na zracnom sa desne,vodenjaku sa lijeve strane...komande na volanu...vodenjak ima standard kao vecina proizvodaca...mogao bi tu nabrajati do sutra...

ako zelis mogu...  :smijeh:

Bit će dosta da se zaustaviš na novom kardanu nakon 7.000 km  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Nisam više u toku....ak si ga preuzel onda SRETNO i uživaj  :beer:

Ćoso

Citat: Danijel 23  u Srpanj 17, 2018, 20:54:17
Nisam više u toku....ak si ga preuzel onda SRETNO i uživaj  :beer:
Jesam. Jučer.

Thx

iviccaa

Direktore cestitke na novom motoru, nek te sretno prati na novim putovanjima! [emoji6][emoji481]

Ćoso

Citat: iviccaa  u Srpanj 19, 2018, 09:57:02
Direktore cestitke na novom motoru, nek te sretno prati na novim putovanjima! [emoji6][emoji481]
:beer:

Danijel 23

I, kaka je saund...ne grmi ko Kuco ali tutnji ko F16.

tibertov

Kakvi su ti to crveni žmigavci?

Danijel 23

Citat: tibertov  u Srpanj 21, 2018, 22:19:01
Kakvi su ti to crveni žmigavci?
:misli: crveni, na čemu si ti?

Osy

Citat: gianni  u Srpanj 21, 2018, 22:40:45
Sad se cuje kao temaks kralj :bzvz:
:bravo: Gdje si ga kupio? Pitam, jer kad sam kupovao Mivva, dobio sam ponudu iz Srbije od dečka koji prodaje auspuhe i na Njuškalu. Bio je isti ovakav Akrap, cca 380 eura, ali ko zna u kakvom stanju i bez papira. Onda sam pronašao za istu cijenu novog Mivva, ali sam uz njega dobio i atest da je taj auspuh baš za GSa i koliko ima decibela, bla, bla, bla...i odlučio se za njega ;)