BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Black Betty

Al brate mili što ih ima,mi bili đir po Austriji i od 100 motora 74,5 su BMW motori,ka da ih daju đabe....
Prepostavka je majka zajeba

zorro

Citat: Black Betty  u Rujan 10, 2018, 12:24:13
Al brate mili što ih ima,mi bili đir po Austriji i od 100 motora 74,5 su BMW motori,ka da ih daju đabe....
ta polovina je Lavandićev vjerojatno  :huh: ..i on je bio tamo  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Black Betty

Onaj pola je bio sa strane uz cestu i njegov gazda lagano sa grebuckanjem glave pokušava otkrit koji je naibliži servis il otpad,nezna što mu se više isplati  :ebudale: :)
Prepostavka je majka zajeba

Ponti

Citat: zorro  u Rujan 10, 2018, 11:52:31
Sitni postotak..ova 2 u zadnjih par mjeseci za koja znamo (ovaj Rus i Juricin) ..a za koliko ih ne znamo  :bzvz:

Od 4 koja znam 2 su riknula, dakle 50%  :buahaha: :buahaha:

zander

Citat: Saxi  u Rujan 10, 2018, 11:21:04
BMW mene nikad neće videti, definitivno, elem, motor još nije opravljen, Rus je kupio kartu za 6 septembar da dodje po GSA, ali pošto nisu otklonili kvar uprkos datom obećanju, i dalje je na kanalu [emoji24][emoji855] i to nije sve, jos ne zna ni šta je sve u kvaru, izgleda je pored kardana i vešanje otišlo u kurac, tako da je sledeći dolazak planirao za 5 oktobar i nada se da će imati sreće i vremena da mu maltene nov motor vrate u prvobitno stanje i da sve bude pokriveno garancijom. Ovo je daleko od zezanja, velika sramota za BMW.
.
Ako nemaju delove na lageru., a najcesce nemaju, onda je jasno zasto ceka...i ne branim nikog i nista, samo konstatacija
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zander  u Rujan 10, 2018, 15:53:07
.
Ako nemaju delove na lageru., a najcesce nemaju, onda je jasno zasto ceka...i ne branim nikog i nista, samo konstatacija

Naravno da se čeka .... kardan i esa su pola motora  :smijeh: :smijeh:

tibertov

Kakvi kardani, nema kvarova...

zander

Isto i kod mene a vec skoro 18000km :moto2:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

Citat: tibertov  u Rujan 10, 2018, 16:57:26
Kakvi kardani, nema kvarova...
...ključaš ga i u dvorištu?!? :bzvz:. Čim ga lopov vidi na svijetlu vratit će ga ;) :) :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

tibertov

Ovdje ima Sirijaca po noci...iskacu po cesti ko srne. Prije mjesec dana su ukrali auto jednom Ogulincu i odvezli se do Rijeke [emoji28]

keko

Citat: tibertov  u Rujan 10, 2018, 17:07:29
Ovdje ima Sirijaca po noci...iskacu po cesti ko srne. Prije mjesec dana su ukrali auto jednom Ogulincu i odvezli se do Rijeke [emoji28]
Ne sekiraj se, neće ti maznuti gs-a, znaju da je nepouzdan, boje se da ne ostanu u defektu  :buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ponti

Eto Čeha kod mene u apartmanu, s gsa 2012.
Kaže da je mijenjao kardan na 25000 km    :smijeh: :smijeh:

3:2 za kvarove :buahaha: :buahaha:

tibertov

Moj je na 23.500km [emoji32]

Ponti

Citat: tibertov  u Rujan 10, 2018, 18:48:35
Moj je na 23.500km [emoji32]

Bez zezanja .... rekao je da je vidio malo ulja ispod kardana na asfaltu, svega par kapljica. Mislio je neki semering. Otišao u ovlašteni servis, bmw Prag, oni rasklopili sve i neki zupčanici su se pojeli. Mijenjali su mu cijeli sklop s kardanom. Račun je bio 2.400€, garancija je bila istekla.


E, da ... još mi priča kako je zadovoljan motorom, super za putovanje bla, bla ..... mislim si ja kakav sadomazo :smijeh:

Saxi

Znam jos jednog drugara a znaju ga i neki sa foruma, kupio novi Rely GS ove godine i šetali ga kao majmuna dok ih nije ubedio da su mu felne krive i da neće opravku, nego nove novcijate jer im se na ciklistiku požalio odmah po preuzimanju a oni mu rekli da je toliko dobar da se treba naviknuti, pa posle nekoliko dana su mu rekli da ne ume da vozi... i na kraju posle natezanja, svađe i peripetija su pristali da mu zamene za nove točkove. Pa drugi drugar je kupio 2008 i na oko 20000 km kardan se sjebao, na nekoj smesnoj kilometrazi drugi kupljen iste godine samo GSA je iz salona isteran na put, u Istanbulu su menjali gume jer su Anakee bile u problemu, a posle par nedelja je otišao kardan u Kini,treći isto nov uzet u Nemačkoj GSA je kardan prdno na 70000 i kusur, pa onda ovde kupljen 2013 ili 2014 GS nov riknuo motor posle 1,5 godine eksploatacije i zamenjen agregat u garanciji, i da ne pominjem ostale za koje sam čuo neposredno, jer za sve ove znam iz prve ruke na zalost mojih prijatelja, koji su svi složni da udobnijeg sedišta i boljeg vesanja nema, ali samo oni znaju koliko je živaca stradalo zbog kvarova koji su se desili.