BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

fatboy

I tako kazete, ne bi vi GS?  :misli:

Cudan neki svijet...

Ja bih ga kupio iste sekunde da nije tih 120-150 tisuca razlike u stvarnosti... :-X

Osy

 :bzvz: Jučer ujutro u đir, svaki put mi izmami ugodu i osmijeh. Motor je mrrrrraaaak i točka. Ponti ti si kupac moga, ako se ikada bude prodavao ;)

Ponti

Citat: Osy  u Rujan 10, 2018, 20:03:53
:bzvz: Jučer ujutro u đir, svaki put mi izmami ugodu i osmijeh. Motor je mrrrrraaaak i točka. Ponti ti si kupac moga, ako se ikada bude prodavao ;)

Samo Juricin .... ima novi kardan  :)

RoadRunner

Citat: fatboy  u Rujan 10, 2018, 19:22:25
I tako kazete, ne bi vi GS?  :misli:

Cudan neki svijet...

Ja bih ga kupio iste sekunde da nije tih 120-150 tisuca razlike u stvarnosti... :-X

Pa eto, iskreno, ja ga baš i ne bih... ne sada i ne aktualni model :huh:
Najgore je što neznam zašto... bio mi je pred koju godinu skroz ok, al se sada nikako ne vidim na njemu. Čak niti duga probna vožnja nije pomogla  :huh:

Možda ovaj nadolazeći opet zapali iskru...     :moto2:

Bagy

Citat: Osy  u Rujan 10, 2018, 20:03:53
:bzvz: Jučer ujutro u đir, svaki put mi izmami ugodu i osmijeh. Motor je mrrrrraaaak i točka. Ponti ti si kupac moga, ako se ikada bude prodavao ;)

To ja isto kažem i za svoj motor!  :thumbup: Jbte al to ide! A i stane kad zatreba! ;)
mob: 095/573-6874

Osy

Citat: RoadRunner  u Rujan 10, 2018, 21:24:13
Pa eto, iskreno, ja ga baš i ne bih... ne sada i ne aktualni model :huh:
Najgore je što neznam zašto... bio mi je pred koju godinu skroz ok, al se sada nikako ne vidim na njemu. Čak niti duga probna vožnja nije pomogla  :huh:

Možda ovaj nadolazeći opet zapali iskru...     :moto2:
A zračnjaka kojeg si kaparisao...isto ne bi?

tibertov

 Pa nece valjda tu staru kramu kupovat i to tamo kad se ti sjetis prodat 2023  :smijeh:

Osy

Citat: tibertov  u Rujan 11, 2018, 08:26:52
Pa nece valjda tu staru kramu kupovat i to tamo kad se ti sjetis prodat 2023  :smijeh:
Ne dipr, to je najbolji motor...mislim GSA zračnjak.
Jednog dana će biti tražena roba, još ću i zaraditi na njemu.
Nije ga Lava džabe kupio :thumbup:

Dinko

Citat: Osy  u Rujan 10, 2018, 20:03:53
svaki put mi izmami ugodu i osmijeh.

Ovo je najbitnije!!

Svaki od dosadašnjih 18 kkm je takav... i to sa pola gasa... i po Alpama i Transalpini i Turskoj,.....stress free.... a kardan - sranje je kad se desi na putu (a gdje bi se inače desilo :-) ) ali  ima i gorih stvari u životu - ne želim o tome razmišljati jer onda ne bi išao nikuda...

fatboy

Citat: Dinko  u Rujan 11, 2018, 12:59:30
Ovo je najbitnije!!

Svaki od dosadašnjih 18 kkm je takav... i to sa pola gasa... i po Alpama i Transalpini i Turskoj,.....stress free.... a kardan - sranje je kad se desi na putu (a gdje bi se inače desilo :-) ) ali  ima i gorih stvari u životu - ne želim o tome razmišljati jer onda ne bi išao nikuda...

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

niko

Citat: Dinko  u Rujan 11, 2018, 12:59:30
Ovo je najbitnije!!

Svaki od dosadašnjih 18 kkm je takav... i to sa pola gasa... i po Alpama i Transalpini i Turskoj,.....stress free.... a kardan - sranje je kad se desi na putu (a gdje bi se inače desilo :-) ) ali  ima i gorih stvari u životu - ne želim o tome razmišljati jer onda ne bi išao nikuda...
:thumbup: :thumbup: :beer: :beer:

Ćoso

Citat: Dinko  u Rujan 11, 2018, 12:59:30
Ovo je najbitnije!!

Svaki od dosadašnjih 18 kkm je takav... i to sa pola gasa... i po Alpama i Transalpini i Turskoj,.....stress free.... a kardan - sranje je kad se desi na putu (a gdje bi se inače desilo :-) ) ali  ima i gorih stvari u životu - ne želim o tome razmišljati jer onda ne bi išao nikuda...
A i kod mene skoro 12K od travnja  :thumbup:

Danijel 23

Citat: Dinko  u Rujan 11, 2018, 12:59:30
Ovo je najbitnije!!

Svaki od dosadašnjih 18 kkm je takav... i to sa pola gasa... i po Alpama i Transalpini i Turskoj,.....stress free.... a kardan - sranje je kad se desi na putu (a gdje bi se inače desilo :-) ) ali  ima i gorih stvari u životu - ne želim o tome razmišljati jer onda ne bi išao nikuda...
Jednu stvar ne kužim. Ok, kardan puca! Ali ako se uredno servisira motor onda ajmo reč nema iznenađenja. Tj. ako se mjenja ulje u diferencijali svakih 10 tkm (nije po manualu, ali je preporuka) kaj je problem iščupat kardan i pregedat ga. I odmah vidiš u kojem je stanju. Potrebno je samo cca 15 min i usput podmažeš ricne. Mislim nikakva nauka...tehnika iz Wehrmachta, 1938/39. Šuplja cijev, sitne ricne, 2 križa i 8 šalica sa iglicama.

glažar

Prijatelji BMW-jaši  ovo moram da delim sa vama  :smijeh: :smijeh:

Slučnost je zgolj naljučna ali mora da je radio isti dizajner  :shhh: :buahaha: :buahaha:

Ćoso

Citat: glažar  u Rujan 11, 2018, 13:35:37
Prijatelji BMW-jaši  ovo moram da delim sa vama  :smijeh: :smijeh:

Slučnost je zgolj naljučna ali mora da je radio isti dizajner  :shhh: :buahaha: :buahaha:
:buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: