BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Osy

Moj ne troši ništa...kako sad to? Sad je prešao 10000 km i ni kapi da fali :bravo:

Saxi

Ne troši ni onaj Rusov GS is posle 45 dana izlazi na svetlost dana, pao ispit na prvom putu ka zove Ruja i traži garazubu Beogradu jer kaže gore je negde sneg i led pao i da ga sad ne vraća, BMW je otklonio sve kvarove sa motorom od a Andreja ubi glavobolja jer je nabio troškova oko dolaska, povratka i sad će meni da ostavi motor do aprila meseca.
Samo napred i srećno zelim svima sa kupovinom novog [emoji17]

Saxi

A da nije to sve sa BMW problemima i ja ih sve uredno skupljam iz prve ruke. Danas sam sa Argusom išao do Bobana koji radi moto sedišta pa je ispričao svoj problem koji je imao sa GSom.
Glanc novi uzeo, pošto je nizu rastom pukne pare za Wunderlicht distancere kako bi spustio volan, e kad je to čudo stiglo, skapirao je da ulevo kad mota leva rucka bije u rezervoar, a kad mota udesno, desna ima jos 3 cm fore. Požalio se tamo, gledali, vecali, slikali i otkacili ga, kažu jeste da postoje manja odstupanja na većem broju GS motora ali je ustanovljeno da je to nastalo zbog pogrešnog vara nekog zubca dole ali da su analizama utvrdili da nema posledica u eksploataciji motora. Pošto im Boban radi sedišta za posebne kupce i zna sve živo, imao je privilegiju da ga lično direktor primi. On je tražio zamenu za drugi motor, on je odbio, ovaj mu je skrenuo pažnju da je problem nasao i da se o njemu uveliko priča i na američkom i jos nekim forumima pobrojao mu ljude i rekao da postoji i FB stranica sa tim kvarom gde se ljudi prijavljuju i gde je ustanovljeno da im je serijski broj svima jako blizu... A ovaj mu rekao, nemoj da veruješ u lažne priče, ljudi budale pišu svasta. Elem pisao je Boban i žalio sebi BMW ispostavi u Nemačkoj i dok je čekao odgovor imao je udes, gurnula ga neka budala u jarak, sve se sjebalo, totalnu štetu su proglasili i stali sa prepiskama.
Argus i ja smo lično videli deo emaila gde dripci priznaju grešku ali se brane da motor može da se vozi bez problema [emoji17]
Užas užasa.

Osy

Ne dipr, to su izolirani slučajevi...svima je jasno da je GS uljara najbolji GS i onaj prije njega 1150, a ovo što se dogodi nekome, jbga, nije imao sreće...
Glažar i Zander svoje teraju bez problema, a baš se voze i gutaju kilometre...tako da, jbga.
Sve je to relativno, kao i na svim drugim motorima.
Neka Argus ili ti napišete šta on ima na KTM-u na lijevoj ručici volana...pa će Agolac okrenuti mišljenje šta bi kupio osim Stroma :) ;)

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

lalegator

Majko mila, kakva sramota! Sigurno je grozan osjećaj za svoju lovu, očekujući da kupuješ odličan motor, dobiti nešto takvoga. Nisam to očekivao od bmw-a...
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"

Osy

Citat: lalegator  u Listopad 04, 2018, 08:43:43
Majko mila, kakva sramota! Sigurno je grozan osjećaj za svoju lovu, očekujući da kupuješ odličan motor, dobiti nešto takvoga. Nisam to očekivao od bmw-a...
Ti si se izgleda pretplatio na ovaj post o Bemveju, jer samo pišeš u ovoj temi, a vjerojatno ga nisi nikad vozio...

keko

Citat: Osy  u Listopad 04, 2018, 09:05:39
Ti si se izgleda pretplatio na ovaj post o Bemveju, jer samo pišeš u ovoj temi, a vjerojatno ga nisi nikad vozio...
ajd Osy popij si jednega malega i Normabel, bu te smirilo  :tongue:

:-*
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy

Citat: keko  u Listopad 04, 2018, 09:07:03
ajd Osy popij si jednega malega i Normabel, bu te smirilo  :tongue:

:-*
Moj Keko, nemam potrebe za tim   apsolutno sam smiren i stojim iza ovoga :beer: :thumbup:

Ponti

Citat: Osy  u Listopad 04, 2018, 09:14:40
Moj Keko, nemam potrebe za tim   apsolutno sam smiren i stojim iza ovoga :beer: :thumbup:

Drlog .... fajrunt, amen   :buahaha:

lalegator

Citat: Osy  u Listopad 04, 2018, 09:05:39
Ti si se izgleda pretplatio na ovaj post o Bemveju, jer samo pišeš u ovoj temi, a vjerojatno ga nisi nikad vozio...

De reci da je to ok, da bi bio sretan da ti dobiješ jednog takvog ispod čekića. Ili se ne možemo oko toga složiti? 
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"

Suki

:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: lalegator  u Listopad 04, 2018, 09:36:08
De reci da je to ok, da bi bio sretan da ti dobiješ jednog takvog ispod čekića. Ili se ne možemo oko toga složiti?
Pa naravno da bi popizdio, ali nije GS jedini, sa svim motorima i autima se događaju sranja, ali se o tome ne piše...ili piše... :)

Bagy

Citat: Osy  u Listopad 04, 2018, 10:14:46
Pa naravno da bi popizdio, ali nije GS jedini, sa svim motorima i autima se događaju sranja, ali se o tome ne piše...ili piše... :)

Mislim da kvačilo ne ulazi u garanciju. Možeš ga "skuriti" u 10 sekundi...  :)
mob: 095/573-6874

iviccaa

Meni su ga priznali.
Tada imao 40k km na satu.