BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

fatboy

Sve gore navedene situacije ovise o:

nastupu vlasnika vozila
razumijevanju i stručnosti radnika na prijemu servisa
vodstva servisa
zastupnika

ako bilo koja od ovih točki ide ktivo, velike su šanse za takvim napisima... ;)

zander

Sad oterao moj motorcic u Deltu na redovan servis na 20000km....mada imam malo manje oko 19300km.....Javljam sta je uradjeno i koliko kosta...mozda ce nekog zanimati..bice gotov danas samo da stignem da ga preuzmem..tresu mi se gace bas :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

tibertov


zander

ma jok nece preci 150 max....
ulje u motoru
ulje u diferencijalu
filter vazduha
provera i zamena svecica i
neki dihtung neznam koji i neznaju da li ga imaju na stanju....to treba da utvrdi majstor...to je plan .
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Bogami Tibi bio si u pravu 29.000dinara servis i ruke sa gorenavedenim radovima...to je 240 E...muka mi je  :puke:

A predlazu zamenu zadnjih plocica jer su gotove....samo sto nisu do metala stigle...uzas uzas :thumbdown:

Popizdeo blago receno!
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Špoki

Da si ga manje terao prošli vikend kad smo bili kod vas u gostima ne bi platio ni pola tolko, ali morao si se iskazati i eto ti cifre :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

bajki

Citat: zander  u Listopad 04, 2018, 14:04:16
Bogami Tibi bio si u pravu 29.000dinara servis i ruke sa gorenavedenim radovima...to je 240 E...muka mi je  :puke:

A predlazu zamenu zadnjih plocica jer su gotove....samo sto nisu do metala stigle...uzas uzas :thumbdown:

Popizdeo blago receno!

Nekako mi u sjećanju da je Glažar pričao da se kod vodenjaka na svakom servisu mijenja brtva na kardanu i da baš nije jeftina.

tibertov

To samo on mjenja gumu jer mu je uvijek probusena.

glažar

Pa da i ja nešto napišem u toj temi ako može ;) ;)

Evo u dve godine prošao  42,000 km i nikakvih problema servise redovito na 10,000km najskuplji je bio na 40,000 km 290 eura zamenja svečič,štelanje ventila ,sada me zvao MAŽI koji je radio servis na 30,000km servis ga došao 150 erua  :)
Samo što sam promenio servisera u dve godine mogao sam se priušti da sam stavio na motor akravoviča i kupio odječu razlika u cjeni  :smijeh: :smijeh:.

Kada sam vozio stroma kod Majstora B.... me servisi došli oko 350 do 400 eura  ali sam se tolažio da za istu cjenu kao u sloveniji bude motor kako treba kada sam kupio BMW-ja tešio se pa sada vozim malo dražji motor i servisi so skuplji :shhh: :smijeh:i  bili oko 450 do 500 eura kada mi je ERIK kazao da on vozi na servise u AVTO VAL i da ga tamo servisi ne dođe više od 200 eura ja mu kažem ne jebi ajde pošlji mi račun pa da usporedim moj i tvoj od tada sam i ja u AVTO VALU .

Svi kenjaju po BMW-ju ali kolko jih je u upotrebi i prodano  ako u procentima sračunamo na V-stroma može se pokvarit 50 bmw-ja na jednog stroma  :smijeh: :buahaha: :buahaha:

Neču ništa kazat može se i meni desit da se mi nešto pokvari ali gušt je gušt kada ga dereš i siguran si kada treba da staneš onda staneš ne da razmišlaš kako češ običi kamion ili kola što je jedan čiča gledao bejbu koja še šeta u miniki  :ooda: :smijeh:.

I za kraj bar jednom godišne sednem na v-stroma  zamenimo sa OFIJEM da se podsetim kakvo drlo sam vozio i koliko sam bio u opasnosti i i tako je bilo i ove godine kada smo išli u posjetu FATBOYU  nakon 50 km ja stanem i pitam OFIJA kako je moguče da sa tim drlom odradi poligon kad ja ne mogu ni jedno krožišče  :ooda: :ooda: :ooda:

Ponti

A ništa, moram bmw-a kupiti  :smijeh:

tibertov

E sad ces najebat od agolca...starog stroma nazivas drlo [emoji28]

Osy

Citat: tibertov  u Listopad 04, 2018, 15:04:42
E sad ces najebat od agolca...starog stroma nazivas drlo [emoji28]
Gotovo, žuti karton i opomena  :buahaha:

glažar

Citat: tibertov  u Listopad 04, 2018, 15:04:42
E sad ces najebat od agolca...starog stroma nazivas drlo [emoji28]

Što :smijeh: neka on proba BMW-ja  :P pa može diskutirat  :buahaha: a kad ja dođem u zavoj i kada počnem kočit   :want: :want: i ništa se ne dešava Ofi sa barbarom lepo lagano u krivinu ja naravnost še dobro da je bila cesta tamo ,se mi isto desilo kao SUKIJU kad je brao gljive  :P

Mrki

To što si plaćao 450-500e nije kriv Strom, već ti što si ga vozio na skupo mjesto :)

A i usporedba motora koji je izašao 2003g da motorom starim par godina i nije nešto..

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk


glažar

Citat: Mrki  u Listopad 04, 2018, 15:30:15
To što si plaćao 450-500e nije kriv Strom, već ti što si ga vozio na skupo mjesto :)

A i usporedba motora koji je izašao 2003g da motorom starim par godina i nije nešto..

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk

Prijatel vozio stroma godište 2004  i prešao 98,000km i onda prešao na drugog stroma godište 2007 i sa njim prešao 48,000 km i onda kupio bmw godište 2010 i sa njim preša  97,000 km

I  kako kažeš v-storma su izradili 2003 tada se vozilo još bmw-je 1150 i taman izašli 1200 u to vreme su na BMW-ju svake godine do 2007 godine  uradili nešto novo a na stromu baš ništa  ;)

I tada su kod nas u sloveniji  bili servisi za stroma oko 350  eura