BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Suki

Moj slijedeći motor će biti bemwej ;).
:moto2:

098 9232180

gogs


fatboy


zander

Citat: fatboy  u Listopad 04, 2018, 16:23:52
Napokon jedan XR na forumu... ;)
[/quote

Kad bi se zezali
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Saxi

Saučešće svima koji ste izabrali BMW-a [emoji39]
Od jutros I ja u garazi imam BMW-a, sreća pa nije moj. Elem dali Rusu papire da potpiše, kad u njima samo podatak da su zamenili oba točka, pita on njoj a šta je sa kardanombiz koga je curilo ulje, kažu ispravan je bio, proverili su, pita a što ste rekli da čekate zadnji sklop - viljusku koja je navodno stradala od loših točkova, kaze i to je ispravno, premerili su. Motor bas prljav, nisu se udostojili da ga operu, prednja gumabizduvana, zamolio ih je za pumpu da je doduva ali su ga otkacili, ovo je kao komedija ali je Rus popizdeo, a kontam da su Svabe sačekale da im vrate za sve bitke koje su izgubili [emoji23]
i pošto je na putu do Moskve na pojedinim mestima sneg i led, ostade motor da čeka proleće u Beogradu, pitam ga što ga nisi u servisu ostavio na cuvanju, kaže pitao ali su ga odjebali, da nemaju mesta za motore. Pukao je silne pare, lerali su ga kao majmuna na motoru koji ima nekoliko hiljada kilometara, podrška za poželeti, alal im vera.
Da se razumemo, BMW je ekstremno udoban i vozan, prostran... ali spisak bolesti je podugacak, hvala nebesima što nemam pare za isti [emoji39]
Jedini pouzdani BMW motori su stare uljare, ovi vođenjaci su kurac živi [emoji39]

zander

Citat: Saxi  u Listopad 04, 2018, 18:34:40
Saučešće svima koji ste izabrali BMW-a [emoji39]
Od jutros I ja u garazi imam BMW-a, sreća pa nije moj. Elem dali Rusu papire da potpiše, kad u njima samo podatak da su zamenili oba točka, pita on njoj a šta je sa kardanombiz koga je curilo ulje, kažu ispravan je bio, proverili su, pita a što ste rekli da čekate zadnji sklop - viljusku koja je navodno stradala od loših točkova, kaze i to je ispravno, premerili su. Motor bas prljav, nisu se udostojili da ga operu, prednja gumabizduvana, zamolio ih je za pumpu da je doduva ali su ga otkacili, ovo je kao komedija ali je Rus popizdeo, a kontam da su Svabe sačekale da im vrate za sve bitke koje su izgubili [emoji23]
i pošto je na putu do Moskve na pojedinim mestima sneg i led, ostade motor da čeka proleće u Beogradu, pitam ga što ga nisi u servisu ostavio na cuvanju, kaže pitao ali su ga odjebali, da nemaju mesta za motore. Pukao je silne pare, lerali su ga kao majmuna na motoru koji ima nekoliko hiljada kilometara, podrška za poželeti, alal im vera.
Da se razumemo, BMW je ekstremno udoban i vozan, prostran... ali spisak bolesti je podugacak, hvala nebesima što nemam pare za isti [emoji39]
Jedini pouzdani BMW motori su stare uljare, ovi vođenjaci su kurac živi [emoji39]

Rece strucnjak tj, izdipr....i ostade ziv...hvala mu :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Elem uradjen servis i preuzeo motor
1. ulje i zamena filtera i ulja
2.filter vazduha
3.svecice
4.ulje diferencijala zamena

Sve to 220E i opran motor u Delti Beograd.

Tek da se zna.
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zare

Da mi pare i vrijeme (za pravo putovanje) nisu problem.sutra bi kupio i "riskirao" jednog novog vodenjaka, a do tad ću voziti najbolji motor tj. onaj koji imam

zare

Citat: gianni  u Listopad 04, 2018, 20:20:41
Na pravo putovanje možeš komotno sa ovim koji imas ;)
U konacnici pamte se putovanja, sredstvo sa kojim si putovao je manje bitno :vino:
Apsolutno si u pravu  :thumbup: sutra bi se usudio krenuti u bilo koji kutak svijeta, al jebiga kod susjeda je trava uvijek zelenija
Pod pravo putovanje sam više mislio na vrijeme nego na motor

agolac

Probao sam ja vodenjaka, sasvim dovoljno kilometara. A onda sam probao KTM 1190 isto sasvim dovoljno kilometara. Zanemarimo kvarove, KTM je duplo vozniji motor, ciklistika mu je nebo prema BMWu, leti kao da nema sutra (150 ks) ništa ne vibrira, ne osjetim cestu kroz nogare od kardana, ne čujem klang koji budi i mrtve. Može na zadnji s gasom od prve do treće. Na njemu sam imao osjećaj da mogu sve preskočiti. Na GSu sam imao osjećaj WTF, moj strom mi daje više gušta. O sigurnosti ne trebamo pričati, KTM je prvi imao MSC. Mogu jedino reći da im krilatica Ready To Race uopće nije zajebancija. Na offroad naguzi svakog GSa da ga boli pakšu. U svim segmentima je dva puta bolji od GSa. Ali eto ja voljem vibracije mog DL1000. I nikad, ali nikad ne bih kupio BMW. KTM bih :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

Citat: glažar  u Listopad 04, 2018, 14:59:36
Pa da i ja nešto napišem u toj temi ako može ;) ;)

Evo u dve godine prošao  42,000 km i nikakvih problema servise redovito na 10,000km najskuplji je bio na 40,000 km 290 eura zamenja svečič,štelanje ventila ,sada me zvao MAŽI koji je radio servis na 30,000km servis ga došao 150 erua  :)
Samo što sam promenio servisera u dve godine mogao sam se priušti da sam stavio na motor akravoviča i kupio odječu razlika u cjeni  :smijeh: :smijeh:.

Kada sam vozio stroma kod Majstora B.... me servisi došli oko 350 do 400 eura  ali sam se tolažio da za istu cjenu kao u sloveniji bude motor kako treba kada sam kupio BMW-ja tešio se pa sada vozim malo dražji motor i servisi so skuplji :shhh: :smijeh:i  bili oko 450 do 500 eura kada mi je ERIK kazao da on vozi na servise u AVTO VAL i da ga tamo servisi ne dođe više od 200 eura ja mu kažem ne jebi ajde pošlji mi račun pa da usporedim moj i tvoj od tada sam i ja u AVTO VALU .

Svi kenjaju po BMW-ju ali kolko jih je u upotrebi i prodano  ako u procentima sračunamo na V-stroma može se pokvarit 50 bmw-ja na jednog stroma  :smijeh: :buahaha: :buahaha:

Neču ništa kazat može se i meni desit da se mi nešto pokvari ali gušt je gušt kada ga dereš i siguran si kada treba da staneš onda staneš ne da razmišlaš kako češ običi kamion ili kola što je jedan čiča gledao bejbu koja še šeta u miniki  :ooda: :smijeh:.

I za kraj bar jednom godišne sednem na v-stroma  zamenimo sa OFIJEM da se podsetim kakvo drlo sam vozio i koliko sam bio u opasnosti i i tako je bilo i ove godine kada smo išli u posjetu FATBOYU  nakon 50 km ja stanem i pitam OFIJA kako je moguče da sa tim drlom odradi poligon kad ja ne mogu ni jedno krožišče  :ooda: :ooda: :ooda:

Potpisujem  :thumbup:, ali zaista !!! Sve istina sto Glazar kaze, i stvarno je tako. Nema ni trun zaslepljenosti i na[paljenosti ka BMWu u njegovim recima, samo barata sa cinjenicama i osobinama GSA koje su tacne. A bogme presao je duplo vise od mene za isto vreme, i nista ga nije smaralo....Servisira i....voziiiiii...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Joj Agolac , jel tamo kod tebe neka magla pa si u depresiji?  :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

agolac

Citat: zander  u Listopad 04, 2018, 20:57:00
Joj Agolac , jel tamo kod tebe neka magla pa si u depresiji?  :buahaha:

Nisam a što bih bio :buahaha: Vozim ono što mi paše a BMW je junk na kotačima.  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

Ajde ajde...sve se da srediti i snovi ostvariti... :thumbup:bice i taj junk :) jednog dana ispod tvoje  :butt:...pa jedno 2/ 3000km na njemu i uvideces kako si gresio....sa godinama pamet sve veca  :ooda:...pa ko Zagar 20tkm godisnje ...a nije lose ni ko ja 10tkm... :-*

OPENMINDED PEOPLE WANTED

beli

 :) BMW  je zakon.... kad se potrga kupiću si novog ...  ;) :P
.... imaj na umu 'Borovo' gumu