BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zare

Citat: Osy  u Listopad 04, 2018, 22:18:10
Iza dobrog konja se prašina diže...na V STROM forumu zadnjih 10 postova Bmw image :smijeh: :P :ooda: Samo toliko :tongue:
Pa naravno kad se o stromu ili africi nema što pisati, u biti strom je dosadan motor toči i vozi

Suki

Citat: Saxi  u Listopad 04, 2018, 22:55:54
Buaxaxaxa, slažem se da bez starca nema udarca, al ko ne ume da primi ne može ni da da kad ustreba, zato te zezam da bi bio u formi, treniram te da nam trajes [emoji23]
Jel Rus ostavio i ključ?
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Listopad 04, 2018, 22:58:32
Jel Rus ostavio i ključ?

Ma ne, ključa nema ..... gs 2018. se pali na skeniranje oka, kao samsung mobitel od mog malog  :smijeh: :smijeh:

Saxi

Odneo, u zadnji čas sam se setio da volan otključa inače bi ga pomerao dizalicom [emoji16]

glažar

Citat: agolac  u Listopad 04, 2018, 21:09:25
KTM je u cijenovnom rangu GSa. Nego, jesi ti probao voziti KTM?

Jeli si ti vodio ktm na servis. U Sloveniji ga nema bar dobrih as u Avstriji te ne jebu to pričam iz prve roke

tibertov


glažar

I da kažem sto je meni najbitnije nije koji motor je boljši jeli sad su svi dobri jedilno male nijanse .

Meni je bitno servis i serviser koji mi radi motor da sva da njim na TI .

Znam agolac servisira stroma sam na kraju sam ga ja a oba nova dela od motorja ima toliko elektronike da kod kuce ne možeš nista vise


Ponti

Citat: glažar  u Listopad 04, 2018, 23:36:04
I da kažem sto je meni najbitnije nije koji motor je boljši jeli sad su svi dobri jedilno male nijanse .

Meni je bitno servis i serviser koji mi radi motor da sva da njim na TI .

Znam agolac servisira stroma sam na kraju sam ga ja a oba nova dela od motorja ima toliko elektronike da kod kuce ne možeš nista vise


Nema ništa gore od toga da ti mehaničar postane najbolji prijatelj   :smijeh: :smijeh:

Suki

Citat: Ponti  u Listopad 04, 2018, 23:47:51

Nema ništa bolje od toga da ti mehaničar postane najbolji prijatelj   :smijeh: :smijeh:

:ooda: :ooda: :)

:shhh:
:moto2:

098 9232180

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: glažar  u Listopad 04, 2018, 23:18:25
Jeli si ti vodio ktm na servis. U Sloveniji ga nema bar dobrih as u Avstriji te ne jebu to pričam iz prve roke

Ja sam blizu Italiji a oni su moto nacija tako da servisa na sve strane.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

Andrej, ta krasna auto i moto nacija tako odrzava svoj vozni park, da imas najvece sanse kupiti smece kad kupujes tamo.... :bzvz:

glažar

Citat: gianni  u Listopad 05, 2018, 08:02:21
Kupio sam dva auta iz Italije, bili su bolje odrzavani od onih iz Svicarske i Njemacke koje sam kupio.
Tako da nema pravila, po dojclandu ima svega i svacega, treba kupovati samo od pravog svabe.

Imaš pravo godine 1988 kupio sam golfa u Sarajevu novog tada su bila vremena kada smo mi slovenci masovno polazili kupovat Golfe i Yugote  kada si doneo malo kave mogo si birat ;) :).

I tako i ja idem u Sarajevo po golfa dam šefu malo kave i on mene odvodi na dvorište i kaže biraj i ja izberem novog golfa platim i sednem da vozim kuči več u početku mi je bilo malo sumljivo da se stakla na zadnjim vratima malo teško spustaju ,ali mislim si treba če malo podmazat kada dođem kuči  ;) :) .

Kada dođem kuči nakon par dana idem kot majstora da to srediva otvorimo stranicu kada unutra listična kome piše

KAKVA MENI PLATA TAKVA TEBI STAKLA  i pored sa malima slovima rađeno u petak budi vesel da se uopšte otvara  :buahaha: :buahaha:


Vec


Osy