BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Osy

Lijep video, zvuk mi je na tim novima skroz ok, nema potrebe za zamjenskim auspuhom...
Za nekih 10 godina, ako ne prije jedan takve boje, ali Advenčr dolazi u štalicu :ooda: :want:

Bagy

Nije ni ova kombinacija loša!
mob: 095/573-6874

Osy


gogs

Citat: gianni  u Studeni 01, 2018, 13:34:06
Samo je jedan kralj
Temaks :thumbup:
Sace me opet Gogs prozvat :smijeh: :belj:

Neću  :belj: ....i ja lajkam T-maxa. Nebi imao ništa protiv da mi je u garaži....dapače. 

Danijel 23


tibertov


Danijel 23

Citat: tibertov  u Studeni 04, 2018, 16:27:20
Fora
Kaj fora? Predivno kad učiš i počneš se vozit sa svojim stečajnim upraviteljem!  :)

zorro

 ...haj i od nje jedna pametna :smijeh:

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs


Saxi

Priča se da GS za 2018 dobija novi update. Od sledeće godine ugrađivaće se Starbucks Proximity Sensor. Pored ovog specijalnog GPS senzora, BMW kontrolna jedinica biće opremljena novim CCA modulom (Coffee Choosing Adventure) koji će vozaču u mnogome povećati prohodnost u bespućima Starbucks parkinga i olakšati izbor u nepreglednim meniima ovog kafe lanca.
Vizuelno, novi model će se razlikovati samo po dodatnim oznakama. Na kljunu, ispod natpisa R1200, sada će stajati još dve oznaka; CCA inside kao i Starbucks Ready.



Kada su ljudi uvideli pravo značenje skraćenice GS, BMW je kao odgovor na pritužbe uveo Abschleppdienst (breakdown service ili ti po naški - šlep službu koja je išla unaokolo i sakupljala viljuške, kardane, transmisije i ostale sekundarne sirovine). Kasnije je Marketinško Odeljenje preimenovalo ovu uslugu u Servisna Podrška (lepše zvuči nego šlep služba a i deluje kao da dobijaš nešto extra).
Naravno, ovo je bilo moguće zato što je reč o Nemačkoj - ozbiljnoj, uređenoj državi u kojoj se bacanje smeća na javnim površinama najstrože kažnjava. Što takođe objašnjava činjenicu da dotična šlep služba (pardon, Servisna Podrška) slabo funkcioniše na Balkanu. Ovde su ekološki propisi još uivek u pelenama.

Tako su kupci, koji su spremni da investiraju u premijum kaku, dobili na raspolaganje Große Scheiße Abschleppdienst , u narodu poznat kao GSA model. Ni jedan pravi vlasnik neće da rizikuje blam da mora sam da organizuje Abschleppdienst ispred svog omiljenog kafića, kada uz malu doplatu fabrika brine o svemu.



Otuda potiče GS akronim.  Geberit Sachlage.

U prevodu, Geberit Situacija. A koje su to situacije kada Geberit stupa na scenu, ne moram da imenujem, svi to znaju.

Suki

...o sunce ti jebem :buahaha: :buahaha: :buahaha:
:moto2:

098 9232180

Grba

 :smijeh: :smijeh:
Saxi, izbil si im zadnji adut iz šapa
098 737 604

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

SirOliver

Zaključavaj temu !
" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

Ćoso

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Movember [emoji1351]