BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: zorro  u Studeni 26, 2018, 07:20:12
ak nisi do sad..nemoj ni sad  :bzvz:
Niti neće. Ja volim, nakon cijelog dana vožnje, leći na krevet čist i otuširan [emoji6]...Zamisli mene ujutro dok trebam rastaviti i posložiti sve one sitnice po motoru [emoji33][emoji33][emoji33][emoji23][emoji23][emoji23]...I sada me ovi moji zajebavaju da sam spor "k'o mlada"


Movember [emoji1351]- https://uk.movember.com/about/history

zorro

Citat: Ćoso  u Studeni 26, 2018, 07:23:23
Niti neće. Ja volim, nakon cijelog dana vožnje, leći na krevet čist i otuširan [emoji6]...Zamisli mene ujutro dok trebam rastaviti i posložiti sve one sitnice po motoru [emoji33][emoji33][emoji33][emoji23][emoji23][emoji23]...I sada me ovi moji zajebavaju da sam spor "k'o mlada"

Onih godina kad sam bio u rišpekt fazi sam znao često prespavat po susretima ..al to je ono..nužno zlo..nije mi problem da i sad moram dan-2 ..pogotovo kad je to financijski višestruko "ISPLATIVIJE" ..al ići na nekakav put i spavati po šatorima..muka je to..skidam kapu onima koji to mogu. Šator me slomi da nemrem doći sebi 5 dana ..nema tog što može zamjenit krevet.
Al npr. ak bi na nadolazećem susretu u Istri bila opcija šator, a da je puno povoljnije ..možda bi i došao  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: Ćoso  u Studeni 26, 2018, 06:23:43
Nego kada smo već kod šatora i kampiranja...Mene to nikada nije nešto extra palilo, međutim pretpostavljam da i to ima svojih čari.

Naletio sam na jedan filmić, pa me zanima (vi koji spavate u šatorima (a da to nije ograničeno na npr."Brestovac")) da li ikada ovako sami/na divljaka u šumi kampirate?

http://youtu.be/PciC6_q5cio


Movember [emoji1351]- https://uk.movember.com/about/history

Nego, jel to svi kamperi voze samo GS ili ti stvarno pretražuješ youtube sa "BMW GS camping".  :smijeh:
Tako i za sve ostalo. Npr tražiš tavu za jaja i pretražuješ s "BMW GS egg fry pan" :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

Sigurno da je tako, jer su BMW tiganji najbolji  :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

tibertov

Agolac voli šatore jer mu žena isti slaže i raslaže, a on dok se to napravi popije dvije tri pivice  :ebudale:

tibertov

Citat: sasaa  u Studeni 26, 2018, 07:01:09
Jedna usputna... nije kravica... vec bik [emoji1787]




Jel ima upita? Jel nudi tko pare?

Danijel 23

Bilo jednom u Africi....


sasaa

Citat: tibertov  u Studeni 26, 2018, 09:09:28
Jel ima upita? Jel nudi tko pare?

Upita ima... ekipa bez para nudi neke pare, sve virtualno... svi bi kupili, a platili bas i ne.  :smijeh:
Dok se cash ne stavi na stol, kao i da ne nude.
Nije sad bas vrijeme za prodaju, vise je ovo zimska zanimacija jer sam nanisanio nesto drugo.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

tibertov

Znam, zato i pitam...tko ti prvi ponudi pare, makar i malo manje nego si mislio nemoj se predomišljat.  :novac:

sasaa

Citat: tibertov  u Studeni 26, 2018, 09:46:01
Znam, zato i pitam...tko ti prvi ponudi pare, makar i malo manje nego si mislio nemoj se predomišljat.  :novac:

Nude pare, ali ne dovoljno. Meni se ne zuri.
Kome se svidja, zeli i zna sta kupuje, ce platit, jer cijena sa dodatnom opremom je i vise nego realna.
Ako oces za manje... opet nije bed, motor ide u serijsko izdanje, i cijena dole.
Svi bi se jebali bez da udje. Zna se kolko kosta novo, i kolika je depricijacija nakon god dana.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Ponti

Citat: sasaa  u Studeni 26, 2018, 10:04:14
....
... Zna se kolko kosta novo, i kolika je depricijacija nakon god dana.


Koliko padne cijena za godinu dana?

sasaa

Citat: Ponti  u Studeni 26, 2018, 10:26:50

Koliko padne cijena za godinu dana?


Ja sa strane kupca gledam da ako mi razlika u cijeni za sezonu vozen motor s malo km... nije barem 20% ... da idem radje i kupim novi.
Ako ima 15-20k km za tih godinu dana, barem 30% ispod cijene novog. (ne pricam o kataloskoj cijeni, vec o onoj cijeni koju dobijes u salonu s popustima).
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

fatboy

Tako je negdje sa autima...s motorima mislim da u stvarnosti ispadne možda i manje... :misli:

Još uvijek je manje kupaca koji kažu ma radije ću nategnut i kupiti novoga, opd onih koji kažu, da će radije za te pare uzeti jači (iliti bolji motor  ;) ) pa makara i godinu dvije star...

No, svaka roba ima kupca. Posebno dobra... :)


Ponti

Citat: sasaa  u Studeni 26, 2018, 10:30:58
Ja sa strane kupca gledam da ako mi razlika u cijeni za sezonu vozen motor s malo km... nije barem 20% ... da idem radje i kupim novi.
Ako ima 15-20k km za tih godinu dana, barem 30% ispod cijene novog. (ne pricam o kataloskoj cijeni, vec o onoj cijeni koju dobijes u salonu s popustima).

:thumbup:

Uh.... 30% je dosta, isplati se kupiti, a prodavati bome i ne.

sasaa

Citat: fatboy  u Studeni 26, 2018, 10:33:28
Tako je negdje sa autima...s motorima mislim da u stvarnosti ispadne možda i manje... :misli:

Još uvijek je manje kupaca koji kažu ma radije ću nategnut i kupiti novoga, opd onih koji kažu, da će radije za te pare uzeti jači (iliti bolji motor  ;) ) pa makara i godinu dvije star...

No, svaka roba ima kupca. Posebno dobra... :)

Pa i ja tako mislim... jer lani kad sam kupovao.. trazio sam 1-2 sezone vozeno, za nekakvu po meni realnu cijenu..
Ako motor po katalogu kosta 132k kn... na akciji ide ispod 120k kn.
Ne mozes prodavat rabljeni 2-3 sezone vozen, sa 15-18k km, za 98-100k kn. Jer matematike meni kao kupcu nema. Plati prepis, plati servis i gume... a ceka brzo lanac i 20k km veci servis.. i kad sve to izracunam ja sam malo ispod cijene novog, a garancija je na kraju ili je vec istekla.

A opet problem je sta ekipa koja nudi nekakve pare, su oportunisti.. koji bi se sad vozali 1-2 sezone i ne bi dalje izgubili nista, nego jos mozda i u plusu bili. Tako da, onaj tko bas to trazi i zeli kupit, dodje pogledat, ako je imalo realan kupit ce ga.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "