BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zander

A i lepo se izigrao sa motorom i demostrirao vestinu :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Jedino u videu zaista dobro je kako ga je digao, ali čovjek je medvjed.
Ovo vozikanje, žali bože vremena što sam gledao hoće li se nešto dogoditi :smijeh:

zander

BMW ne pada
SAmo ga namerno obaraju da lezi
Da bi ga digli
Jer ne pada :buahaha: :buahaha: :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

Citat: zander  u Prosinac 06, 2018, 23:17:03
BMW ne pada
SAmo ga namerno obaraju da lezi
Da bi ga digli
Jer ne pada :buahaha: :buahaha: :buahaha:
:bzvz:
Pada BMW isto ko što i njegovim vozačima pada :buahaha:....al ima i za njih lijeka :)...afrička šljiva :P...
:moto2:

098 9232180

zander

Za vozace na japancima , zbog malih kanalica :ooda:, ni sljiva, ni drugi podizaci ne pomazu :buahaha: :-*
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy


zorro

Citat: Ponti  u Prosinac 06, 2018, 23:09:45
Jedino u videu zaista dobro je kako ga je digao, ali čovjek je medvjed.
Ovo vozikanje, žali bože vremena što sam gledao hoće li se nešto dogoditi :smijeh:
Dosadnjikav je video  :bzvz: ..jer tih 16 min. se moglo sažet u 2 min. i dovoljno da se vidi da čovjek zna jako dobro vozit i kontrolirat motor  :thumbup:
Ni ne treba veliki prostor da bi to pokazao..(pogledaj na 13:40 - 14:00)  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Prosinac 07, 2018, 07:30:50
Dosadnjikav je video  :bzvz: ..jer tih 16 min. se moglo sažet u 2 min. i dovoljno da se vidi da čovjek zna jako dobro vozit i kontrolirat motor  :thumbup:
Ni ne treba veliki prostor da bi to pokazao..(pogledaj na 13:40 - 14:00)  ;)

Pokvario se traction control  :smijeh:

Danijel 23

 :bzvz: Hebla sav vođnja....to može i Zorro sa svojom rukom! A nitko neće komentirat publiku!  :huh:

Bagy

Citat: zorro  u Prosinac 07, 2018, 07:30:50
Dosadnjikav je video  :bzvz: ..jer tih 16 min. se moglo sažet u 2 min. i dovoljno da se vidi da čovjek zna jako dobro vozit i kontrolirat motor  :thumbup:
Ni ne treba veliki prostor da bi to pokazao..(pogledaj na 13:40 - 14:00)  ;)

Citat: Ponti  u Prosinac 06, 2018, 23:09:45
Jedino u videu zaista dobro je kako ga je digao, ali čovjek je medvjed.
Ovo vozikanje, žali bože vremena što sam gledao hoće li se nešto dogoditi :smijeh:

Zato sam i naveo najbitnije dijelove u videu, a nije loše pogledati cijeli video - imaš dojam da je bicikl u pitanju!  ;) Uglavnom, tip zna tehniku - nije ga samo na snagu digao!  :thumbup: A najbolji dio je kad motor ostane u "vagi"!  :ooda:
mob: 095/573-6874

zander

Slazem se da je vaga iznenadjujuce delo :thumbup:...konstruktora, slucajnosti ili////????....neobicno....priznajem da bih sa tri drugara hvataca :smijeh: probao da li moj GSA moze tako da stoji...ili to vazi samo za ovaj novi 1250
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zander  u Prosinac 07, 2018, 15:00:22
Slazem se da je vaga iznenadjujuce delo :thumbup:...konstruktora, slucajnosti ili////????....neobicno....priznajem da bih sa tri drugara hvataca :smijeh: probao da li moj GSA moze tako da stoji...ili to vazi samo za ovaj novi 1250

Moj strom sam stoji u vagi ako treba i mjesec dana, pitam se zašto su uopće stavili bočnu nogaru.... to su konstruktori, a ne one bavarske pivopije  :smijeh:

fatboy

Zgodna kombinacija boja i sjedala... :misli:

Sašaaaaaaa?    ;)

sasaa

Ta siva/srebrna mi se mota po glavi jako...  :ooda:
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Ponti

Citat: sasaa  u Prosinac 07, 2018, 22:54:30
Ta siva/srebrna mi se mota po glavi jako...  :ooda:

Dvije boje, tamno siva i petrol plavo-zelena, tanka zlatna crta (3 mm) koja odvaja te dvije boje i sve visoki sjaj ..... barem tako kaže stručnjakinja, akademska slikarica.  ;)