BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

keko

Citat: zander  u Siječanj 24, 2019, 13:01:23
Moj se ne kvari i to je to.....zato je najbolji i najlepsi i najjeftiniji  i najbrzi i najbolje se vozi i najbolje lezi u krivinama i ima najbolja svetla i najbolje koci u krivinama jer ima najbolji ABS i najudobniji je motor od 20 koliko sam ih imao do sada....i dosta nemogu da se setim sta jos , ali vam je valjda jasno sve.... :ooda:
..i jel bila dobra rakija  :misli:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Saxi

Citat: keko  u Siječanj 24, 2019, 13:12:18
..i jel bila dobra rakija  :misli:
To je od halotana, gasa smejavca koji se koristi za anesteziju, vidiš da piše i smeje se, utrnuo je od smeha [emoji23]

keko

Citat: Saxi  u Siječanj 24, 2019, 13:19:24
To je od halotana, gasa smejavca koji se koristi za anesteziju, vidiš da piše i smeje se, utrnuo je od smeha [emoji23]
..ma i mislio sam da je nečem Saxi, ja mislio rakija, al ajd ako mu je uzrok halotan to mu je olakotna okolnost  :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

damjandugi

Najbolji motor je moj motor. :thumbup:

zander

Halotan se vec vise od 20 godina NE koristi  :bzvz:...to znaju oni koji se bave medicinom :P....marvenjaci sigurno nemaju pojma o tome :puke:...a sto se smejanja tice smejem se vama koji samo lajete i lajete :finger: , a GSA samo ide ide i ideeee....i to brzo, elegantno, sa najboljim ogibljenjem, ciklistikom, kocenjem i stvarno je najbolji motor ////.... :ooda: :ooda: :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Citat: zander  u Siječanj 24, 2019, 17:45:47
Halotan se vec vise od 20 godina NE koristi  :bzvz:...to znaju oni koji se bave medicinom :P....marvenjaci sigurno nemaju pojma o tome :puke:...a sto se smejanja tice smejem se vama koji samo lajete i lajete :finger: , a GSA samo ide ide i ideeee....i to brzo, elegantno, sa najboljim ogibljenjem, ciklistikom, kocenjem i stvarno je najbolji motor ////.... :ooda: :ooda: :ooda:
A osmijeh se ne skida...a tek je 15000 prošlo


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Saxi

Citat: zander  u Siječanj 24, 2019, 17:45:47
Halotan se vec vise od 20 godina NE koristi  :bzvz:...to znaju oni koji se bave medicinom :P....marvenjaci sigurno nemaju pojma o tome :puke:...a sto se smejanja tice smejem se vama koji samo lajete i lajete :finger: , a GSA samo ide ide i ideeee....i to brzo, elegantno, sa najboljim ogibljenjem, ciklistikom, kocenjem i stvarno je najbolji motor ////.... :ooda: :ooda: :ooda:
Ponti, Keko, Zare, Gogs i ostala ekipa je spremna da vam vrati vozilo kući, gde god bili [emoji8]

gogs

Citat: Saxi  u Siječanj 24, 2019, 17:59:49
Ponti, Keko, Zare, Gogs i ostala ekipa je spremna da vam vrati vozilo kući, gde god bili [emoji8]

Tako je brate  :beer: 

keko

Citat: Saxi  u Siječanj 24, 2019, 17:59:49
Ponti, Keko, Zare, Gogs i ostala ekipa je spremna da vam vrati vozilo kući, gde god bili [emoji8]
.. :buahaha:
:beer:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ćoso

Citat: Saxi  u Siječanj 24, 2019, 17:59:49
Ponti, Keko, Zare, Gogs i ostala ekipa je spremna da vam vrati vozilo kući, gde god bili [emoji8]
I ne samo oni...ima ih puno koji bi GSA vozili...ali ih vozimo mi [emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zander

Vozaci voze GSA  ;), ostali bi vozili ali nemaju :shhh:,... sta god to bilo,/.....ostali samo gledaju :want:....ili laju....ili placu :'(...ili ...ma nema veze

GSA je najbolji motor i . !!!!! :ooda: :ooda: :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

Citat: Osy  u Siječanj 24, 2019, 10:40:47
:) :ooda: Morati ću zaštititi tu svoju izjavu kao i De dobro je :buahaha:
..joj de aj molim te ne lupetaj  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

i Osy zastranio, samo ne znam dal je prso od onog pada u svatovima, ili sad od krecenja i razredjivaca, ili mu je GSA došao glave [emoji23][emoji1787][emoji23]
GSA je najbolji motor, buaxaxa, smejala se šerpa loncu velika joj usta [emoji39][emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji8]

Osy

Citat: zorro  u Siječanj 24, 2019, 18:17:34
..joj de aj molim te ne lupetaj  :bzvz:
Ne dipr, visoka ti temperatura :bzvz:

Ponti

Citat: zander  u Siječanj 24, 2019, 18:13:16
Vozaci voze GSA  ;), ostali bi vozili ali nemaju :shhh:,... sta god to bilo,/.....ostali samo gledaju :want:....ili laju....ili placu :'(...ili ...ma nema veze

GSA je najbolji motor i . !!!!! :ooda: :ooda: :ooda:


Evo heretika, mislio sam spaliti sam sebe    :smijeh: :smijeh:
Izraz lica sve govori  :buahaha: