BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: fatboy  u Siječanj 26, 2019, 16:33:54
Polako Zorro...popij nesto... :beer:

Moja ljubomora?!  :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh:
pijem čaj..nema više temp. al pegla još lagano..jebena je ove godine  :-\

..a sad..ljubomora..napisao sam: ..ne znam kak bi to nazvao  :huh: ..al uvijek kontriraš kad pišem nešto o čemu znam..argumentirano..uvijek pokušavaš napravit od mene debila..šarlatana..a Mrki ti je dosljedan učenik  :puke:
A što ne kontriraš  Saši npr..ili ....ma bolje da šutim  :-X ..aj ti bok  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: Grba  u Siječanj 26, 2019, 16:20:42
Ipak je najvažnije da srednja noga iskoči...
:thumbup: mi po sexu Zorro po drumu!

zubakis

Citat: zorro  u Siječanj 26, 2019, 15:05:38
Pitali su i Rossija zašto izbacuje nogu prije ulaska u zavoj, pa im nije mogao konkretno objasniti..pa je na internetu bilo isprdavanja na svakom mjestu.
Pa kad su skeptici probali..i vidi vraga..to više nije sramota izbaciti nogu prije i čak u prvom djelu zavoja..dapače..pa sad svaka šuša tak vozi iak ni sam sebi ne zna objasnit zašto..al eto..lakše i sigurnije se vozi..
Tak da..mudraci moji dragi..vozite kak vam najboljše paše..ne morate mene uvjeravati da ovo što vam ja govorim nije dobro.
ima ona dobra od valjka: ..moraš prvo puzati..da bi znao hodati ....

Ja vozim kratke i oštre zavoje na način na koji si ti opisa (npr. Karlobag). Na stranu na koju se naginjem tu nogu dignem. Samo ja je ne guram onoliko naprid kao šta to rade u supermoto. Imam bolji feeling u zavoju. Ne radim to uvik. Jedino kad se "veselije" vozim.  ;)

fatboy

Citat: zubakis  u Siječanj 26, 2019, 17:05:44
Ja vozim kratke i oštre zavoje na način na koji si ti opisa (npr. Karlobag). Na stranu na koju se naginjem tu nogu dignem. Samo ja je ne guram onoliko naprid kao šta to rade u supermoto. Imam bolji feeling u zavoju. Ne radim to uvik. Jedino kad se "veselije" vozim.  ;)

Mozda tvoja noga ima smisla jer dođe ispred motora...moja bi dosla do maglenke eventualno...
Al ajte vi veseljaci naprijed...kad stignete, narucite mi kavu s mlijekom, ssd cu ja...  :moto2:

zubakis

Citat: fatboy  u Siječanj 26, 2019, 17:13:34
Mozda tvoja noga ima smisla jer dođe ispred motora...moja bi dosla do maglenke eventualno...
Al ajte vi veseljaci naprijed...kad stignete, narucite mi kavu s mlijekom, ssd cu ja...  :moto2:

Ko zadnji dođe taj plaČa... :belj:

zorro

Citat: zubakis  u Siječanj 26, 2019, 17:05:44
Ja vozim kratke i oštre zavoje na način na koji si ti opisa (npr. Karlobag). Na stranu na koju se naginjem tu nogu dignem. Samo ja je ne guram onoliko naprid kao šta to rade u supermoto. Imam bolji feeling u zavoju. Ne radim to uvik. Jedino kad se "veselije" vozim.  ;)
Vozio sam na taj način kak ti pišeš i KLV-a, i Apriliju (davno prije i emzu)..jedino na makadamu noga ide malo više naprijed neg inače.
Sigurnost u vožnji koju nemoš usporediti sa držanjem noge na fuziću
To je "normalan" stil vožnje za enduro motore, bilo veliki il mali ..i prvenstveno po kratkim i oštrim zavojima..može i na nekim dužim bržim..al to je osobna procjena el ima potrebe ili ne
Naravno da taj stil ne ide sa RR motorima ..sport touring i sličnim.
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

damjandugi


Patak

O led te jebo, apstinencija je gadna stvar :smijeh:


Ćoso



Gogsov slijedeći


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Suki

:moto2:

098 9232180

gogs

Citat: Ćoso  u Siječanj 27, 2019, 01:06:34

Gogsov slijedeći


:bzvz: trenutno sam sasvim zadovoljan s novom igračkom  :-*


...ali nikad ne reci nikad, mada ta boja govneta ne dolazi u obzir. Onaj novi bijeli HP model mi je mljac.

I nikako ta debela krava, vitko ždrebe je već druga prića  ;)

beli

De dobro je, smiri se ...
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Citat: beli  u Siječanj 27, 2019, 09:42:08
De dobro je, smiri se ...
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy


tibertov