BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: Suki  u Veljača 14, 2019, 09:58:18
[/b]

...to je bio samo prelazak u pokušaju :)...zableso se u šipražje ko tele u šarena vrata :buahaha:...
[emoji8][emoji122][emoji122][emoji122]...Pratiš na satu [emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

fatboy

Provokatori, naišao je na Nemu i ovaj mu je šupak podmetnuo peraju pod prednji kotač...i onda je vitez zapeo...u šipražju... :smijeh:

Suki

Citat: fatboy  u Veljača 14, 2019, 10:38:06
Provokatori, naišao je na Nemu i ovaj mu je šupak podmetnuo peraju pod prednji kotač...i onda je vitez zapeo...u šipražju... :smijeh:

... :smijeh:..de bokte, moju pokojnu babu Maru da si stavio na stroma preletila bi ko zmaj preko tog potočića :ooda: :smijeh:, a onaj mladić se jadan utopio skoro :ebudale:...
:moto2:

098 9232180

Saxi

To je bilo pre 10 godina, drugi vikend sa dVugaVima posle kupovine, nisam ni znao da ga vozim, a kamo li da izbegavam rečne sirene i Moby Dick kitove, sreća a neko pazi na budale i prošlo je sve bez posledica  :)

Suki

:moto2:

098 9232180

Bobi

Ja imam osjecaj kad kupis GSa, dobijes gratis i vrhunskog fotografa

Suki

...kako ovo izgleda jednostavno :kava:

:)


:moto2:

098 9232180

Saxi

Kad sam video boje i lakoću upravljanja, reko vid al je uglancao Afriku, model 2020, mnogo lepa ova boja, a ovde bi Afrika pokidala uz mnogo lakše i lepše akrobacije, a uživo sam video Diškovića šta radi sa motorima, izvlači maksimum, tek je to lepo za gledati  :)

zander

Moze li neko prevesti ovaj poslednji post na bilo koji jezik. :thumbup:.. nista ne razbiruvame bratko... :huh: kakva Afrika kakve akrobacije,...ovo samo BMW moze tako lako ... :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Saxi

Ti si preveden žedan preko vode, začaran i zaveden do maksimuma [emoji39], grip ti nista ne moze ali BMW virus te satire [emoji16]

Ćoso




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti

Citat: Ćoso  u Veljača 16, 2019, 19:40:19



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Dvaput je dvaput  :smijeh: :smijeh:


Saxi

Tzv. slika jednog motora, Super Trenerke i 4 BMW-a [emoji16]

Ćoso

Za laku noć



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy

Pošto su se hejteri :)  malo primirili, evo mogu reć da je ovom na prvoj slici u doskoku sigurno puko kardan :smijeh: