DL650 K7 ABS 53000 km vraćanje u život

Autor agolac, Siječanj 20, 2018, 22:29:28

« natrag - naprijed »

Osy

Ja sam samo napisao da slikaš da eventualno ne zaboraviš redosljed sastavljanja ili koja žica gdje ide, a što se tiče Bmwa eno vidi kod Žendre u garaži jedan 1952 godište, a motor mi ne popravlja ni Tomić ni neki Stromer, jer se nije ništa pokvarilo, nego ga samo održava moj majstor Bajki :bravo:

agolac

Citat: Osy  u Siječanj 21, 2018, 01:25:39
Ja sam samo napisao da slikaš da eventualno ne zaboraviš redosljed sastavljanja ili koja žica gdje ide, a što se tiče Bmwa eno vidi kod Žendre u garaži jedan 1952 godište, a motor mi ne popravlja ni Tomić ni neki Stromer, jer se nije ništa pokvarilo, nego ga samo održava moj majstor Bajki :bravo:

Stromer Bajki reci prijatelju  :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy


Josip-Sepp

one crne mekane plastike oko satova te handguardse sam na starom stromu pošprocao crnim spejem
kupio sam u bauhausu crni mat sprej za plasitku kojem ne terba prajmer, košta oko 80-90 kuna i fantastičan je
dovoljno ti je jednom, eventualno dva puta pošpricati samo da se osvježi....ne blijedi, ne skida se trljanjem i pranjem, ne napuhuje se niti otpada....čak sam brusio manje ograbotine (na retrovizoru) brusnom spužvom cca 400-500 i poslije špricao i bilo je jako dobro

dakle, bauhaus, sprej za plastiku, mat crni cca 90 kuna  :thumbup:

Osy

Onda sam ja imao neki krivi spray, ili nisam dobro pripremio...

zorro

Agolac..podsjećaš me na na majstora zidara kod kojeg sam radio kad sam imao 17 god. On ti je uzimao svaki posao kad bi mu netko ponudio..odmah uzme kaparu i drugi dan tamo otvorimo gradilište ..radimo dan-2 ..i nazad tamo di smo već trebali završiti odavno..a taj posao što smo započeli bi došao na red za 2-3 mj. ..uglavnom..radio je uvijek na 7-8 "projekata"  :smijeh:

A ti Lavandiću ..nemoj se stiditi..pohvali Bruma koji ti je rekao dijagnozu  :smijeh: :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Siječanj 21, 2018, 17:14:14
Agolac..podsjećaš me na na majstora zidara kod kojeg sam radio kad sam imao 17 god. On ti je uzimao svaki posao kad bi mu netko ponudio..odmah uzme kaparu i drugi dan tamo otvorimo gradilište ..radimo dan-2 ..i nazad tamo di smo već trebali završiti odavno..a taj posao što smo započeli bi došao na red za 2-3 mj. ..uglavnom..radio je uvijek na 7-8 "projekata"  :smijeh:

A ti Lavandiću ..nemoj se stiditi..pohvali Bruma koji ti je rekao dijagnozu  :smijeh: :tongue:

Bitno da se zabavljamo, jelte. Vrag odnia prišu. :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Martin

 :misli:

....nešto ti zaboravih napisati, ako ga budeš pituro, baci mat crnu.....nikad se ne zna  :)
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

agolac

Citat: Martin  u Siječanj 21, 2018, 17:43:25
:misli:

....nešto ti zaboravih napisati, ako ga budeš pituro, baci mat crnu.....nikad se ne zna  :)

Kako kaže Mrki, plastidip radi čuda
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Probat ću prvo plastidipati svoju plastiku za spuh koju sam skinuo s svog DL650
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Sivko mi je u svakom slučaju prioritet jer mi uzima mjesto u garaži. Moram ga prvo riješiti prije nego mogu bilo šta drugo...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

lalegator

Citat: agolac  u Siječanj 21, 2018, 01:17:15
A neee. Pa poanta je da je sve napravim sam. Najlakše je kupiti novi motor pa onda nema kemijanja? Po mogućnosti GS da tamo ostavim i pemziju i dušu :buahaha:
Ne radim ovo zato šta sam lijen nešto naučiti sam ili od svih vas uz dobre savjete, već upravo suprotno :gimme5:

Svaka čast! Ne sumnjam da će Stromić proraditi kako treba - to je vjerojatno još sasvim solidan stroj.
Ima nas svakakvih i svatko ima pravo na svoj način promišljanja i djelovanja, i možda bi trebalo prepustiti subjektivnoj prosudbi pojedinca "što će i kako će", no ne mogu ne složiti se s tobom i tvojim načinom razmišljanja. Ne samo zbog "gs kapitalističkog trenda" koji mi je osobno odbojan nego i zato što mislim da hiperprodukcija i posljedično forsiranje nezasitne potrošnje i kojekakvih kompenzacija na tom tragu štete našem osjećaju za vrijednosti, a forma pomalo potpuno preuzima primat nad sadržajem. Zato mi je super vidjeti kad netko tako voli motore, svjestan koliko su i dl 650 i 1000 vrijedni strojevi, koliko puno pružaju, i ulaže svoju kreativnost u njih radije nego da iščekuje nove i nove modele, tražeći im zamjerke kako bi onda iščekivao njihove nasljednike, i tako ukrug.
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"

MotoMachak

Citat: lalegator  u Siječanj 22, 2018, 13:36:17
Svaka čast! Ne sumnjam da će Stromić proraditi kako treba - to je vjerojatno još sasvim solidan stroj.
Ima nas svakakvih i svatko ima pravo na svoj način promišljanja i djelovanja, i možda bi trebalo prepustiti subjektivnoj prosudbi pojedinca "što će i kako će", no ne mogu ne složiti se s tobom i tvojim načinom razmišljanja. Ne samo zbog "gs kapitalističkog trenda" koji mi je osobno odbojan nego i zato što mislim da hiperprodukcija i posljedično forsiranje nezasitne potrošnje i kojekakvih kompenzacija na tom tragu štete našem osjećaju za vrijednosti, a forma pomalo potpuno preuzima primat nad sadržajem. Zato mi je super vidjeti kad netko tako voli motore, svjestan koliko su i dl 650 i 1000 vrijedni strojevi, koliko puno pružaju, i ulaže svoju kreativnost u njih radije nego da iščekuje nove i nove modele, tražeći im zamjerke kako bi onda iščekivao njihove nasljednike, i tako ukrug.

Slažem se s tobom lalegatoru, iako ja osobno još uvijek padam na sjaj  :tongue:

agolac

Kako ima hrđavih djelova, prvo ih ovako probam sanirati..

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Limunska kiselina..bolja od sirćeta ziher..moja hanuma vazda nešto otapa u limunskoj
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: