Operacija - Brana na rijeci Rotte (ili turneja 4 F1-staze)

Autor BožoLik, Svibanj 22, 2018, 08:58:34

« natrag - naprijed »

fatboy


iviccaa

Citat: BožoLik  u Svibanj 23, 2018, 10:58:08
Ma može i nešto stranjsko. Nije problem. Samo da nisu neki kukci i zmije.
Nismo zahtjevni i ne trebamo se prežderavat. Samo da pojedemo nešto fino i ne preskupo dok ne dođemo do Rotterdama.
Tamo smo kod kumova pa ćemo jesti s njima.

Sorry, zaboravio sam na ovo, ali nije jos kasno:

Parking:
ja koristim uvijek ovu garazu, odmah je do katedrale, a najjeftinija je (1,80€/h).

Parkhaus Rhein Triadem
Am Alten Ufer 35, 50668 Köln


Restorani:
1. Njemacka kuhinja
- blizu katedrale, a nudi se dobar izbor. jeftino ili ne - ne znam. to je uvijek individualno. progooglaj cijene pa vidi.

Brauhaus Fruh Am Dom
Am Hof 12-18, 50667 Köln


2. Libanonska kuhinja
- moj najdrazi restoran u Kölnu, cesto je guzva pa je mozda bolje rezervirati mjesto.
Cijene su malo vise, ali isplati se. Ako niste puno gladni mozete uzeti njihov Kebab ili neku brzu hranu sa sanka.

Beirut Restaurant
Buttermarkt 3, 50667 Köln


3. Kineska kuhinja
- jednostavan restoran, platis fiksni iznos i onda imas "all you can eat".
Dobro kad si puno gladan, a ne zelis puno platiti.  :smijeh:

China Jumbo`s
Perlenpfuhl 6, 50667 Köln


4. Dorucak/Kava/kolac
- ovo je bas top mjesto, cesto se vide i poznati unutra. Ipak je Köln grad medija, puno TV kuca su tamo smjestene.
Uglavnom, odlican izbor za dorucak (ali to je sve rezervirano danima unaprijed) ili otici uzeti kolac, isplati se definitivno.

Bastian's
Auf dem Berlich 3-5, 50667 Köln

Bobi

Ako ces na autoput u DE, cemu stajanje svako 150km...to se ni gume ne zagriju. Opalis malo duze i dodjes ranije. Nije lako ni jahat do 21h.

BožoLik

Citat: Bobi  u Svibanj 31, 2018, 20:36:51
Ako ces na autoput u DE, cemu stajanje svako 150km...to se ni gume ne zagriju. Opalis malo duze i dodjes ranije. Nije lako ni jahat do 21h.

To je bio prvotni plan. Ali planovi se mijenjaju. Polako finiširamo putanju i mjesta gdje ćemo stati.
Tako da vjerojatno će biti dulje rute.
U Njemačkoj drugi dan stajemo u Hockenheimu i Heidelbergu.
A treći na Nirburgringu i Kelnu.

Za sad je tako. Još imamo dva tjedna za finiširanje rute.

Ali sve u svemu mi putujemo da bi vidjeli ponešto usput. Nema presinga. Bitno da dođemo do naveče na prenoćište.

fatboy