Ručica gasa zapinje te se ne vraća

Autor Saxi, Svibanj 22, 2018, 13:01:04

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: iviccaa  u Svibanj 22, 2018, 22:46:15
Na mobitelu sam, inace sam uredan. [emoji14]

A ti namjesti da radi lijepo kao na srednjaku, kad izbrises S u https automatski se napravi prozor. [emoji6]

Ne sjećam se kako je tamo radilo pa ne znam koji plugin...na dobro je i ovako. Ne budi lijen  :belj:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Meni se desilo da mi je guma od (zamjenskih) ručica bila preblizu komandama te bi strugala za njih. Također, meni je na DL1000 puknula stock plasika gasa i sad imam throttle tamer koja je ipak drugačija. Svejedno, čim sam malo odmaknuo gumu sve pet. No, ako imaš stock ručke na stock plastici, onda sumnjam da one zapinju? Prije će biti nešto drugo od same gume i trenja... te ovo što ostala ekipa predlaže da provjeriš... Javi rezultate :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

Saxy me je obavestio da je sisao u garazu da se posveti rucici....nije rekao kojoj, ali kao javice sta je otkrio....srecom sam daleko pa necu imati problem sa audio informacijom...

A da opere ruke pre pozivanja ili kucanja poruke??? Valjda ce se setiti..... :huh: :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Black Betty

Ja bi prije rekao da je saila u pitanju.....
Prepostavka je majka zajeba

Saxi

Citat: zander  u Svibanj 23, 2018, 11:13:26
Saxy me je obavestio da je sisao u garazu da se posveti rucici....nije rekao kojoj, ali kao javice sta je otkrio....srecom sam daleko pa necu imati problem sa audio informacijom...

A da opere ruke pre pozivanja ili kucanja poruke??? Valjda ce se setiti..... :huh: :buahaha:
Za tebe vazi drugarska ponuda, tvoje ruke moj materijal, pa zavrći do mile volje [emoji23]
Odoh sad u garažu... nastavak sledi

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


jures

Citat: Saxi  u Svibanj 23, 2018, 12:35:53
Za tebe vazi drugarska ponuda, tvoje ruke moj materijal, pa zavrći do mile volje [emoji23]
Odoh sad u garažu... nastavak sledi

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
Može live stream?
Bio lud, i prodao Stroma

Suki

:moto2:

098 9232180

jures

Bio lud, i prodao Stroma

zander

Citat: Saxi  u Svibanj 23, 2018, 12:35:53
Za tebe vazi drugarska ponuda, tvoje ruke moj materijal, pa zavrći do mile volje [emoji23]
Odoh sad u garažu... nastavak sledi

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Ostade ti bez zubala :) :) :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Saxi

Sa lakoćom sam skinuo 3 šrafani spustio donji deo prekidača, ali gornji se vrti ali neće da se0 odvoji, odvrnuo sam sve, skinuo i distancere ne bih ki izvukao celu ručicu ali nemam potrebnu dužinu kablova, uspeo sam zicicu da proturim ispod sajle ali ove buzire odakle god skidao ne ide, a onda je naišao drugar i popustio sajlu i izvukosmo i rasklopismo sve u sekundi [emoji16]
Šta zna svinja sta je dinja.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Saxi

Plastika na kojoj su sajle izgleda kao nova, sajle takodje, sad cu da podmazujem, kreće usipanje ulja [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Saxi

Sipao sam oko 8ml uljanu obe sajle, sajla koja ide gore se bas teško pokreće, sipao sam ulje, pa sam je onda vukao napolje jer se sama vraća i nema sanse da kao lik sa video to radim sa 2 prsta, nego sam je siledzijski izvlačio napolje, ostavio sam motor da se ulje sliva i podmazuj pa ću uveče da vidim dal smo šta uradili. Dal je moguće da dole, ispod rezervoara negde zapinje jer se bas čuje leptir koji se otvara ili zatvara povlačenjem gornje sajle. Inače kad povučem gornju sajlu, donja se uvlači ali kad izvlačim donju ide lako ali se gornja ne pomera. Sajla gornja se inače kao metak vraća, slakocom, ali je otpor prisutan kad je izvlačim.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

jures

Sasvim moguče da je ili zajla ili čak crna stvar po kojoj ide zajla. Dal imaš na ovu crnu stvar nešto vezano tesno vezicama?
Bio lud, i prodao Stroma

Saxi

Nema ništa, sledeće je dizanje rezervoara i provera leptira i sajle u tom delu jer negde zapinje i teško ide.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zander

Mozda kada su ti sklapali motor prilikom nekih radova su ti nehoticno prikljestili sajlu negde....i to se desava pored svih ostalih gluposti.....
OPENMINDED PEOPLE WANTED