Putovanja, izleti, druženja, oprema > Teme o vožnji

Divljač na putu

(1/23) > >>

Saxi:
Elem pre neki dan drugar moj krenuo na more da odmori od posla i problema, nadomak Beograda u naseljenom kraju, izletela mu je srna i pravo pod točak, ona je izvukla deblji kraj tj prešavši motorom preko nje nju je raspolutio na 2 dela a sebe razvalio. Motoru maltene nista nije bilo, otvorio se kofer i razletele se stvari po putu, a on je bio u komplet moto opremi koju nije fino zategao pa je prilikom pada i suljanja po putu posle udesa izgledao u fronclama, kao da je iz kaveza sa lavovima izašao izlomio je rebra i vrhunski se ugruvao, srećom vozač kombija koji je duže vreme iza njega vozio ukazao mu je odmah pomoć i zvao hitnu pomoć i skupljao stvari po putu, za svo vreme čekanja hitne veliki broj učesnika u saobraćaju na 2 i 4 točka je prošao, neki su i slikali prizor ali uglavnom niko nije ponudio pomoć, sramotno i tužno jako. U ovom delu-ibarskoj magistrali nema šuma i zelenila, uglavnom su kućna gazdinstva, nema ni znaka koji upozorava na divljač na putu, a dešava se na oko 25, 30km od centra Beograda stoga pazite dok vozite jer đavo nikad ne spava. Sećam se stare Afrike koja je imala na braniku kupaste male plastike koje su služile navodno za rasterivanje životinja sputa jer su pravile neke zvuke pod naletom vetra, za ljude necujne ali za životinje itekako cujne, da li je to delovalo pojma nemam pa evo vas da pitam kakva su vasa iskustva i dal nesto koristite za rasterivanje životinja sputa

agolac:
Ajaj. Znam da ameri imaju neke trube ili nešto što navodno rastjeruje živad. :-\

zare:
Mislim da su Ponti i Zorro to stavili na motor

Ćoso:
Doslovno je prepolovio !

iviccaa:
Ajme...gadno sve izgleda.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju