Divljač na putu

Autor Saxi, Lipanj 10, 2018, 22:42:33

« natrag - naprijed »

keko

Jedan od glupljih savjeta  :buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ćoso


Ćoso

Evo da malo podijelim jednu svoju interesantnu situaciju na povratku iz đira (morao sam stići na neko predavanje i opalio sam autoputom od Karlovca)...
Divlje svinje su prelazile autoput, auto (drugi auto ispred mene u mojoj traci) je okrznuo jedno prase (to sam za trenutak kasnije skužio), a auto ispred mene je naglo zakočio (odmah su mu se upalila sva 4)...
Ja dolijećem brzo i morao sam ga zaobići po desnoj strani i skoro sam maznuo to prase koje se koprcalo po cesti...Šteta što nisam snimio (ne snimam po autocesti) i sreća da mi nije ništa (iako je malo prase bilo, teško da bih ostao na cesti jer sam još bio malo nagnut).

Google-avši da li nešto piše o tome (i nisam našao ništa) naletio sam na jedan prošlogodišnji tekst o ovoj temi. https://karlovacka-policija.gov.hr/vijesti/naleti-vozila-na-divljac-u-porastu-vozaci-budite-oprezni/28813


I životinje su se "opustile" u ovih zadnjih mjeseci naše izolacije, pa treba i na ovo paziti.


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Josip-Sepp

prosle godine, proljeće, negdje prije Delnica
nešto je istrčalo iz šume, koliko sam skužio tamnosmeđe veličine mačke,i  pogodilo me u lijevu nogu
pizdarija je bila, što mi je to razvezalo žnirance pa ih je minutu dvije kasnije lanac uhvatio i potrgao

samo sam Božjom milošću ostao na kotačina,
btw, i da, opet sam kupio u louisu moto cipele sa žnirancima

Bagy

Autu, poprilično gadna situacija... dobro da je na kraju sve ok završilo!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Ponti

Ćoso, trebao si pogoditi to prase, pa neki gulaš za ekipu  :)

fatboy

Ćoso, dobre reflekse imas!  :thumbup:

Grba

Ja baš jučer maznul odličnu divljač na putu, vepar s njokima
098 737 604

Suki

Citat: Grba  u Svibanj 24, 2020, 11:06:02
Ja baš jučer maznul odličnu divljač na putu, vepar s njokima
:smijeh: :bravo:
:moto2:

098 9232180

Ćoso

[emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!