Putovanja, izleti, druženja, oprema > Teme o vožnji

Divljač na putu

<< < (2/23) > >>

Osy:
Naš Slavonac Asq je prošle godine imao bliski susret sa srnom, dobro se ugruvao...srećom iza njega je bio Suki koji mu je pomogao. Strom je isto malo razbijen, stoji još uvijek nepopravljen, jer je žalosno da je prošla godina dana, a nije dobio ni kune odštete, jer lovačko društvo nema novaca :thumbdown: Katastrofa...
Također, koji mjesec kasnije, prijatelj Silvio iz S.broda je u noćnoj vožnji imao nalet na srnu i dobro se ozlijedio...motor je imao veliku štetu...
Ja osobno, kada se vozim u sumrak, baš se bojim izlijetanja srna.
Nije mi jasno da se ovo dogodilo u naseljenom mjestu :-\

Saxi:
I to u ranim jutarnjim časovima se desilo, znači po danu, a prošle godine usred sezone u po podnevnim satima i poprilične gužve na putu izazvane velikim brojem ljudi koji su se vraćali natrag sa festivala trube iz Guče, u polu naseljenom mestu, preticali smo kolonu, iza mene drugar na GS-u, brzina 100-120, ja nisam stigao da reagujem a on je kocio misleći da veliki pas pretrcava ulicu jureći kao metak a onda je video jelena kako me udara i rusi, ja sam uspeo da pipnem kočnicu i spustim se na dole - eskiviram letećeg jelena živ sam se usrao od straha, ali sam prošao bez pada i posledica, tako da umeju očigledno da izlete. Odavno vozim, prespartao sam Srbiju uzduž i popreko i mislio sam da znakovi za divljač služe da plaše vozače da uspore, ali sam u krivu očito.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

tibertov:
Bas sam neki dan sklopio sudsku nagodbu sa lovackim drustvom...trazio sam 20 tis kn, a pristali su na 15tis kn na 3 rate... (Ne za sebe nego za stranku). Znam da nemaju para, zato sam i bio popustljiv

Saxi:
I ovde će da se ide na pritiskanje lovačkog društva kako stvari stoje.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

zorro:

--- Citat: zare - Lipanj 10, 2018, 22:51:28 ---Mislim da su Ponti i Zorro to stavili na motor

--- Kraj citata ---
..je ..Ponti je rješio za obojici  :thumbup:
Ne znam dali uopće to fercera..ja sam bio uvjeren da je  :huh:
..kako god..dok to nisam stavio na motor nisam mogao duže vrijeme voziti nakon što sam pokupio srnu kombijem.
Razvalila mi je cijeli prednji kraj..3 hladnjaka..vodnu pumpu čak razbila..da sam bio motorm ubila bi me garant  :-\

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju