[DL1000] TP Sensor (TPS), kako radi te kako ga optimalno namjestiti?

Autor agolac, Lipanj 11, 2018, 22:35:03

« natrag - naprijed »

agolac

Malo čačkam te bih htio da dokumentiram s malo više informacija o ovom senzoru. Neke stvari mi nikad nisu bile jasne i prenose se preko priči i savjeta pa sam htio provjeriti šta i kako.

- "Službeni" Suzuki video sinhronizacije kaže da od -C0 pa do prelaska na gornju crticu agregat treba biti na 1400 okr



- Neslužbena informacija koja ide po forumima je da prelazak na gornju crticu treba biti na 1600 okr.

TPS je ništa drugo nego potenciometar koji rasponom otpora/voltaže prilikom okretanja ručice gasa vraća te informacije prema ECU.
TPS je neovisan o idlu agregata.
Uzmimo npr. da je druga tvrdnja s početka posta točna (prelazak na 1600 okr) te uzmimo da je idle agregata namješten na 1200 okr. Dolazimo do zaključka da se crtica prema gore aktivira 1600-1200=400 okr iznad idlea, odnosno nakon ekvivalentnog kuta okretanja ručice gasa. Dakle ako namjestimo idle na 1300 okr. crtica će se pomaknuti prema gore na 1300+400=1700 okr. TPS očitava mehaničku okrenutost gasa (sajle), njemu trenutni idle ne znači ništa.

Ako zamislimo da TPS ima svoj raspon te da se ručica gasa okreće samo određene stupnjeve dok ne dođemo do kraja sajle dolazimo do zaključka da je vrlo bitno namjestiti donju granicu odnosno nulu. Ako smo negdje više u postotku otvora gasa namjestili tu nulu moglo bi se desiti da smo fizički otvorilli gas 100% a da je senzor prema ECU vratio informaciju da je gas otvoren samo 80%.

TP senzor mjeri vrijednosti na primarnim (donjim) leptirima dok STP (secondary throttle position) sensor na gornjim leptirima. Dosta DL1000 i nema gornje leptire. Svejedno, taj senzor šalje informacije o gornjim leptirima prema ECU. Dovoljno da ECU bar malo sprčka smjesu?



Službeni Suzuki manual NE spominje nikakve okretaje gdje crtice prelazi u gornju poziciju već kaže da TPS na zatvorenom/otvorenoom gasu daje sljedeće vrijednosti:





Sve to mi ima smisla te dolazim do zaključka da postoje dva načina da se naštela TPS. Jedan je preko crtica (-C0) koje izbacuje ploča i koji mi izgleda nekako neprecizan a drugi je mjereći vrijednosti multimetrom.

Savršena početna pozicija (Nula) je kada TPS daje vrijednosno od 1.1 kOhm te 1.1V u putpuno zatvorenom gasu. Sve vrijednosti koje on šalje nakon toga su produkt otvorenosti gasa (sajle) te ustvari nemaju veze s okretajima. Vjerujem da je taj raspon do 100% otvorenosti gasa Suzuki u samom senzoru namjestio kao ekvivalentne maksimalne vrijednosti. Ispravan senzor mora linearno pratiti Suzuki zadane vrijednosto, od nula do max. Ako vrijednosti skaču ili su van raspona, senzor je u "banani"

Također, Throttle position se u obliku kuta može očitati i s HealTech OBD Toolom koji imam. Probati ću iskombinirati Multimetar i OBD Tool te promatrati šta se događa. Ako mi je početna nula kriva, OBD će mi u jednom trenu pokazati maksimalne vrijednost a ja ću fizički gas moći okrenuti  i dalje.

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

..stao sam na dijelu di spominješ idle..i hajde pričaj bre da te ceo svet razume  :bzvz:

Znači LER gas ..mislim da ti ta teorija ne pije vodu..TPS naštiman da se diže npr. na 160o okr. on će se u tom trenutku kad okretaji dođu u tu fazu..i dignuti crticu u gornji položaj neovisno jeli ti ler gas na 1100 ili 1300
Ler gas je usko povezan sa samom ručicom..ili ti ga sajlom..jer ler gas podešavaš mehanički..isto kad da zakreneš par mm. ručicu i da je tu moš bolokirat.
eto..neć reć da sam 100 % u pravu..al to je moje mišljenje  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki

Agolac slažem se sa tvojim razmišljanjem, ali nekako mi je to u biti gotovo nebitno u svakodnevnom korištenju.

Kažeš, šta ako ECU smanji smjesu na 80%, a ti imaš ful gas. Čisto sumnjam da je to 80% na ful gasu, prije će to biti dali je 95, 97 ili 99%, a to je u biti teško osjetljivo ili mjerljivo. Po meni je za naše slučajeve nebitno dali se crtica diže na 1500 ili 1600 okretaja i vjerovatno zato to ni ne spominju u manualu. :misli: Tko želi imati filigranski podešen motor, njemu se vrijedi zezati s time.

agolac

Kad se pomiče senzor, mali fizički pomak je dosta veliki pomak u očitanjima pa mi se nekako čini da kad imam multimetar i brojke, mogu postići puno precizniji rezultat, motor ne mora raditi da gledam u okretaje, mogu ga preciznije testirati na ludilo (OBD tool) itd.  Količina uloženog truda u štelanje je ista, odnosno ovo nije kompliciranije... Moram to ovih dana probati na mom motorčeku jer je žešće raštelan.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: zorro  u Lipanj 11, 2018, 23:46:34
..stao sam na dijelu di spominješ idle..i hajde pričaj bre da te ceo svet razume  :bzvz:

Znači LER gas ..mislim da ti ta teorija ne pije vodu..TPS naštiman da se diže npr. na 160o okr. on će se u tom trenutku kad okretaji dođu u tu fazu..i dignuti crticu u gornji položaj neovisno jeli ti ler gas na 1100 ili 1300
Ler gas je usko povezan sa samom ručicom..ili ti ga sajlom..jer ler gas podešavaš mehanički..isto kad da zakreneš par mm. ručicu i da je tu moš bolokirat.
eto..neć reć da sam 100 % u pravu..al to je moje mišljenje  :thumbup:

Da, vjerujem da si u tom djelu u pravu, međutim otkud tih 1600 okr. :smijeh:

Meni se nekako čini da ako ga dobro stavim na "nulu" dok je gas zatvoren, ispravan senzor će nakon toga ECU slati savršene informacije. Ok, s prije toga postavljenim ler gasom na nešto.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Lipanj 12, 2018, 07:41:19
Da, vjerujem da si u tom djelu u pravu, međutim otkud tih 1600 okr. :smijeh:

Meni se nekako čini da ako ga dobro stavim na "nulu" dok je gas zatvoren, ispravan senzor će nakon toga ECU slati savršene informacije. Ok, s prije toga ostavljenim ler gasom na nešto.
Ma ok..napisao sam Npr. na 1600 ..može to i na 1400-1500 dapače  :thumbup:  ..ali svakako ne poslije 1600
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Nego..može li se raditi sinhronizacija bez skidanja rezervoara i airboxa  :misli: ..ono..čist da vidim esam opet u pravu  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Stjepko

Za tps se mora skinut rezervar. Ako je počeo zezat svako namještanje je kratkotrajno. 4 puta ga štelovo i poslije nekog vremena počne brljavit. Novog namjestio i do sad uredan.

zorro

Citat: Stjepko  u Lipanj 12, 2018, 07:54:29
Za tps se mora skinut rezervar. Ako je počeo zezat svako namještanje je kratkotrajno. 4 puta ga štelovo i poslije nekog vremena počne brljavit. Novog namjestio i do sad uredan.
:thumbup: slažem se

..a pitao sam Agolaca za sinhronizaciju cilandara..ese može napravit bez skidanja rezervara i airboxa (zračne kutije) ..nedavno je rekao da će probat pa javit..pa rekoh kad sad već sve ovo radi..nek ne zaboravi provjerit  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Stjepko

Izvuko je ekstenzije,gumena crijeva,da može spojit vakumetre. Može se provjerit sinhroniziranost,ali do šarafa za štelovanje je nemoguće doći.

zorro

Citat: Stjepko  u Lipanj 12, 2018, 11:07:04
Izvuko je ekstenzije,gumena crijeva,da može spojit vakumetre. Može se provjerit sinhroniziranost,ali do šarafa za štelovanje je nemoguće doći.
znam  ;) ..o tom i pričam  :thumbup: ..al neki tvrde drugačije  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Kada sam prije neko vrijeme sinhronizirao svoj motor provjerio sam TPS s HealTech softwareom. Nisam ga dirao, već samo provjerio brojke. Motor je ugašen, ovo su samo očitanja TPS senzora.

Kada je gas u potpunosti zatvoren ECU očitava 25.5°



Kada je gas odvrnut do daske, ECU očitava 104.9°.
S obzirom da je prikaz u stupnjevima, još nisam siguran koji zaključak izvući .... Moram to dodatno upariti s očitanjem multimetrom pa usporediti rezultate.

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Još jedna stvar. Ti TPS senzori nas redovito prcaju pa tražim način kako ih precizno dijagnosticirati.
Njihov rad se može pratiti na osciloskopu.

Jednakomjerno okretanje gasa te naglo odpuštanje daje ovakvu krivulju očitanja.



Sve niže slike očitanja su TPS-ovi s greškom. Jasno se vide se skokovi u radu.







Dakle moram naći neki osciloskop  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Muha

 UNI-T UTD1025CL Scopemeter 3.5" color LCD Handheld Digital Multimeter Oscilloscope  Scope meter
http://s.aliexpress.com/Bbyua6rm?fromSns=Copy to Clipboard
za to sta ti treba super. Ima ih i kod nas cak kupiti.

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain