Korpa kvačila - V-Strom 1000

Autor tibertov, Srpanj 29, 2017, 19:59:58

« natrag - naprijed »

tibertov


bajki

Citat: agolac  u Srpanj 29, 2017, 19:57:20
Korpe, novi i stari su identične  :thumbdown:

Nisu baš identične. Imaju različite kataloške brojeve i cijene.

agolac

Citat: bajki  u Srpanj 29, 2017, 22:22:22
Nisu baš identične. Imaju različite kataloške brojeve i cijene.

Tehnološki identične bar...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

JZ

Bajki vidis da Agolac ne kuzi sarkazam kad je DL u pitanju... :buahaha:
Kupujem polovnu kacigu

bajki

Citat: agolac  u Srpanj 29, 2017, 22:43:06
Tehnološki identične bar...

Iznenadio sam se kada sam vidio da je korpa za novog 100€ jeftinija nego za starog. Mora postojati neka razlika.

agolac

Citat: bajki  u Srpanj 30, 2017, 12:43:30
Iznenadio sam se kada sam vidio da je korpa za novog 100€ jeftinija nego za starog. Mora postojati neka razlika.

Mmmm, baš me zanima. No vidio sam neki video još davno gdje je novi DL1000 isto lupao s korpom. Mislim da je čak onaj englez otvorio novu korpu i izgleda isto....
Ali baš ću to malo proučiti....možda je bolja a ipak kompatibilna  :huh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

jures

Citat: agolac  u Srpanj 30, 2017, 12:47:38
Mmmm, baš me zanima. No vidio sam neki video još davno gdje je novi DL1000 isto lupao s korpom. Mislim da je čak onaj englez otvorio novu korpu i izgleda isto....
Ali baš ću to malo proučiti....možda je bolja a ipak kompatibilna  :huh:
ne trebaš čitat, dođi slušat moju :):):)
Bio lud, i prodao Stroma

bajki

Citat: agolac  u Srpanj 30, 2017, 12:47:38
Mmmm, baš me zanima. No vidio sam neki video još davno gdje je novi DL1000 isto lupao s korpom. Mislim da je čak onaj englez otvorio novu korpu i izgleda isto....
Ali baš ću to malo proučiti....možda je bolja a ipak kompatibilna  :huh:

Stari Strom: kat.br. 2120006811, cijena 424€
Novi Strom: kat.br. 2120031Y10, cijena 359€


tibertov

Novi je jeftiniji jer je napravljen od recikliranih starih prolupalih korpi  :smijeh:

bajki

Ima hrpa toga u Suzuki skladištu! :smijeh:

Igor Mihajlik

Majku jim lopovsku u 20 godina nisu našli shodno da to poprave. Yamaha Super Tenere od 2010 do 2014 imala isti problem. Od 2014 dalje problem sa korpom rešen, čak štoviše nova korpa paše i na stare modele. To se tako radi. Bravo Yamaha
Lado je moj idol

bajki

To, dali je problem riješen tek će se vidjeti! ;)

JZ

Citat: Igor Mihajlik  u Srpanj 31, 2017, 08:05:52
Majku jim lopovsku u 20 godina nisu našli shodno da to poprave. Yamaha Super Tenere od 2010 do 2014 imala isti problem. Od 2014 dalje problem sa korpom rešen, čak štoviše nova korpa paše i na stare modele. To se tako radi. Bravo Yamaha

Isto tako I bmw..samo sa mjenjacem I bregastom....novi dijelovi pasu na stare modele...
Kupujem polovnu kacigu