Bmw R 1200 GS Adventure

Autor tibertov, Srpanj 31, 2017, 22:00:59

« natrag - naprijed »

Osy

Bravo Sepp, ali nisi napisao da li si i koliko puta udario nogom u cilindar dok se nisi naviknuo :) :smijeh:

Josip-Sepp

Citat: Osy  u Kolovoz 13, 2021, 19:52:28
Bravo Sepp, ali nisi napisao da li si i koliko puta udario nogom u cilindar dok se nisi naviknuo :) :smijeh:

Par puta ali nista strasno....no zato samraskrvario potkoljenicu bar pet puta na bočni kofer

Stjepko

Recenzija čista desetka. Josipe  :thumbup:

gianni

Crveni je zakon, bravo Joža :vino:

Ćoso

Baš volim tvoje postove. Bravo!



Edit: Tek ga imaš 3000 km, pa si još oprezan. Bez problema se možeš provlačiti između automobila (molim neka se javi onaj moj redoviti kritičar (onaj s mlinčekom) s komentarom [emoji23])


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Danijel 23

Kupi otvorenog po mogućnosti duplog Akra i filter zraka za dve bregate pa buš čuo što je zvuk. Ako ga misliš imat na duže servisiraj si klapne i repariraj pvc polumjesece klpnii radi točnijeg i sigurnijeg doziranja. Reparirao sam do sada 36 parova i samo na dva su bile cijele plastike.

Josip-Sepp

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 13, 2021, 21:26:10
Kupi otvorenog po mogućnosti duplog Akra i filter zraka za dve bregate pa buš čuo što je zvuk. Ako ga misliš imat na duže servisiraj si klapne i repariraj pvc polumjesece klpnii radi točnijeg i sigurnijeg doziranja. Reparirao sam do sada 36 parova i samo na dva su bile cijele plastike.

to buš ti meni objasnio na pm da ne ispadam kumek ovak javno  :)

Osy

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 13, 2021, 21:26:10
Kupi otvorenog po mogućnosti duplog Akra i filter zraka za dve bregate pa buš čuo što je zvuk. Ako ga misliš imat na duže servisiraj si klapne i repariraj pvc polumjesece klpnii radi točnijeg i sigurnijeg doziranja. Reparirao sam do sada 36 parova i samo na dva su bile cijele plastike.
Taj dupli Akrap je cca 3000 eura, to ga baš svrbi u džepu :) A kakav je to filter zraka nemam pojma :misli:
Ja imam K&N-ov otvoreni, ako si na njega mislio...

Saxi

Prava uzivancija čitati tvoje avanture i utiske [emoji3059]
I drago mi je da ste se pronašli, Crveni I ti [emoji869]

gogs

Bravo Sepp, piši češće.....gušt te čitati  :thumbup:

Citat: Ćoso  u Kolovoz 13, 2021, 21:17:02

Edit: Tek ga imaš 3000 km, pa si još oprezan. Bez problema se možeš provlačiti između automobila (molim neka se javi onaj moj redoviti kritičar (onaj s mlinčekom) s komentarom [emoji23])


Jel ja?  :)

Ajde dobro, moram priznati da si dobar u tome. Valjda se ljudi uplaše i misle da je stigao blješteći NLO pa se miču i bježe  :smijeh:

VUCIBATINA

Ide on između auta ka bicikla kad se ispraksiraš.

Meni su nekoliko puta na benziskoj izlazili gledati di curi gorivo :smijeh: :smijeh: :smijeh:.


možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Špoki

Sepp :thumbup: S bijelog na crvenog i to je sve što je bitno, dobro, ima tu još nekih stvari koje te vesele, ali super je što si zadovoljan i briga te jel stari ili novi. Piši, piši :gimme5:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Suki

Citat: Osy  u Kolovoz 13, 2021, 23:32:26
Taj dupli Akrap je cca 3000 eura, to ga baš svrbi u džepu :) A kakav je to filter zraka nemam pojma :misli:
Ja imam K&N-ov otvoreni, ako si na njega mislio...
:ebudale:

Bravo Sepp :beer:, najbitnije da si zadovoljan :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

fatboy

Sepp, ti si majstor pisanja...izvrsno!  :beer:

Kosta kao umjetni kuk... :smijeh: :smijeh:

Danijel 23

Citat: Osy  u Kolovoz 13, 2021, 23:32:26
Taj dupli Akrap je cca 3000 eura, to ga baš svrbi u džepu :) A kakav je to filter zraka nemam pojma :misli:
Ja imam K&N-ov otvoreni, ako si na njega mislio...
:-X