Bmw R 1200 GS Adventure

Autor tibertov, Srpanj 31, 2017, 22:00:59

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: Josip-Sepp  u Kolovoz 13, 2021, 21:34:10
to buš ti meni objasnio na pm da ne ispadam kumek ovak javno  :)
Nebuš ispo kumek i nema tajni, a mislim da sam to već slao forum....
:vino:

Danijel 23

A kaj se tiče spuha, stavi ti i Kucu, nema nikakvih mehaničkih problema. Samo ga treba presinhronizirat.

Josip-Sepp

pa to dragi Bog više ne složi nazad  :smijeh:

ja skinem tu hrgu dole, ne diram ništa, a ti onda složiš sve ostalo.
Jel to hoda tak ?

Za usporedbu, prije 15 godina idem ja sa Ibizom na tehnički i opadnem zbog zadnjih kočnica.
I kak je lik koji mi je odžavao auto bio na moru bio sam prisliljen to sam složiti.
Trebalo je samo zamijeniti pakne a završilo je tako da sam zamijenio sve.
Prvo sam probušio kočioni cilindar kad sam skidao federe, pa sam ih išao naknadno kupiti, jer nećepš mijenjati samo jedan.
A onda kad sam sve vraćao na mjesto skužio sam da sam pogubio dio federa. Pa sam ponovo morao u lkupovinu.
I tak je na kraju ispalo da sam napravio kompletan servis zadnih kočnica  :smijeh:


VUCIBATINA

Onda ode ne diraj nista sam,jer prije kupnje ces tribati u banku po kredit
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Osy

Citat: VUCIBATINA  u Kolovoz 14, 2021, 12:29:24
Onda ode ne diraj nista sam,jer prije kupnje ces tribati u banku po kredit
Tako je, kažu neki majstori da ne treba dirati ako nije pokvareno :thumbup:
Kad sam kupio GSA išao sam kod Tomića u Osijeku da ga spoje na dijagnostiku i vide što treba raditi, ako treba...
I po manualu je trebalo sinhronizirati cilindre. Odem kod šefa servisa i to mu kažem, a on vrhunska budaletina, me pita pa kako vam motor radi. Ja ga gledam i ne vjerujem što me pita...reko, od kud da znam, ovo mi je prvi boxer. A on kaže, onda ništa, vozite ga dalje... :thumbdown:
Bio sam sretan što imam BMW-ov servis u gradu, ali nikad poslije nisam otišao tamo. Kupio OBD i sad Bajkiju dodajem alat kad servisira :) :smijeh:

Danijel 23

Može, čujemo  se tamo krajem 9 mjeseca.  :vino:
Citat: Josip-Sepp  u Kolovoz 14, 2021, 12:08:41
pa to dragi Bog više ne složi nazad  :smijeh:

ja skinem tu hrgu dole, ne diram ništa, a ti onda složiš sve ostalo.
Jel to hoda tak ?

Za usporedbu, prije 15 godina idem ja sa Ibizom na tehnički i opadnem zbog zadnjih kočnica.
I kak je lik koji mi je odžavao auto bio na moru bio sam prisliljen to sam složiti.
Trebalo je samo zamijeniti pakne a završilo je tako da sam zamijenio sve.
Prvo sam probušio kočioni cilindar kad sam skidao federe, pa sam ih išao naknadno kupiti, jer nećepš mijenjati samo jedan.
A onda kad sam sve vraćao na mjesto skužio sam da sam pogubio dio federa. Pa sam ponovo morao u lkupovinu.
I tak je na kraju ispalo da sam napravio kompletan servis zadnih kočnica  :smijeh:

Josip-Sepp

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 14, 2021, 15:39:16
Može, čujemo  se tamo krajem 9 mjeseca.  :vino:

pa kud već krajem 9. a kaj si zaboravio da smo se ti i ja jednom za sisvete pratili kupu do izvora  :)

thnx, čujemo se


Danijel 23

Citat: Josip-Sepp  u Kolovoz 14, 2021, 16:10:11
pa kud već krajem 9. a kaj si zaboravio da smo se ti i ja jednom za sisvete pratili kupu do izvora  :)

thnx, čujemo se
Onda se VIDIMO 29.11.  :)