Bmw R 1200 GS Adventure

Autor tibertov, Srpanj 31, 2017, 22:00:59

« natrag - naprijed »

JZ

Kako se ove slike okreću? 
Kupujem polovnu kacigu

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Ti imaš problem kao Osy.. čim uslikaš motor mobitel ga prevali na bok.. kaže leži ti dole.. nisi ti za voziti :)


P.S. baš govno za kardan što ti sjebao godišnji.

Bagy

Pretpostavljam da ćeš dobiti dobru odštetu od Bmw-a, ali jebaji ga kad ti se to dogodi na novom motoru i to usred puta i isplaniranog godišnjeg!  :zbunj:
mob: 095/573-6874

zander

Nece dobiti nista osim besplatne popravke motora....na zalost :thumbdown:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

Citat: JZ  u Svibanj 13, 2018, 23:43:29
The end
..a k vragu..da je uspio bar još tih 56 km..pa da zaokruži na 8 iljada  :'( ..pa onda nek si ebe mater  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Svibanj 14, 2018, 07:50:14
..a k vragu..da je uspio bar još tih 56 km..pa da zaokruži na 8 iljada  :'( ..pa onda nek si ebe mater  :)

:buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Jel ti u vožnji popalio lampice i krepao ... vidim okretaji ostali na 2 i pol.

JZ

Citat: zander  u Svibanj 14, 2018, 07:43:04
Nece dobiti nista osim besplatne popravke motora....na zalost :thumbdown:

Francuzi su mi rekli da bi kod njih dobio sve. Ali da posto sam kupio motor u HR moram to rjesavati sa HR zastupnikom. Ja sam isto pesimistican ,ali treba se nadati.

Citat: zorro  u Svibanj 14, 2018, 07:50:14
..a k vragu..da je uspio bar još tih 56 km..pa da zaokruži na 8 iljada  :'( ..pa onda nek si ebe mater  :)

Nece supak. Ljeno debelo prase.  :)
Kupujem polovnu kacigu

JZ

Citat: Ponti  u Svibanj 14, 2018, 08:03:15
Jel ti u vožnji popalio lampice i krepao ... vidim okretaji ostali na 2 i pol.
To je zene slikala u voznji da pokazem u servisu.

Kupujem polovnu kacigu

Suki

Meni je to još uvijek nevjerojatno :huh:. Toliko se sere i sprda s tim BMWima, mislim si dobro je ajd pustite ljude na miru, pretjerujete :puke:.... i onda se desi ovak nešt ??? :hm: :grrr:
:moto2:

098 9232180

zander

Ja bih voleo da ti nadoknade sve finansijske troskove.....o dusevnoim bolovima, propalom putovanju i odmoru koji nemaju cenu da ne govorim....uzasna situacija i kost u grlu ....

Ali sredice ti to sve, zaboravices na sve, jer BMW je najbolji motor :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

JZ

Citat: Suki  u Svibanj 14, 2018, 08:05:24
Meni je to još uvijek nevjerojatno :huh:. Toliko se sere i sprda s tim BMWima, mislim si dobro je ajd pustite ljude na miru, pretjerujete :puke:.... i onda se desi ovak nešt ??? :hm: :grrr:

A pazi ovo....

Ja U BMW servisu. dolazi neki covo pita je mu tu motor. Ovi ga gledaju u cudu. Nemaju pojma,jos kad je rekao Honda ovi zinuli...Kaze da mu je jucer u brdima riknula Afrika (novi model) dosla slep sluzba pokupila motor . On zove cijelo jutro,ovi iz te sluzbe se ne mogu dogovoriti di su ostavili motor. I tip ide po servisima i trazi motor :smijeh: . Inace je tip Njemac iz frankfurta. Ne zna Igora :)
Kupujem polovnu kacigu

zander

Na 10.000 motora u jednom ili vise komada mora biti greska ....nek ide i do 10% ali to je tako kod svih proizvodjaca...neki sklop ne valja i na Hondi i na Suzi i na KTM u...tu se radi o dusevnom bolu dati tolike pare a kvar se desi...
Zato verovatno i tolika povika i paznja usmerena na kvarove na GSu...

A BMWu se fucka na to, i dalje su najprodavaniji, najpopularniji itd...
Jedno je sigurno da osim kardana , drugi sklopovi i uredjaji rade gotovo 100% tacno i uredno...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Citat: Suki  u Svibanj 14, 2018, 08:05:24
Meni je to još uvijek nevjerojatno :huh:. Toliko se sere i sprda s tim BMWima, mislim si dobro je ajd pustite ljude na miru, pretjerujete :puke:.... i onda se desi ovak nešt ??? :hm: :grrr:
Nema tu puno filozofije...dobri majstori su odavno u Njemačkoj, u Tomiću ostali učenici na praksi i onda sipaju krivo ulje..jebajga...ali to je surova stvarnost
Napiši ko servisira Hondu u Osijeku, neki Albert koji dolazi na poziv iz svoje privatne garaže...katastrofa :smijeh: