Bmw R 1200 GS Adventure

Autor tibertov, Srpanj 31, 2017, 22:00:59

« natrag - naprijed »

JZ

Citat: zander  u Svibanj 14, 2018, 08:16:39
Na 10.000 motora u jednom ili vise komada mora biti greska ....nek ide i do 10% ali to je tako kod svih proizvodjaca...neki sklop ne valja i na Hondi i na Suzi i na KTM u...tu se radi o dusevnom bolu dati tolike pare a kvar se desi...
Zato verovatno i tolika povika i paznja usmerena na kvarove na GSu...

A BMWu se fucka na to, i dalje su najprodavaniji, najpopularniji itd...
Jedno je sigurno da osim kardana , drugi sklopovi i uredjaji rade gotovo 100% tacno i uredno...

Osim sto se mjenjaci i radilice raspadaju...drugi sklopovi su Ok. jer nisu iz BMWa :smijeh:
Kupujem polovnu kacigu

zander

Citat: Osy  u Svibanj 14, 2018, 08:18:47
Nema tu puno filozofije...dobri majstori su odavno u Njemačkoj, u Tomiću ostali učenici na praksi i onda sipaju krivo ulje..jebajga...ali to je surova stvarnost
Napiši ko servisira Hondu u Osijeku, neki Albert koji dolazi na poziv iz svoje privatne garaže...katastrofa :smijeh:

Zar su mu sipali pogresno ulje????? :misli: :misli: :misli:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

JZ

Citat: Osy  u Svibanj 14, 2018, 08:18:47
Nema tu puno filozofije...dobri majstori su odavno u Njemačkoj, u Tomiću ostali učenici na praksi i onda sipaju krivo ulje..jebajga...ali to je surova stvarnost
Napiši ko servisira Hondu u Osijeku, neki Albert koji dolazi na poziv iz svoje privatne garaže...katastrofa :smijeh:

Nije to Istina. U rijeci su dva dobra decka. Starija. Rade sa motorima jako dugo i sami voze i vole motore. Ali opet...pizdarija se desava...ma koliko god ti dobar bio...
Kupujem polovnu kacigu

JZ

Citat: zander  u Svibanj 14, 2018, 08:21:07
Zar su mu sipali pogresno ulje????? :misli: :misli: :misli:

Ovi u francuskoj kazu da su ovi u HR zajebali....ovi u HR kazu da je tvornicka greska.
Kupujem polovnu kacigu

fatboy

Citat: JZ  u Svibanj 14, 2018, 08:23:54
Ovi u francuskoj kazu da su ovi u HR zajebali....ovi u HR kazu da je tvornicka greska.

Udri po tome, u suradnji sa Tibijem... ;) ;)

fatboy

Citat: Osy  u Svibanj 14, 2018, 08:18:47
Nema tu puno filozofije...dobri majstori su odavno u Njemačkoj, u Tomiću ostali učenici na praksi i onda sipaju krivo ulje..jebajga...ali to je surova stvarnost
Napiši ko servisira Hondu u Osijeku, neki Albert koji dolazi na poziv iz svoje privatne garaže...katastrofa :smijeh:

Stari bajker sa puno znannja, kojeg je sam skupio, radeći po motorima... Lik i pol!  :thumbup:

zander

Bice jako interesantno videti razvoj situacije kada motor dodje u HR....jako sam zainteresovan sta ce se desiti i sta ces dobiti od BMWa na kraju balade.
Ja bih se takticki malo  cemu nadao, pa sve preko toga bi prijalo...psihicka varijanta...nepovoljno sto nisi tu da pratis licno razvoj dogadjanja, jer si na platformi...ufff uzasno uzasno UZASNO!!!!
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Black Betty

...ja ne mogu niš reč ružno za BMW servis u Ri,izašli mi u suret maksimalno i samo riječi hvale imam za njih(radi se o autu)...
Prepostavka je majka zajeba

Ponti

Citat: Black Betty  u Svibanj 14, 2018, 08:42:43
...ja ne mogu niš reč ružno za BMW servis u Ri,izašli mi u suret maksimalno i samo riječi hvale imam za njih(radi se o autu)...

Ako su tako fini šta ne pošalju kombi po motor .... mislim, ako je već garancija trebalo bi to u cijeloj eu to nekako funkcionirati u slučajevima kao kod Jurice.
Jasno mi je da kod Suzukija toga nema, ali on se i ne kvari  :buahaha:

tibertov

a ne ne, nisam spominjao uljare, samo vodenjake  :ebudale:

Osy

Citat: fatboy  u Svibanj 14, 2018, 08:26:19
Stari bajker sa puno znannja, kojeg je sam skupio, radeći po motorima... Lik i pol!  :thumbup:
Je da i on mi je mijenjao lanac na Klajvu, ok lik :thumbup:
Ali da je on ovlašteni serviser za Hondu u Osijeku...
Znači, Ruting nema svog čovjeka, nego zovu njega

fatboy

A jasno mi je o čemu pričaš. ali jbg tako nam je kako nam je... :misli:

zander

I ovde je tako bilo za Suziki...davne 2006 2007 Euro summar je sklopio ugovor sa jednim prevarantom da odrzava motore pod garancijom...tip je izmisljao svasta nesto i naplacivao ....katastrofa...

Sada ne znam kako se i gde servisiraju Stromovi ...a Euro sumar poceo prodaju nove somare...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

fatboy

Citat: zander  u Svibanj 14, 2018, 09:27:47
I ovde je tako bilo za Suziki...davne 2006 2007 Euro summar je sklopio ugovor sa jednim prevarantom da odrzava motore pod garancijom...tip je izmisljao svasta nesto i naplacivao ....katastrofa...

Sada ne znam kako se i gde servisiraju Stromovi ...a Euro sumar poceo prodaju nove somare...

Kod vas je bio neki Joca...jel bio vlasnik ili zaposlen, nemam pojma...upoznali se na jednom Suzuki treningu (školovanju) u Mađarskoj...ganjao je GSXR ove... :misli:

zander

Joca je bio posle ovog mog...Joca je dobar majstor
OPENMINDED PEOPLE WANTED