Bmw R 1200 GS Adventure

Autor tibertov, Srpanj 31, 2017, 22:00:59

« natrag - naprijed »

Saxi

Ajde Bobane objasni lepo pučanstvu celom ovde kako si opravio BMW navigaciju Navigator V na kraju vikend vožnje ... od baba Sere je tražio mali srafciger da rasturi sitne srafove, izbaci baKteriju napolje - po ko zna koji put, na kojoj je od učestalog vađenja pukla opruga i posle ove sitne i uvezbane operacije BMW Navigator V je proradio kao pre... do prve prilike
Sram da bude ove iz Garmina

@ JZ Jurice, da si imao neki paket moto asistencije, verujem da bi ti oni donekle dovukli motor za džabe ili se varam da li uopšte tako nešto postoji u Rvackoj

@ Fatboy Joca je kažu dobar majstor, a ume dobro da opali sa cenom, ja sam video  motor posle servisa koji je radio kao da mu je servis preko potreban ali ko radi taj i greši

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


tibertov

Nema mogucnosti da ti se motor dostavi, ali ti placaju trosak do 500 eura da sam odes po motor.



Saxi

Ako se ne varam ova usluga godišnje staje oko 35 evra, svašta lepog za te pare rekao bih, kod nas takve ponude nema, ima za aute, 15 evra košta ali dosta slabija ponuda od ove gore.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Ponti

Citat: tibertov  u Svibanj 14, 2018, 22:43:29
Nema mogucnosti da ti se motor dostavi, ali ti placaju trosak do 500 eura da sam odes po motor.


Ovo spada pod spašavanje vozila ... 1500€   :smijeh:

bajki

Citat: zorro  u Svibanj 11, 2018, 22:41:22
Jurce ..žao mi je..baš si izgleda pehist  :thumbdown:
Pa jebate..Glažar već drugog GS--pravi kilometre i kilometre ..i nije imao nikad nekakvih većih problema (bar nije pisao kolko se sjećam )

Ako se nevaram i on je mijenjao kardan!

JZ

Citat: bajki  u Svibanj 15, 2018, 06:59:41
Ako se nevaram i on je mijenjao kardan!

Je na 50 000km ...ne na 8 :-X
Kupujem polovnu kacigu

zander

Citat: Saxi  u Svibanj 14, 2018, 22:54:26
Ako se ne varam ova usluga godišnje staje oko 35 evra, svašta lepog za te pare rekao bih, kod nas takve ponude nema, ima za aute, 15 evra košta ali dosta slabija ponuda od ove gore.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Ima vrlo slicno treba procitati na sajtu AMSS

http://www.amss.org.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=60&Itemid=65

a ima i ovo kao novitet
https://www.blic.rs/vesti/drustvo/amss-uvodi-novi-sistem-za-pomoc-na-drumu/kckenlz
OPENMINDED PEOPLE WANTED

bajki





Igor Mihajlik

Citat: bajki  u Svibanj 15, 2018, 06:59:41
Ako se nevaram i on je mijenjao kardan!

Je. Iako mu je istekla garanacija menjali su mu kardan u garanciji. Servis je ispao super fer u toj priči
Lado je moj idol

Osy


Suki

Citat: Igor Mihajlik  u Svibanj 16, 2018, 07:26:55
Je. Iako mu je istekla garanacija menjali su mu kardan u garanciji. Servis je ispao super fer u toj priči
...razumijem ih :ooda:. Ajd se ti usudi međedu reć "istekla vam garancija" :) :smijeh:

:beer:
:moto2:

098 9232180

fatboy

Citat: Igor Mihajlik  u Svibanj 16, 2018, 07:26:55
Je. Iako mu je istekla garanacija menjali su mu kardan u garanciji. Servis je ispao super fer u toj priči

Kupiš motor kod njih, radiš redovno servise i sve što treba, motor ne izgleda kao da je prošao Dakar...imaš sve preduvjete da ti netko izađe u susret. Naravno, ovisi o volji servisa i tvojoj komunikaciji s njima kako će to biti predočeno proizvođaču. Kod Švaba ima često i kulanza, gdje se trošak popravka dijeli između proizvođača, servisa i vlasnika vozila.
Ali, bitni su ovi preduvjeti koje sam napisao... ;)