Bihač, park Une, Makarska, magistrala

Autor jures, Kolovoz 01, 2017, 10:10:38

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Suki  u Siječanj 23, 2018, 13:01:59
S ovim se slažem :thumbup:, al malo prduckaš u predhodnom postu :samaranje:. Đakovo - Osijek je ravno ko tepsija, al za Požegu je baš će će će :ooda:...

Nemoj tako .... ima brežuljak u Kuševcu, jedan zavoj kod skretanja za Beketince i još jedan u Vuki ... jes vidio kolko sam ih nabrojao :smijeh: :smijeh:

Osy

Citat: Ponti  u Siječanj 23, 2018, 13:23:00
Nemoj tako .... ima brežuljak u Kuševcu, jedan zavoj kod skretanja za Beketince i još jedan u Vuki ... jes vidio kolko sam ih nabrojao :smijeh: :smijeh:
As ti Gospe, pretjero si :smijeh: ;)

Mrki

Citat: Ponti  u Siječanj 23, 2018, 13:23:00
Nemoj tako .... ima brežuljak u Kuševcu, jedan zavoj kod skretanja za Beketince i još jedan u Vuki ... jes vidio kolko sam ih nabrojao :smijeh: :smijeh:
Nemoj tako.. izadeš iz Đakova pa imaš blegi lijevi prije spusta u Kuševac pa odmah blagi desni prije centra Kuševca.. onda desni na izlazu iz Kuševca.. pa brijeg.. pa opet desni na izlazu iz Širokog Polja.. pa lijevi na ulazu u Vuku.. pa u Vuki dugački S zavoj nakon centra.. pa kod skretanja za Beketince dugi desni pa odmah dugi S nakon farme.. onda ide dugi lijevi na početku Čepinske obilaznice.. pa opet jedan dugi desni.. pa si na kružnom.. iz kružnog ide odmah opet dugiiii desni.. pa onda opet blagi desni kod kamera.. nakon toga opet blagi desni.. nakon što prođeš zadnji ulaz za Čepin ide dugi S zavoj.. pa nakon njega opet blagi lijevi.. pređeš nadvožnjak i eto te u Osijeku..

Suki

Citat: Osy  u Siječanj 23, 2018, 13:21:54
Vidim da nemaš posla, otvori kartu pa mi nađi tu cestu, al ne preko šume, ne želim biti ispunjen :P
...vidim ne da ti se uterat uglavu :samaranje:, a za teranje u gujcu obrati se Mrkiju :ooda: :)...
:moto2:

098 9232180

Mrki

Citat: Suki  u Siječanj 23, 2018, 15:22:36
...vidim ne da ti se uterat uglavu :samaranje:, a za teranje u gujcu obrati se Mrkiju :ooda: :)...
Pomiješao si moj odnos sa Osy-em sa onim koji ti imaš sa Zorro.. molio bi te da me ne prozivaš u kontekstu tih vaših šumskih avantura..
A i da hipotetski kojim slučajem dajem guzice ne bi sigurno dao netkome sa GS kantom.. samo Tenerka prolazi ili u vašem gay slučaju ulazi..

Ćoso


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Ma to ovaj đakovački kasap.. kao neki ženskaroš, pripravnice ovo ono.. a baš on uvijek prvi potegne Gay spiku.. :bezveze:

Ponti

Citat: Mrki  u Siječanj 23, 2018, 15:44:51
Ma to ovaj đakovački kasap.. kao neki ženskaroš, pripravnice ovo ono.. a baš on uvijek prvi potegne Gay spiku.. :bezveze:

Hmmmm .... odavno mi je sumnjiv   :smijeh:

Lavandić

Citat: Ponti  u Siječanj 23, 2018, 16:40:04
Hmmmm .... odavno mi je sumnjiv   :smijeh:
I meni! Pederiše se

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


agolac

Citat: Lavandić  u Siječanj 23, 2018, 16:48:24
I meni! Pederiše se

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

To su ovi koji gledaju nogomet  :buahaha:

[/youtube]
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

Citat: Mrki  u Siječanj 23, 2018, 15:31:07
Pomiješao si moj odnos sa Osy-em sa onim koji ti imaš sa Zorro.. molio bi te da me ne prozivaš u kontekstu tih vaših šumskih avantura..
A i da hipotetski kojim slučajem dajem guzice ne bi sigurno dao netkome sa GS kantom.. samo Tenerka prolazi ili u vašem gay slučaju ulazi..
...ma ne zanimaju me ti vaši odnosi, al ajd majketi, objasni Osyu kako iz Đakova preko Našica i Krndije, cestom, ne šumom, doći do Požege?! :misli:
:)
:moto2:

098 9232180

Ćoso

Citat: Suki  u Siječanj 23, 2018, 17:57:42
...ma ne zanimaju me ti vaši odnosi, al ajd majketi, objasni Osyu kako iz Đakova preko Našica i Krndije, cestom, ne šumom, doći do Požege?! :misli:
:)


https://goo.gl/maps/Q7sfMtFEyDm



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

Osy

Špoki je napisao ovo...Od Đakova do Požege prek  Levanjske...na toj cesti nema ni K od Krndije. U čemu je problem... :-\

Suki

... :bzvz: ...ovo je napisao...
Citat: Špoki  u Siječanj 23, 2018, 13:07:53
Od Đakova do Požege prek  Levanjske  ili na Krndiju pa na Našice :vino:
:moto2:

098 9232180