Turska 2019

Autor Tintom, Ožujak 28, 2019, 10:57:37

« natrag - naprijed »

Tintom

Krećemo 17.06.2019 ljeta gospodnjeg iz Zagreba,a ruta ide ovako;Zagreb-Drobeta Turnu(kroz Đerdapsku klisuru,ulazak u Rumunjsku),Drobeta-Turda(Transalpinom do Turde,posjet rudniku soli),Turda-Bran-Brasov(preko Transfagarašana,posjet Draculi i njegvom dvorcu),Bran-Bukurešt(u Bukureštu razgledavanje parlamenta,knjižnice,ob.kuće Čaušeskovih itd...),Bukurešt-Burgas(Sunny beach jedna od naj plaža na crnom moru,sea garden,Atanasovsko jezero,park deva...),Burgas -Istanbul(3-4 dana razgledavanja Carigrada i njegovih znamenitosti da ne nabrajam sad...)Istanbul - Ankara,Ankara-Gorome-Mersin-Anamur-Antalya(e u Antaliji smo 2 nočenja,a u ostalim mjestima po jedno noćenje pa kaj se stigne vidjet....)Antalya-Gelemis-Pamukkale(posjet onim čudnovatim bazenima)Pamukkale-Izmir-Canakkale-Kavala(tim putem da trajektom izbjegnemo istanbulsku gužvu,znači Galipoljem do grčke Kavale)Kavala-Skoplje-Gusinja-Podgorica-Lovćen-Žabljak(na Durmitoru planiramo 2 dana ostati i odvoziti Durmitorski prsten ako nas vrijeme posluži :-)  )Žabljak-Šibenik,tj.Vodice,par dana odmora u Vodicama pa na posao u Zg...

Nekih 23-25 dana na putu i 6500-7000km,moja bolja bolovica i ja nemremo dočekat datum polaska. Motorin je servisiran i pregledan do detalja sve kaj je na njemu bilo sumnjivo istrošeno ili dotrajalo sve je zamjenjeno novim,uložio sam puno vremena,a i love da ne pričam(jer me odmah zaboli glava)da ovaj put ispadne savršeno siguran i sretan(makar uvijek može biti iznenađenja)
Eto to je plan i čeka se poooooolazaaaaak,a ak neko ima kakav prijedlog slobodno bombardirajte sve dolazi u obzir  :thumbup:

gogs

Odlična ruta  :thumbup:

Btw. Ovaj Sunny Beach je najobičniji vašar, puuuuno je bolji Nesebar. Na 5 minuta su jedan od drugoga


MALO KASNIJE:

Evo ti smještaj u Istanbulu. 5 min pješice od Aja Sofije.

Gazda je bajker, pozovi se na Pontija ili mene....mam ćeš platiti 20% više  :smijeh:

https://www.angelshomehotel.com/

Mrki

Pratim sa zanimanjem komentare [emoji106] mi planiramo 01.06. krenuti, ruta nam je skoro pa ista do Istanbula. Ukradem ti ova neka mjesta za pogledati..

Tintom

Citat: gogs  u Ožujak 28, 2019, 11:17:48
Odlična ruta  :thumbup:

Btw. Ovaj Sunny Beach je najobičniji vašar, puuuuno je bolji Nesebar. Na 5 minuta su jedan od drugoga


MALO KASNIJE:

Evo ti smještaj u Istanbulu. 5 min pješice od Aja Sofije.

Gazda je bajker, pozovi se na Pontija ili mene....mam ćeš platiti 20% više  :smijeh:

https://www.angelshomehotel.com/
[/quote


Hvala Gogs  :thumbup:

gianni

Citat: gogs  u Ožujak 28, 2019, 11:17:48
Odlična ruta  :thumbup:

Btw. Ovaj Sunny Beach je najobičniji vašar, puuuuno je bolji Nesebar. Na 5 minuta su jedan od drugoga


MALO KASNIJE:

Evo ti smještaj u Istanbulu. 5 min pješice od Aja Sofije.

Gazda je bajker, pozovi se na Pontija ili mene....mam ćeš platiti 20% više  :smijeh:

https://www.angelshomehotel.com/
Prijatel moj :-*
Da si bil bez zene u sanibič, malo bi drugacije prical :smijeh:

gogs

Citat: gianni  u Ožujak 28, 2019, 12:00:07
Prijatel moj :-*
Da si bil bez zene u sanibič, malo bi drugacije prical :smijeh:


:smijeh: :smijeh: :smijeh: 

Pa vidiš da i on ide s ženom

Tintom

Citat: gianni  u Ožujak 28, 2019, 12:00:07
Prijatel moj :-*
Da si bil bez zene u sanibič, malo bi drugacije prical :smijeh:

Opa :-X      :smijeh:

Tintom

Citat: gogs  u Ožujak 28, 2019, 12:21:15

:smijeh: :smijeh: :smijeh: 

Pa vidiš da i on ide s ženom


Onda Nesebar jelda Gogs  :) :) :) :)

Suki

:moto2:

098 9232180

fatboy

Citat: tintom  u Ožujak 28, 2019, 12:32:21

Onda Nesebar jelda Gogs  :) :) :) :)

Jel to na hrvatskom: "Neš jebal" ?  :smijeh:

zare

Prekrasno  :thumbup:
Dobar godišnji imate

zare

Što si preventivno radio na motoru

Ponti

Odličan plan.  :thumbup:
U Istanbul ću se vratiti kad tad i ostati ću barem 10 dana.

Galipolje se isplati vidjeti  :)

zander

Slazem se sa Gogsom da kroz Burgas samo prodjes a da odes u Nesebar...Jako lepo poluostrvo da se poseti slicno Sv.Stefanu prava starina i istorija...Burgas je ludilo i izvikano mesto....U Nesebaru ti je jeftin smestaj sa doruckom oko 22E skoro svuda u prvom redu do mora...mogu ti dati gde sam ja bio sa Danekom i Lili zajedno....pitaj ga slobodno...Super tura sve hvatas da obidjes bravo :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

gogs

Citat: tintom  u Ožujak 28, 2019, 12:32:21

Onda Nesebar jelda Gogs  :) :) :) :)

Tako je!

A kad nas Đani bude vodio bez žena, onda Sanibič  :)