Turska 2019

Autor Tintom, Ožujak 28, 2019, 10:57:37

« natrag - naprijed »

gogs



Citat: Ponti  u Ožujak 28, 2019, 13:41:32


Galipolje se isplati vidjeti  :)


Tako je :)







Poslano sa mog Tetrapaka. Kupujem Highway Pegs.


beli

Citat: gogs  u Ožujak 28, 2019, 15:02:35
Tako je!

A kad nas Đani bude vodio bez žena, onda Sanibič  :)
a, pitanje, možete još dobit kakve plikove po sebi ...
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

gogs

Citat: beli  u Ožujak 28, 2019, 15:58:33
a, pitanje, možete još dobit kakve plikove po sebi ...

Ha da.......pogotovo na nekim djelovima  :)

Bagy

Citat: gogs  u Ožujak 28, 2019, 15:02:35
Tako je!

A kad nas Đani bude vodio bez žena, onda Sanibič  :)
Znači, nakon sunca bičevanje!?  :smijeh:
mob: 095/573-6874

gogs


Tintom

Citat: zander  u Ožujak 28, 2019, 13:42:07
Slazem se sa Gogsom da kroz Burgas samo prodjes a da odes u Nesebar...Jako lepo poluostrvo da se poseti slicno Sv.Stefanu prava starina i istorija...Burgas je ludilo i izvikano mesto....U Nesebaru ti je jeftin smestaj sa doruckom oko 22E skoro svuda u prvom redu do mora...mogu ti dati gde sam ja bio sa Danekom i Lili zajedno....pitaj ga slobodno...Super tura sve hvatas da obidjes bravo :thumbup:


Hvala Zander,a i Galipolje ću obić jer volim ratnu povjest .

Saxi

Gogs I Zander su ti rekli ono isto kako bih te I ja savetovao iz istih razloga, jer sa drvima se u šumu ne ide a i nismo više klinci da uzivamo u kiceraju I glasnoj muzici [emoji16]

Tintom

Citat: Saxi  u Ožujak 28, 2019, 22:06:49
Gogs I Zander su ti rekli ono isto kako bih te I ja savetovao iz istih razloga, jer sa drvima se u šumu ne ide a i nismo više klinci da uzivamo u kiceraju I glasnoj muzici [emoji16]

:thumbup:

Tintom

Citat: zare  u Ožujak 28, 2019, 13:29:38
Što si preventivno radio na motoru

Štelanje ventila,ležajevi kotača,svječice,filteri,podmazivač lanca,lanac lančanici,anlaser četkice i onaj dio gdje se nalaze,svi konektori provjera,čiščenje jer bilo je hrđe na nekim,brtve na poklopcima vent.nove,kočnice prednje nove,gas sajle nove,zadnji mortizer servisiran kod Štefa(tj.umetnute pločice 10mm da smanjim sag radi težine) i ulje i neznam jesam kaj zaboravil.....al motor je definitivno druga priča sada.... :ooda:

agolac

Citat: tintom  u Ožujak 28, 2019, 23:15:40
Štelanje ventila,ležajevi kotača,svječice,filteri,podmazivač lanca,lanac lančanici,anlaser četkice i onaj dio gdje se nalaze,svi konektori provjera,čiščenje jer bilo je hrđe na nekim,brtve na poklopcima vent.nove,kočnice prednje nove,gas sajle nove,zadnji mortizer servisiran kod Štefa(tj.umetnute pločice 10mm da smanjim sag radi težine) i ulje i neznam jesam kaj zaboravil.....al motor je definitivno druga priča sada.... :ooda:

Kolilo km imaš?
Ja sam na DL650 skurio zadnji ležaj u hubu u škotskoj na 70k, međutim prednji je 100k i kao nov.
Rekao bih, zadnje mjenjaj na 60k, a prednji...kako se čini nikad  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

bajki

Citat: agolac  u Ožujak 29, 2019, 00:58:40
Kolilo km imaš?
Ja sam na DL650 skurio zadnji ležaj u hubu u škotskoj na 70k, međutim prednji je 100k i kao nov.
Rekao bih, zadnje mjenjaj na 60k, a prednji...kako se čini nikad  :)

Moj prednji nije izdržao 30.000 km.

bansi

Citat: tintom  u Ožujak 28, 2019, 23:15:40
Štelanje ventila,ležajevi kotača,svječice,filteri,podmazivač lanca,lanac lančanici,anlaser četkice i onaj dio gdje se nalaze,svi konektori provjera,čiščenje jer bilo je hrđe na nekim,brtve na poklopcima vent.nove,kočnice prednje nove,gas sajle nove,zadnji mortizer servisiran kod Štefa(tj.umetnute pločice 10mm da smanjim sag radi težine) i ulje i neznam jesam kaj zaboravil.....al motor je definitivno druga priča sada.... :ooda:
Jesi sajlu kvačila?

Bagy

Extenderi retrovizora?!  :misli:  :)
mob: 095/573-6874

Tintom

Citat: bansi  u Ožujak 29, 2019, 07:41:07
Jesi sajlu kvačila?

Sajla kvačila org..,,prednje vile kontrola promjena ulja i sve na njima zamjenjeno sa orginalom semerinzi, čistači,gume pirelli scorpion trail 2 i to je prošle sezone zamjenjeno,extenderi retrovizora imam ih već dugo.....53000km zadnji ležajevi dobili malo lufta.....stavljeni org.Suzuki(skupi jako) i antifriz promjena .... u dve godine sam se fest izul z nofcima al kaj je tu je  :-\

Osy

Gdje si radio servis?