Kiki oprema

Autor Kiki zadar, Travanj 01, 2019, 18:35:05

« natrag - naprijed »

Kiki zadar

Pozdrav svim dobronamjernim putnicima

Znam da ste forum sastavljen pretežno od momaka koji se voze na putnim motorima pa se nadam da ću vam moći ponuditi što god zamimljivog iz touring segmenta

Imam trenutno 10 Revitovih jakni u veličinama 52/54/56 a imam isto tako nekih 15-20 jakni skandinavske marke Dane koja radi pretežno goretex.
https://www.motoport.nl/epages/Motoport.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/Motoport/Categories/Motorkleding/Motorjassen/Goretex_motorjassen

Imam trenutno i 20 touring kaciga poput rpha 70,shark spartan, agv k5 S, scorpion exo 510 air i 1400 air.
Također imam i poneku flipup kacigu kao Shark evo one 2 ili rpha 90.

Sve je novo a cijene su svakako povoljnije nego iza naših izloga a dajem i još neke pogodnosti a to je da sam voljan bilo što poslati na probu a kome su financije malo nategnute dajem i mogućnost plaćanja na rate.

Kiki zadar

 Zaboravio dodati da od Revit i Dane imam i nekih 10 tak touring hlača pa čak i velike brojeve poput 2XL ili 3XL pa postoji mogućnost kupovanja cijelog kompleta.
Ako ste provjerili za marku Dane njihovu kolekciju opreme i uvjerili se da su im cijene brutalne budite uvjereni da im cijene nisu napuhana nego realne i da spadaju među najbolje goretex marke na tržištu.

Ali ne morate zbog toga ocajavati  jer imam neke od njihovih modela za cijene 40% niže od ducanskih.
Neke njihove jakne ili hlače od 500-600 eura imam za 300-350 eura

Kiki zadar

 Ponuditi ću i par kaciga kao npr
Hjc rpha 90 XXL mat crna za 300 eura
Hjc rpha 70 S za 250 eura
Shark spartan carbon skin M za 2000 kn
Shark evo one 2 vel M za 2000 kn u grafikama sa slika

Kiki zadar

Također imam u raznim veličinama i kacige tj modele poput Agv k3 sv te shark skwal 2 ili scorpion exo 510 air po cijenama oko 150 eura  ovisno o modelu.

Ako nekoga nešto zanima neka se slobodno javi u inbox pa ću ostaviti broj mobitela za lakšu komunikaciju

Saxi

Lepa ponuda, a od čizama sta ima [emoji4]

Kiki zadar

Imam jedne nove revit gleznjace vel 46 za 700 kn i jedne nove Sidi Deep rain 44 za 1200 kn ali ne mogu nikako slike staviti tu

zorro

Citat: Kiki zadar  u Travanj 04, 2019, 12:34:17
Imam jedne nove revit gleznjace vel 46 za 700 kn i jedne nove Sidi Deep rain 44 za 1200 kn ali ne mogu nikako slike staviti tu
velike su ti fotke (MB)
Možeš kopirati i link fotke ako su ti na fejsu
Možeš fotke poslati nekom bezveze npr. na viber, čisto da ih viber smanji..i onda ih takve smanjene možeš staviti ovdje
Ima svakakvih mogućnosti..sam treba strpljenja  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Evo da probam da pomognem, tu je sve što Kiki ima [emoji4]

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Kiki zadar

Evo slike od sidi ako uspije

Kiki zadar

To su bile revit a ovo su sidi

bansi

Koja je cijena tih Sidi?

Saxi

1200KN ako sam dobro pratio na času [emoji39]

Patak

Dobro došao :thumbup: Ako ćeš s Revit opremom konkurirati TC-Motu na sniženju sigurno ćeš imati posla :ooda:!

Kiki zadar

Citat: Saxi  u Travanj 05, 2019, 19:30:05
1200KN ako sam dobro pratio na času [emoji39]

Dao bi te Sidi za 150 eura pa koga zanima neka preracuna to u kune i javi se