Kiki oprema

Autor Kiki zadar, Travanj 01, 2019, 18:35:05

« natrag - naprijed »

zander

Citat: Mrki  u Travanj 09, 2019, 16:34:46
Ja sam zagovornik i membrana i kišnjaka...
Ako vidim da će možda biti koji pljusak imam membranu u odijelu i ne oblačim kišnjak, samo pićim, osušiš se brzo kada stane kiša.. nema potrebe za stajanjem i oblačenjem/svlačenjem..
Ali ako sam se probudio i pada kiša i padati će još par sati (ili na pola puta počinje i padati će satima) onda oblačim kišnjak (koji je uvijek na motoru), i ne zato što ne vjerujem membrani, već ako će padati par sati onda znači da će i temperatura pasti, a voziti se satima sa mokrim vanjskim slojem po niskoj temperaturi nije nimalo ugodno..

Tako da je po meni najbolje imati i jedno i drugo..

Tako i ja mislim i radim...kisnjak nonstop u koferu....nema loseg vremena, nego lose garderobe....norveska poslovica  :thumbup::thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

agolac

Ne znam, stvar izbora i osobnog iskustva naravno. Ja sam prošao cijele Alpe u krug, pičio do Škotske, bio mokar 1000 puta, smrzavao se ko pička.. Vrijeme se mjenja od kilometra do kilometra. Samo se sjetim Švicarskih alpi. Dođeš do tamo sunce, ubije te na jednom prijevoju, na drugom sunce, pa opet itd. I nikako se osušiti. Tako da, moj izbor za sljedeće odijelo će biti čista prozračna Cordura kao vanjski materijal. Sve ostalo pokrivam kišnjakom. Ja sam kroz svoje iskustvo zaključio da mi je to jednostavnije i uvijek sam suh. Naravno, drugi možda imaju drugačija iskustva... :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Grba

Jesu dobavljive rukavice Revit Sand 3 crne vel. XXL ili broj 11? Ne daje mi se 100e u dućanu...
098 737 604

Osy

Citat: Grba  u Travanj 10, 2019, 06:53:55
Jesu dobavljive rukavice Revit Sand 3 crne vel. XXL ili broj 11? Ne daje mi se 100e u dućanu...
Pa jel ti imaš tolike lopate od ruku :-\

Grba

Aha  :ooda:
I nos, a znaš onu - "što je u izlogu to je u dućanu"  :smijeh:
098 737 604

Osy

Citat: Grba  u Travanj 10, 2019, 07:48:05
Aha  :ooda:
I nos, a znaš onu - "što je u izlogu to je u dućanu"  :smijeh:
:smijeh: :thumbup:

Kiki zadar

Pozdrav svima

Imam nesto obuce poput Sidi gavia goretex 44,45 i Alpinestars WEB goretex i ADV corozal 45

Cijene za Sidi gavia gtx i alpinestars web gtx je 1100 kn  po paru

Kiki zadar

Imam i novih touring jakni raznih velicina pa i gorotexa od Dane i Alpinestars.

Imam i za neke podnosljive kune ali imam i top modele koje su iza izloga 600-900 eura i to pricam samo o jaknama.
Moje cijene su svakako 30-50 nize ovisno o modelu nego cijene sa etiketa.

ko ima pitanja moze se javiti i na broj mobitela

0998420646

Kiki zadar

Imam i Alpinestars i nesto Dainese modela

Kiki zadar

pa i sportskih tj kracih modela

Black Betty

Dainese D-dry, Touring komplet, ....jel nešto od toga.....?
Prepostavka je majka zajeba

Kiki zadar

Od Dainese imam samo Jkane a cijele komplete mogu sloziti od Dane i Alpinestars

Kiki zadar

Dobio upit preko maila za Sidi gavia 37 i 45 i mi vraca grešku pri isporuci maila.
Neka se javi na moj broj mobitela
0998420646

Renči

pozdrav,
zanimaju me krače sportske jakne tipa ovih od Dainezea ili alpinestrara, cordura , crna boja, L veličina.
LP

Osy

Moj Renči, Kiki je zadnji puta bio ovdje 17.02.2020. tako da mislim uzalud ti trud svirači :huh: