Bagster za malog stroma

Autor Zlac, Lipanj 06, 2019, 15:21:45

« natrag - naprijed »

Fantom

Lovi se. Nemogu ja bez vode i udice
Izdesavalo se svasta nesto pa nije bilo vremena. Dugo je bila tema srednjak pa mi to i nije bilo pretjerano interesantno. Sve u svemu tu sam obidjem da vidim jeste li mi zivi zdravi i sretno debeli  :beer:

Zlac

Citat: Fantom  u Lipanj 09, 2019, 01:11:09
Super stvar. Naletila mi na oglasu neki dan za 450 kuna. Kupio frajer montirao i skonto da magnetna torba ne drzi preko navlake  :smijeh:
Zato Givi sa tank lock fercera  :)


Kad se toliko hvalis prodaj mi ga  :novac: :beer:

Fantom

Ne hvalim se. Samo kazem da je super stvar i da je moguce naci po oglasima za razuman novac.

Danijel 23

Fora je navlaka,  ali nije dobro radi pumpe goriva!
:kava:

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

Citat: agolac  u Lipanj 10, 2019, 11:24:33
:misli:
...šta se čudiš ko pura dreku :smijeh:...nije dobro za pumpu goriva isto kao i za zadnji lančanik i prednji lijevi štap vilice :) :smijeh: :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: Suki  u Lipanj 10, 2019, 12:14:27
...šta se čudiš ko pura dreku :smijeh:...nije dobro za pumpu goriva isto kao i za zadnji lančanik i prednji lijevi štap vilice :) :smijeh: :smijeh:.
Kako se hladi pumpa benzina? Jel bolje(ugodnije) pumpi da je stalno na rezervi il da je preko polovice...3/4 ... full pun spremnik? Jel lonac sa vodom prije zakipi kad ima poklopac(Bagster) il bez?

Stjepko

A što si naklepeto moj DeBona  :smijeh:

Suki

 :buahaha:

Zašto misliš da bagster navlaka grije gorivo?! Šta ako postaviš tezu da štiti rezervar od sunca i grijanja?!

Uostalom, Beli je imao bagster i složio preko 130tkm :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Osy

Mora on tako malo...evo i ovo je zbog Bagstera, reći će Ime... :)

Ponti

a gdje je pečat, ovaj hoću reći .... a gdje je rešo  :smijeh:

Ovo više nije obična zafrkancija .... ovo je vrhunska zafrkancija  :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Danijel 23

Citat: Suki  u Lipanj 10, 2019, 12:36:00
:buahaha:

Zašto misliš da bagster navlaka grije gorivo?! Šta ako postaviš tezu da štiti rezervar od sunca i grijanja?!

Uostalom, Beli je imao bagster i složio preko 130tkm :thumbup:.
:bzvz:  :thumbup:  :vino:

Danijel 23

Citat: Stjepko  u Lipanj 10, 2019, 12:35:45
A što si naklepeto moj DeBona  :smijeh:
Ako me spominješ, spomeni me isprvno: De Bona!  :belj:

Stjepko